Kategoriler
Geely Yol Yardım

Geely Yol Yardım

Geely müşterileri artık mobil servis ve 7/24 yol yardım alabilir Türkiye: Ülke çapında bir bayilik ağı oluşturma sürecinin ortasında, Geely İstanbul’un resmi distribütörü mobil servis ve yol yardım programlarını geliştirdi. Pazarda yeni gelen biri olarak satış sonrası hizmetlerinde mükemmelliğe sahip olmayı hedeflemektedir. Planlar arasında mobil servis aracı, mobil servis aracı ve müşteriler için 7/24 yol yardımı bulunmaktadır.

“Piyasada yeni bir marka olan Geely,

En kaliteli, gerçekten değer odaklı, güvenli ve konforlu araçlar sunmaya kendini adamıştır. Marka, genç ve sportif tasarımı ile yeni bir heyecan seviyesi sunmayı ve en yeni otomotiv teknolojisini kullanarak sürüş keyfinizi geri getirmeyi vaat ediyor. ”

yaşayan müşterilere mobil servis aracı sağlamak için distribütör birkaç Shell ve Unioil benzin istasyonu belirlemiştir. Bu istasyonlar Metro İstanbul’da ve İzmir, Bursa ve Ankara gibi yakın illerinde yaşayan kişilere Önleyici Bakım Hizmeti sağlayacaktır. SGAP, daha iyi hizmet verebilmek için kesin tarihleri ​​ve yerleri müşterilere iletecektir.

Geely yol yardım Mobil servis bisikletinden bahsetmiş olan marka,

müşterilere ani mekanik veya elektrik arızası için acil yardım konusunda yardımcı oluyor. 7/24 yol yardımı programına geldiğinde, Geely müşterileri 24 saat acil çekme yardımı, vinç tesisi ve küçük yerinde onarım alacaktır. Bunun için araç sahiplerine yol yardımı kartı verilecektir.

Geely yol yardım Takayama ayrıca şunları ekledi:

“Kaliteli müşteri hizmetleri bakımı ve üstün araç spesifikasyonlarımızla, tutkumuz size beklentilerinizi aşacak memnuniyeti sağlamak ve Geely’yi hak ettiğiniz sürüşü yapmaktır. İlk günden itibaren size ve aracınıza azami özen ve yardımı sağlamak bizim yükümlülüğümüzdür. ”

Türkiye’deki Geely araçlarının resmi distribütörü , 16 Kasım Cumartesi günü, Müşteri Bakım Kliniği veya 3C adlı haftalık Cumartesi seminerleri serisinin ilkini başlattı. Bu seminer, Geely’nin son zamanlarda Geely satın alan değerli müşterilerle kapsamlı ürün bilgisi ve sahiplik konuşması vermeye odaklanıyor.

Seminer ayrıca otomobil sahiplerini Geely’nin satış sonrası hizmetlerine yönlendirmeyi de amaçlıyor. Aynı zamanda araç bakımının da önemini vurguluyor.

“Piyasada yeni bir marka olan Geely, en iyi kalitede, gerçekten değer odaklı, güvenli ve konforlu araçlar sunmaya kendini adamıştır. Marka, genç ve sportif tasarımı ile yeni bir heyecan düzeyi vaat ediyor ve en son otomotiv teknolojisini kullanarak sürüş keyfinizi geri getirmeyi vaat ediyor. ”Dedi.

müşterilerinin rahatlığı için ülke çapında bayilik ağını tamamlama sürecinde olduğundan, şimdilik tek Geely showroom olan Geely İstanbul, müşterilerine satış sonrası hizmetlerin çeşitli alanlarda verilebileceğini garanti ediyor. Geely tesis dışı servis programları.

Geely yol yardım Bu programlar aşağıdakileri içerir:

Mobil Servis

Geely İstanbul’dan uzakta yaşayan müşteriler, Metro İzmir’deki ve yakındaki illerde birkaç Shell ve Opet benzin istasyonunda tesis dışı Önleyici Bakım Servisi’nden (PMS) faydalanabilirler. Mobil Servis Kullanılabilirlik Programı , araçlarına servis verilebilecek kesin tarih ve yerin ayrıntılarını bilmeleri için müşterilere iletilecektir.

Geely yol yardım Mobil Servis Bisikleti

Mobil servis bisikleti ile Geely, beklenmedik elektrik veya mekanik arızalar için müşterilerine acil yardım sağlar.

7/24 Yol Yardım

Acil Çekme Yardımı, Vinç Hizmetleri ve Küçük Yerinde Onarımlar, bu servis ağı kapsamında sunulan 24 saat yardımdır. Her Geely sahibine Yol Yardım Kartı verilir. Kartın verildiği tarihten itibaren 1 yıl boyunca tüm hizmetler ücretsizdir.

İstanbul’daki otomotiv pazarında yeni bir öncü olarak Geely’nin önceliklerinden biri, satış sonrası hizmetlerinde mükemmelliğe yönelmek ve müşterilerine iyi bakılacakları güvenliği sağlamak.

“Kaliteli müşteri hizmetleri ve üstün araç spesifikasyonlarımızla, tutkumuz size beklentilerinizi aşacak memnuniyet sağlamak ve Geely’yi hak ettiğiniz sürücüyü yapmaktır. İlk günden itibaren size ve aracınıza azami özen ve yardımı sağlamak bizim yükümlülüğümüzdür ”dedi.

Geely oto çekiçi hizmetleri Geely oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir