Kategoriler
Balıkesir Gömeç

Gömeç Oto Çekici

Gömeç Oto Çekici, haftanın 7 günü 24 saat çağrı üzerine kaliteli yol kurtarma hizmetleri sunan ülke çapında bir acil durum arıza programı sunmaktadır.

Gömeç Oto Çekici

Güvenilir ülke çapındaki ağımızla Gömeç Oto Çekici, yüksek standartta hızlı, profesyonel hizmet sağlar. Tüm hizmet sağlayıcılar radyo, uydu navigasyonu veya cep telefonu aracılığıyla iletişim kurarak bireysel çağrıların ilerlemesini izleme ve her işin başarıyla tamamlandığını kaydetme becerisini sağlar.

Gömeç Oto Çekici Yol haritası kapsamı

Gömeç Oto Çekici’nin haritalama programı çünkü Balıkesir Gömeç’i kapsamlı bir şekilde kapsamaktadır.

Gerçek insanlarla konuşun

Acil yardım telefon numaraları, bir telesekreter servisine değil ama doğrudan merkezi kontrol odasına aranır.

Serbest çekme bölgesi

İnanılmaz bir serbest çekme bölgesi ama bu alandaki tüm arızaların yalnızca veren bayilere iade edilmesini sağlar.

Çoğu insan, çekme ile yol yardımı arasındaki farkı anlamıyor. Çekme bazen yol kenarı yardım paketleriyle gelirken, ikisi aynı değil.

Çekme hizmeti, arabanızın çalışmayacağı zamanlar içindir. Aracınızı eviniz veya oto tamircisi gibi güvenli bir noktaya taşımanıza yardımcı olur.

Yol yardımı, aracınızın tekrar hareket etmesini sağlamak içindir çünkü bu paketler, kolayca çözülebilen küçük sorunlar için yardım sunar.

Yol yardımı ile aracı kendi başınıza sürersiniz. Çekilirken araç sürmez ve düz yatak üzerinde taşınması gerekir.

Çekiciye Mi Ihtiyacınız Var?

Çekme ve yol yardımı konusunda daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Araba sorunları mı yaşıyorsunuz ve çekilmeniz mi gerekiyor? Bizimle bugün iletişime geçin . Çalışanlarımızdan biri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Müşterinin evinde veya yolda bir yardım çağrısı alındığında. Aşağıdaki yol kenarı zorluklarını yerinde düzeltmek için olay yerine hemen bir mobil servis gönderilir:

Akü Bitmiş – Araç, sürücünün talebi üzerine takviye ile çalıştırılacaktır.

Düz Lastik – Araç yola çıkmaya elverişli stepne takılacaktır.

Kilitli / Kayıp anahtarlar – Araç erişimi (kapsam düzeyine göre maksimum talep sınırı geçerlidir).

Aracınız arızalanırsa veya mekanik arıza nedeniyle güvenli bir şekilde sürülemiyorsa. Sizi çekici km sınırı dahilinde aracınızı satın aldığınız bayiye veya mesai saatleri içinde ise. En yakın yetkili servis merkezine geri götüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir