Kategoriler
Balıkesir Gönen

Gönen Oto Çekici

Gönen Oto Çekici, aracınız mekanik arıza nedeniyle bozulursa ve acil durumda çekme gerektiriyorsa, çekici ile seyahat edemiyorlarsa, sürücü veya yolcular tarafından yapılan ileriye dönük seyahat masrafları için yılda 200 tl’ye kadar geri ödeme yapacağız

Gönen Oto Çekici

Çalışma saatleri dışında, aracınız eve nakledilebilir. Bir sonraki iş günü tamirciye nakledilmek üzere bir çekici şirketi deposunda tutulabilir.

Gönen Oto Çekici araç bir onarım yerine teslim edildikten sonra. Mevcut arıza için herhangi bir başka çekme masrafı size ait olacaktır. Aracınız arızalanırsa ve bir karavan, tekne veya römork çekiyorsanız (3,5 tona kadar). 250 km’lik gidiş-dönüş seyahat sınırı dahilinde karavanınızı, teknenizi veya römorkunuzu. Eve veya seçtiğiniz güvenli bir yere taşımanıza yardımcı olacağız. 

Genel İstisnalar

  1. Taksiler, limuzinler, şoförlü araçlar ve kiralık / kiralık arabalar dahil. Ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kiralama veya ödül için kullanılan kamyonlar, otobüsler, araçlar.
  2. Çok katlı veya yer altı otoparklarından sökülmesi, çıkarılması için uzman veya ağır ekipman gerektiren araçlar. Tıkalı veya halka açık bir yola kolayca erişilemeyen araçlar.
  3. Halihazırda bir tamircide bulunan araçlar ve bir kaza / çarpışmaya karışmış. Veya darbe, kötü niyetli veya cezai hasar. Sel hasarı nedeniyle hasar görmüş araçlar.
  4. 3,5 tonun üzerindeki ağır araçlar, kamyonlar ve ekipmanlar.
  5. Feribot / mavna masrafları, geçiş ücretleri ve deniz geçişleri dahil navlun masrafları.
  6. Uzak bir konumdaki arıza nedeniyle artan / ek maliyet ve masraflardan sorumlu olmayacaktır.
  7. Yetkili olmayan bir tamircinin neden olduğu önceden var olan. Arızalar ve arızalar / arızalar dahil olmak üzere. Yüklenicileri tarafından makul şekilde belirlendiği üzere, sürücüyle ilgili arızalar, satış sonrası aksesuarlar. Araç ihmali veya kötüye kullanılması nedeniyle tekrarlanan / aşırı aramalar.
  8. kendi takdirine bağlı olarak, personeline veya yüklenicilerine karşı taciz edici. Tehdit edici veya şiddet içeren veya aldatma yoluyla hizmet almaya teşebbüs eden. Veya önceki çağrılardan dolayı herhangi bir aşırılık varsa. Hizmeti reddeder veya bir sürücünün üyeliğini askıya alır / iptal eder.
  9. Bir sürücünün aracının kırılmasını, anahtar / eşyaların kurtarılıp kurtarılmayacağını talep etmesi durumunda. Gönen Oto Çekici yüklenicileri, bunun sonucunda meydana gelebilecek hasarlar için sorumluluk veya yükümlülük kabul etmeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir