Kategoriler
Güngören İstanbul

Güngören Oto Çekici

Güngören Oto Çekici, Güngören konumlarından gönderilen 24 saat acil oto çekici hizmeti sağlar, böylece bulunduğunuz yere dakikalar içinde bir teknisyen getirebiliriz. Özel yol kenarı araçları ve akü servis araçlarından oluşan filomuz, günün her saatinde –

7/24- size yardımcı olmaya hazır olarak bölge genelinde düzenlenmiştir. Birinin bulunduğunuz yere gitmesini sağlamak için 24 saat gönderim merkezimizi arayabilirsiniz. Deneyimli ve sertifikalı profesyonellerden oluşan ekibimiz, size hızlı ve uygun fiyatlı yol yardım hizmetleri sağlamak için hazırdır.

Bir arabanın kapısının kilidinin açılması, lastiğin değiştirilmesi veya basit bir akü atlamasına ihtiyacınız olsun,

yol yardım ekibimiz sizi güvenliğin izin verdiği en kısa sürede yolunuza geri götürmek için gereken araçlara ve deneyime sahiptir.Nerede olduğundan emin değil misin?

Sayfanın üst kısmındaki “Konumumu Gönder” düğmesini kullanın ve görev dağıtıcımız tam konumunuzun GPS koordinatlarını alacaktır. 24 saat oto çekici ve yol yardım hizmetlerimiz şunları içerir:

• 24 Saat Yol Yardımı

• Kar Kurtarma

• Pil Atlama Başlıyor

• Kilitleme Hizmeti

• Yakıt Teslimatı

• Lastik 


Bitmiş şarj?  Güngören Oto Çekici,hizmet alanımız boyunca size yakın, uygun fiyatlı hızlı başlangıç hizmetleri sunmaktadır. Servis kamyonumuz, en dar garajlarda ve en uzak alanlarda bile araçları atlayabilen mobil takviyeli çalıştırma ekipmanı ile donatılmıştır.

Güngören Otomobil Çekici Ekibimizin bir üyesiyle konuşmak için bizi arayın ve size en yakın 24 saat yol kenarı servis kamyonunun yolunuza çıkmasını sağlayın.

Lastik Değiştirme Hizmeti

Güngören Oto Çekici,genişletilmiş hizmet alanımızda 24 saat düz lastik değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Patlak lastiğinizi dakikalar içinde çıkarıp yedek lastiğiniz ile değiştirebiliriz.

Çekici operatörlerimiz Trafik Olayı Yönetimi Sertifikalıdır, bu nedenle güvenli lastik değiştirme hizmetleri için bize güvenebilirsiniz. Lastik değiştirme ekibimizle hemen iletişime geçin.

Araba Kilitleme Hizmeti

Güngören Oto Çekici, tüm araç markaları ve modelleri için hızlı ve uygun fiyatlı araba kapı kilidi açma hizmeti sunar. Anahtarlarınızı arabanızda, kamyonunuzda, karavanda veya karavanda kilitlemiş olsanız da,

eğitimli ve deneyimli yol yardımı sağlayıcılarımız aracınızın kapısının kilidini açabilir ve sizi yolunuza çıkarabilir. Yol Kenarı Ekibimizin yolunuza çıkması için telefondan 24 saat sevk merkezimizi hemen arayın.

Gaz Dağıtım Hizmeti

Hiçbir yeri olmayan benzin mi bitti? Güngören Araç Çekici sizin için burada.

Deneyimli ve güvenilir yol kenarı profesyonellerimiz, 2 galon benzinle bulunduğunuz yere hızlı bir şekilde ulaşabilir ve yolculuğunuzu tamamlamak için sizi tekrar yola koyabilir.

İster işten eve dönüyor olun, ister buradan geçiyor olun, Güngören Oto Çekici arkanızda.


• 4×4 Arazi Kurtarma

• Mobil Pil Servisi

• Araç Yükseltme

• Araç Vinçle Kaldırma

• Araç Devrilme Kurtarma

• Kaza İyileştirme ve Temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir