Kategoriler
Bursa Gürsu

Gürsu Oto Çekici

Gürsu Oto Çekici.Düz yataklı çekmenin kullanılmasının birçok farklı nedeni vardır. Aracın modelini, markasını ve ağırlığını içerir. Bu yöntem kullanılarak taşınan araçlarda, aracın arkasına ve önüne zincir yerleştirmenin geleneksel yöntemleri yerine tüm tekerlekleri sabitlenebilir.

İnsanların bu çekme yöntemini kullanmasının bir başka nedeni var. Aracın bir ucuna ek ağırlık konulmamasını gerektiren aracın tasarımıdır. Ki bu, tekerlek kaldırma çekmesi kullanıldığında meydana gelen şeydir. Açılı başlıklı olmamasından dolayı spor ve lüks araçlar için kullanılması ideal bir yöntemdir.


Gürsu Oto Çekici Tekerlek Kaldırma Çekme Nedir?


Çoğu insan, çekmeyi düşündüklerinde tekerleğin çekildiğini hayal eder. Bu tür bir çekme, hasarlı aracın ön veya arka tekerlekleri çekiciye bağlandığında ve ardından yerden kaldırıldığında yapılır. Bu tür bir çekme, aracın sadece bir eve veya bir oto tamirhanesine kısa bir mesafe çekilmesi gereken kısa mesafeli yolculuklar için mükemmeldir. Aynı zamanda otomobilleri veya hafif kamyonetleri ve kamyonları taşımanın en uygun yoludur.


Zaman zaman, tekerlek kaldırma ile çekme. Belirli araç türleri için veya belirli koşullarda en iyi seçenek değildir. Bu durumlarda, bir aracı bir yerden diğerine çekmenin en iyi yolu. Düz yataklı bir kamyon kullanmaktır. Daha büyük araçları, çalışmayan lastikleri olmayanları. Tüm lastiklerin yerden kaldırılması gereken araçları çekmek için tasarlanmıştır. Bu araç çekme yöntemi, düşük mesafeli çekme için idealdir.


Düz yatak sigortası çekme
Sevk merkezimizin en önemli önceliklerinden biri, sigorta ortaklarımıza düz yataklı çekme hizmeti sunmaktır.
Acil servisler için sigorta ortaklarımıza gönderi sistemimize erişim verdik. Sigorta şirketinizi arayın ve düz yataklı çekme sevkıyat siparişinizin hızlandırılmasını isteyin.


Gürsu Oto Çekici. Uzman bir yol yardımı sunabiliriz. Biz çoğu aracı taşıyabilen güvenilir çekici kamyon filosuna sahibiz. Düz yataklı bir kamyonu size göndermesi için bize bir telefonla reklam verin. Arkadaş canlısı Düz Yatak kurtarma müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle konuşun.

Aracınız yoğun hasar nedeniyle sürülemez hale getiren bir kazada ağır hasar gördüğünde. Arabanızı yerel bir kaporta atölyesine. Evinize mümkün olan en kısa sürede ulaştırmanın en iyi cevabı düz yataklı bir kamyondur. Sürücülerimiz sadece bir telefon uzaklıkta – düz yataklı çekicinizi bugün alın. Gürsu Oto Çekici size yardım etmeye hazır

Şirketimiz dürüstlük, profesyonellik ve güvenliğe odaklanmaktadır. Yerel topluluğumuza yüksek kaliteli hizmetlerimizi sunmaktan gerçekten keyif alıyoruz.
Kamyonunuz veya arabanız bozulduysa , kaza geçirdiyseniz veya başka herhangi bir acil durumunuz varsa. Lütfen hemen bizi arayın. Bir numaralı ağır yük çekme uzmanıyız. Her zaman bize güvenebilirsiniz ve emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir