Kategoriler
Balıkesir Havran

Havran Oto Çekici

Havran Oto Çekici, Yol yardımı planları, zorunlu araç sigortası kapsamına isteğe bağlı eklentilerdir ve yol kenarı yardım sigortası satın almak paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir ve hayatınızı daha kolay ve daha güvenli hale getirebilir. 

Ancak herkesin bu planlardan birine ihtiyacı yoktur veya bu planlardan birini istemez.Çoğu otomobil sigorta şirketi yol yardımı planları sunar ve kredi kartları gibi şirketler de araç sigorta paketlerinden ayrı yol yardımı hizmetleri sunar. 

Her plan farklı olsa da, tüm politikalar, çekme, bitmiş akü servisi ve araç kilitlenmeleriyle ilgili yardım da dahil olmak üzere benzer bir acil durum yol kenarı hizmetleri listesini kapsar .   

Havran Oto Çekici

Otomobil sigortası şirketleri, diğer araç sigortası kapsamına ek olarak müşterilere genellikle yol yardımı sağlar. Sigorta şirketi daha sonra sürücülere yerinde yardım sağlayan yol yardımı hizmeti şirketleriyle birlikte çalışır. 

Yardım için aradığınızda, sevk memuru genellikle ihtiyacınız olan hizmetlerle ilgili olarak en yakın yol yardımı şirketi ile iletişime geçer ve ayrıca sigorta sağlayıcınızla da bir sözleşmesi vardır. 

Diğer kuruluş türleri de yol kenarı yardım planları sağlar. Havran Oto Çekici özel, ülke çapında üye bir dernek ve otomobil kulüpleri federasyonudur. Ve yol yardımı sigortası, araç sigortası ve haritalar sağlar. Bireyler, yıllık yaklaşık 100 tl’lik bir ücret karşılığında yol yardımı için katılabilirler. 

Bazı kredi kartları, üyelik avantajları paketlerinde bir yol yardımı planı içerir ve yeni araçlar. Genellikle satın alma işleminden sonra bir süre boyunca otomobil üreticisi tarafından yol kenarındaki acil durumlar için kapsanır. 

Yol Yardımı Planları Neleri Kapsıyor? 

Her plan farklıdır ve yol kenarı acil durum planlarının alıcıları, ihtiyaçları için en iyi planı seçtiklerinden emin olmak için kapsamı dikkatlice okumalıdır. Çoğu plan, aracın durması durumunda küçük onarımları veya ayarlamaları içerir ve ayrıca:

  • Çekme
  • Pil Atlama
  • Düz Lastik Yardımı
  • Lokavt Hizmetleri
  • Yakıt Teslimatı
  • Vinçle Kaldırma Hizmetleri

Her plan, yıllık fiyata kaç yıllık servis çağrısı. Çekme kilometresi ve lokavt ve diğer hizmetlerin maliyetlerinin dahil edildiğini belirtir. Ek hizmetlere ihtiyaç duyulursa, şirket yine de yardım sağlar. Ardından fazlalıklar için bir fatura gönderir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir