Kategoriler
Hyundai Yol Yardım

Hyundai Yol Yardım

Hyundai Yol Yardım Programı (Garanti Kapsamında)
Hyundai Yol Yardım Programı, herhangi bir mekanik veya elektrik arızası ve / veya trafik kazası durumunda sağlanan 7/24 acil durum desteğidir. HMIL’in müşterilere odaklanmasını artırmak için bir girişimdir. Hindistan’ın hemen her yerinde keyifli ve kesintisiz bir yolculuk sağlamak için 24 saat acil yol tarafı yardım hizmetleri sunmak amacıyla Yol Tarafı Yardım Programı başlatıldı.

Program, müşteri sahipliği deneyimini geliştirmek ve müşterilerin herhangi bir araç arızası durumunda derhal ve sorunsuz hizmet almasını sağlamak için tasarlanmıştır. Program,

Temel garanti süresine sahip araçlar için ücretsiz bir hizmet olarak sunulacaktır.

24 /7 Yol Yardım programı, tekerlek değişimi, 5 litreye kadar yakıt dağıtımı, taksi koordinasyonu, anahtarın kilitlenmesi durumunda aracın açılması, aküyle ilgili elektriksel sorunların giderilmesi ve sigorta, yerinde yapılabilecek şikayetler için yerinde onarım ve bir kaza veya arıza durumunda en yakın atölyeye araç çekme.

Hyundai Yol Yardım Yararları


Arıza / Kaza: Arıza / trafik kazası durumunda yol kenarında onarım veya araç kurtarma.

Lastiğe Bağlı: Lastik patlakları-patlamış lastiğin yedek lastikle değiştirilmesi.

Pille İlgili: Ölü pil atlama başlatması.

Anahtarla İlgili: Kilitli anahtarlar, kayıp anahtarlar veya kırık araç anahtarları.

Yakıtla İlgili: Yakıt tükendi, yanlış yakıt veya kirli yakıt.

şartlar ve koşullar
Servis, aracın temel garanti süresi için geçerlidir.

Ulusal Kapsam: İstanbul genelinde 24/7 yardım.

Servis, aracın hareketsiz olduğu bir durum için geçerlidir.

Hyundai Garantisi kapsamına girmedikçe parça değiştirme maliyeti dahil değildir.

Hyundai Garantisi kapsamına girmedikçe, aracınıza yapılan onarım masrafları dahil değildir.

** : 1 Mart 2014 tarihinden sonra satılan araçlar için trafik kazası kapandı

Hyundai Yol Yardım 7/24 Arkanızda

Hyundai Yol Yardım Nasıl Çalışır?


Aracınızla birlikte gitmek için yol yardımına sahip olmak büyük bir şey gibi görünmeyebilir … en azından, gerçekten kullanmak zorunda kalmayıncaya kadar. Yol yardımı kullanmanın gerekli olduğu bir durumdaysanız aracınızın beraberinde gelmesinden çok memnun kalacaksınız. Bir Hyundai kullananlar için, Hyundai’nin 7/24 Yol Yardımına ilişkin bazı ince ayrıntıları ve nasıl çalıştığını açıklayacağız.

[Daha fazla bilgi için okuyun: Hyundai modelleri kaliteli ve güvenilir midir?]

hyundai yol yardım faydaları

Her şeyden önce, şu anda Yol Yardımı desteğine ihtiyacınız varsa, sizi daha fazla tutmamıza izin vermeyin. Yol Yardımına başvurmak için 0212 233 32 62 numaralı telefonu arayın. Aşağıdaki bilgileri sağlamaya hazır olmalısınız:

Adınız
Geçerli (veya araç) konum
VIN
Aracınızın yaşadığı sorunun açıklaması
Araç kilometre

Hyundai Yol Yardımı Yararları


Şimdi Hyundai Roadside Assistance’ın neler sağlayabileceğini öğreniyorsanız, duyduklarınızdan memnun kalacaksınız. Bunun nedeni, her şeyden önce, her araçla birlikte 7/24 Yol Yardımı’nın gelmesi ve kilometre sınırı olmaksızın 5 yıla kadar mevcut olmasıdır.

Tabii ki, Hyundai Yol Yardımı, en yakın Hyundai bayisine çekmek, patlak bir lastik veya bitmiş aküye yardımcı olmak ve hatta çalıştırırsanız biraz gaz vermek gibi beklediğiniz tüm temel ihtiyaçları karşılayabilir. araba boşaltmak için. Bununla birlikte, Yol Yardımı’nın en sevdiğimiz avantajlarından biri Seyahat Kesintisi Yardımı. Evinizden 150 Km daha uzaktayken ve bir gecede dükkanda kalmanız gerektiğinde aracınızın devre dışı bırakılması durumunda Hyundai Yol Yardımı, ilgili olabilecek yemek, konaklama veya ulaşım masraflarını size geri ödeyecektir.

Hyundai Yol Yardım ile garanti avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin

Artık Hyundai Yol Yardım’ın sağlayabileceği hizmetler ve nasıl çalıştığı hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olduğunuza göre, araba sorunuyla karşılaşırsanız aklınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Tabii ki, ihtiyacınız olan her şey için her zaman burada Hyundai’de bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hyundai oto çekiçi hizmetleri Hyundai oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir