Kategoriler
Infiniti Yol Yardım

Infiniti Yol Yardım

INFINITI Yol Yardım, orijinal hizmet tarihinden itibaren 48 ay / sınırsız KM dahilindeki tüm INFINITI’leri kapsar. YOL YAN YARDIM FAYDALARI
NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

INFINITI Yol Yardım Lokavt Hizmeti
Jump Start Simgesi

INFINITI Yol Yardımının Hızlı Başlangıç
Düz lastik değiştirme simgesi

Yol Yardımcı Patlak Lastik Değişimi
Acil yakıt teslim simgesi

INFINITI Yardım Acil Yakıt Dağıtımı
Flatbed Çekme Simgesi

INFINITI Yol Yardım En yakın sertifikalı INFINITI Perakendecisine Flatbed Çekme
Vinç Kaldırma Simgesi

INFINITI Yol Yardım vinç
Kaza Çekme Kapsamı

En yakın INFINITI Sertifikalı Çarpışma Merkezine kaza çekme kapsamı. Herhangi bir model yılı dahil.
Yolculuk Kesintisi

SORULARIM VAR?

ORTAK YOL YAN YARDIM SORGULARI

Yol Yardım telefon ettiğimde hangi bilgilere ihtiyacım var?
Yol servis telefon acentesi sizden aşağıdaki bilgileri onaylamanızı veya vermenizi isteyecektir:

INFINITI Yol Yardım Telefon numarasını geri ara – (bu aynı zamanda referans numarası olarak da kullanılacaktır)


Araç Kimlik Numarası (VIN)
Engellilik yeri
Aracın rengi
Kesin geçerli kilometre
Servis sağlayıcı geldiğinde araçla kalacak mısınız?
Oto Çekiçi servisi için – Çekilmek istediğiniz Perakendecinin adı.
Yedekte servis için – Şoförle birlikte Perakendeciye mi bineceksiniz?
Araç boş vitese takılıyor mu?

INFINITI Yol Yardım Perakendeci servis sağlayıcı oraya vardığında kapanırsa ne olur?


Yol kenarı temsilcisi ve servis sağlayıcı Perakendecinin kapalı olup olmadığını bilecektir. Çoğu zaman, Perakendeci anahtarları bırakmak için bir kilit kutusuna sahiptir. Bu durumda, Bayi araçları saatler sonra kabul edebilir.

Perakendeci kapalıysa ve anahtarlar için bir kilit kutusu yoksa, aracın bir sonraki iş gününe kadar servis sağlayıcının güvenli lotunda depolanması gerekebilir.

INFINITI Yol Perakendecisine değil de eve çekilmek istersem ne olur?


Sadece INFINITI Perakendecileri destinasyonlarda yedek olarak ele alınmaktadır. Farklı bir varış yerine çekilmek istiyorsanız, ödemenin büyük bir kredi kartı kullanılarak yapılması gerekir.

INFINITI Yol Yardım, Kapsamımın süresi dolduğu için gönderim etkinliğim kapsam dışındaysa ne olur?


Talebin kapsamı aştığı durumlarda, ödeme güvenli hizmet için kredi kartı ile yapılabilir.

Türkiye INFINITI’den yeni bir INFINITI aracı satın aldığınızda , INFINITI Yol Yardımı ile tüm yollarında 48 ay ve sınırsız mil konusunda içiniz rahat olsun! Yol Yardımı nedir? Bu kullanışlı program, nerede olursanız olun yılda 365 gün, çekme, hızlı çalıştırma, kilitleme hizmetleri ve çok daha fazlasına 24 saat erişim sağlar. INFINITI hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Kuzey Kentucky INFINITI ile Yol Yardımına bakınız!

INFINITI Yol Yardımına Neler Dahil?


7/24 yanınızda bulunan INFINITI Yol Yardımı sayesinde, sadece Türkiye’yi geziyor olsanız da veya aileyi ziyaret etmek için kros sürüyor olun, güvenle sürüş yapabilirsiniz. Tatillerde bile, INFINITI Yol Yardım sizin için burada. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, 0800-662-6200 numaralı telefondan INFINITI Yol Yardımı telefon numarasını arayın ve adınızı, VIN numaranızı, konumunuzu ve yaşadığınız sorunla ilgili ayrıntıları sağlamaya hazır olun. INFINITI Yol Yardımında size neler sağlandığına dair genel bir bakış:

Çekme Hizmetleri:

Bir arıza, kaza veya yoldan çıkmanız durumunda, çekme hizmetini en yakın sertifikalı INFINITI servis merkezine alabilirsiniz.
Jump-Start Servisleri: Bitmiş bir pil takılmışsa, bir atlama-start sağlamak ve sizi tekrar yola götürmek için INFINITI Roadside Assistance bir anda olabilir.


Yakıt Dağıtım Hizmetleri: Benzininiz biterse,

INFINITI Yol Yardım doğrudan bulunduğunuz yere en fazla iki galon yakıt gönderecektir.
Kilitleme Hizmetleri: Anahtarlarınızı arabaya mı kilitlediniz? Sorun değil! Yol Yardımı sizi aracınıza geri götürecek ve anahtarlarınız kaybolursa, yeni bir tane almanız 100 tl kadar karşılanacaktır.
Lastik Değiştirme Servisleri: Eğer bir lastiğiniz varsa ve yedek parçalarınızı koymak için yardıma ihtiyacınız varsa, Yol Yardım size yardımcı olmak için burada. Yedek bir tekneniz yoksa veya yedek parçanız boşaltılırsa, yeni bir lastiğin maliyeti karşılanmayacaktır.
Telefon uygulaması aracılığıyla yol yardımına başvurma

Yolculuk Kesintisi Kapsamı


Covington’daki evinizden 100 km kadar seyahat ediyorsanız ve mekanik bir arıza yaşıyorsanız, INFINITI Yol Yardım, yolculuk kesintisi kapsamında 900 tl ‘ye kadar satış sağlayacaktır. Bu, yemek, konaklama, yedek taşıma masraflarını ve garanti kapsamında servis edildikten sonra aracınızla yeniden bir araya gelme maliyetini içerir.

INFINITI wep adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz!
Yol Yardımı nedir, kış araba güvenlik kitine neler dahil edileceği veya lastiklerinizi değiştirmeden önce ne kadar süre geçmeniz gerektiği hakkında sorularınız mı var ? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ! İstanbul bölgesinde sertifikalı bir INFINITI servis merkezi arıyorsanız , Türkiye INFINITI’ye güvenebilirsiniz. Onarımlardan tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış servis spesiyallerimize bir göz atın !

Infiniti oto çekiçi hizmetleri Infiniti oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir