Kategoriler
Bilecik İnhisar

İnhisar Oto Çekici

1980’den bu yana iş dünyasında, müşteriye öncelik veren yaklaşımımız, bizi kolluk kuvvetleri, sigorta sağlayıcıları ve İnhisar Oto Çekici sürücüler arasında üst sıralarda yer aldı. Bilecik bölgelerinde ve ötesinde hızlı ve güvenilir çekme hizmetleri talebi üzerine kuruldu. Tüm acil ve planlanmamış ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklere sahibiz.

İnhisar Oto Çekici

Her yol kenarı kurtarma ve çekme çağrısına yönelik kanıtlanmış stratejiler ve lojistik uygulamaya devam ediyoruz. Amacımız, güvenlik, kalite ve yanıt verme için sürekli olarak yeni standartlar belirlerken. Çekme, kurtarma ve park yaptırma hizmetleri sağlamada sektör lideri statüsünü korumaktır.

1980’DEN BERİ HİZMET VERMEK

İnhisar Oto Çekici , tek kişilik / tek kamyonlu bir operasyondan, merkezindeki en büyük çekme şirketine dönüştü. Topluluğa günde 24 saat / haftada 7 gün. Yılda 365 gün hizmet vermenin yanı sıra sırasıyla kayıtlı bir sağlayıcıdır. Polis, en son çekme teknolojisi ve ekipmanlarını kullanıyoruz.

Ticaret Odası’nın gururlu bir üyesi olarak, hızlı, nazik hizmet ve müşteri memnuniyetiyle gurur duyuyoruz. , sloganımızdan da anlaşılacağı gibi: “Her Zaman. Herhangi bir yer. Herhangi beden.”

İNHİSAR ÇEKME HİZMETLERİ

Yakın veya uzak, büyük veya küçük TÜM çekici ve yol kenarı yardım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. İnhisar Oto Çekici, bölgedeki en büyük filoya sahiptir. Hızlı bir başlangıç veya yüklü bir traktör römorkunun devrilmesi kadar. Karmaşık bir şey sağlamak kadar basit bir şey yapabiliriz. Büyük veya küçük, yakın veya uzak her türlü çekme hizmetini sağlamak için gereken tüm son teknoloji ekipmanlara sahibiz.

ÇEKME
Hafif hizmet çekmesinden orta hizmet çekmeye kadar son dakika taleplerinizi karşılayacak doğru ekipmana sahiptir ama ağır ekipmanınızın taşınması gerekiyor mu? Büyük işlerin yapılması gerektiğinde, doğru makineleri çıkarıyoruz. Çünkü İnhisar Oto Çekici Uzmanları için en iyi kaynaklarından biri olarak ünvanını koruyor. Ve bunun da iyi bir nedeni var. Verimli ve hasarsız çekme, operatörlerimiz size daha iyi hizmet vermek için bir ekip olarak birlikte çalışır.

Bir hendeğe mi takıldınız? Merak etmeyin. Vinç çıkışları sağlıyoruz ve aracınızı daha fazla hasar görmeden güvenli bir şekilde tekrar yola çıkarabiliriz. Bazı durumlarda, Düz Yatak çekme en iyi seçenektir. Özellikle sportif veya klasik araçlar için. Ama değerli otomobilinizin çekilmesi gerektiğinde bize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir