Kategoriler
Jaguar Yol Yardım

Jaguar Yol Yardım


Jaguar Yol Yardım Nerede olursanız olun, nerede olursanız olun, Türkiye ve Tüm şehirde yol yardımımıza güvenebilirsiniz. Tek istediğimiz aracınızın garanti kapsamında olması.

Jaguar Yol Yardım Dört saatlik garantimiz


Jaguar tarafından eğitilmiş bir teknisyen sorunu genellikle yol kenarında çözebilir. Değilse, aracınızı bir Jaguar Yetkili Satıcısına götüreceğiz. Aracınız önümüzdeki dört saat içinde hala tamir edilemiyorsa, seyahatinizi organize edip ödüyoruz. Evden 80 km’den daha uzaksanız, otel konaklama ücretinizi ödeyeceğiz. *

Jaguar Yol Yardım İletişim kurma


Operasyon Merkezimizde deneyimli, çok dilli personel bulunmaktadır. Ve günün 24 saati, yılın 365 günü açıktır. Aranacak numara 0800 246 844’tür.

Aradığınızda sizden şunları isteyeceğiz:

Adınız
Konumunuz
Kayıt numaranız veya Araç Kimlik Numaranız (VIN)
Olayın kısa bir açıklaması
Bir irtibat telefon numarası

Jaguar Yol Yardım Arabanız bir kazaya karıştıysa, sizden hasarı tanımlamanızı ve bize katılanların ayrıntılarını söylemenizi isteyeceğiz.

  • Genel koşullar
    Jaguar Yol Yardımı Türkiye genelinde mevcuttur: İstanbul, Ankara, Bursa, Hatay, Çek Cumhuriyeti, Diyerbakır, Erzurum, İzmir, Trabzon, Alanya, Çanakkale, Yozgat, Mersin, Niğde, Lüleburgaz, Gaziantep, Malatya, kars, Sivas, Giresun, Niğde, Pamukkale, sivas, Şanlıurfa, Samsun, Adana, Bodrum,Kemer,Kars mevcuttur.

Bazı durumlarda finansal sınırlamalar geçerli olabilir – ayrıntılar için lütfen Garanti Avantajları el kitabınıza bakın.

Lütfen belirsiz veya eksik olan her şeyi kontrol etmemize yardımcı olmak için Jaguar Yol Yardımına yapılan tüm çağrıların kaydedildiğini unutmayın. Kayıtlar eğitim için de kullanılabilir.

Bir Jaguar Onaylı Servis Merkezi ile temasa geçtiğiniz andan itibaren, son derece eğitimli ve kalifiye uzmanlarla çalışacaksınız.

Jaguar Yol Yardım Ne beklemelisiniz

? Jaguar’ınızı bize getirdiğinizde, sizi eve götürmeniz için size nezaket aracı sunulur. Sonra herhangi bir sorunu tanımlamak için en yeni teşhis ekipmanını kullanarak işe başlarız. Teknisyenlerimiz Jaguar’ın Global Teknik Referans Kılavuzuna başvuracak ve otomobillerimiz için özel olarak tasarlanmış araçları kullanarak sadece Jaguar Orijinal Parça ve Aksesuarlarına uyacaklardır.

Ayrıca, her Merkez Jaguar’ın Elektronik Parça Kataloğu’na ve dünya çapındaki envanter sistemimize bağlıdır, böylece Servis Danışmanınız aracınız için orijinal Jaguar parçalarını hızlı bir şekilde tutabilir.

Jaguar Yol Yardım İş bittiğinde

Tamamen şeffaflığa inanıyoruz, bu nedenle faturanızda beklenmedik masraflar olmayacak. Aracınız hala garanti kapsamındaysa, yürütülen tüm çalışmalar Araç Garantiniz kapsamında olacak ve tüm Orijinal Parçalar Parça ve Aksesuar Garantimiz kapsamında olacaktır. Son olarak, Temmuz 2013’ten önce araçlarını satın alan müşteriler için Servis Portföyü kitapçığınızın Servis Kaydı bölümü resmi olarak damgalanacaktır.

Araç sahipleri, çok uzun süredir araç servis kayıtlarını kaydetmek için tek sistem olarak kağıt kitaplara bağlanıyor. Jaguar’ın Çevrimiçi Hizmet Geçmişi tüm bunları değiştirdi. İngiltere’de yeni bir modelin sahibi olarak, aracınızın tüm servis kayıtlarını istediğiniz zaman çevrimiçi olarak kontrol edebilirsiniz.

Verilerinizi korumak için güvencelerimiz olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm Jaguar servis geçmişiniz (planlanan tüm servisler ve ilgili servis kalemleri dahil) çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde saklanacak ve sadece Jaguar Onaylı Servis Merkezleri ve sizin tarafınızdan erişilebilir.

Jaguar Servis Geçmişinizin çıktısını almak istiyorsanız, lütfen dijital kayıtlarınıza kolayca erişebilen yerel Jaguar Bayinize başvurun.

JAGUAR’INIZIN YAŞAMI İÇİN REAKSİYON


Jaguar’ınızı satın almanızdan sonraki ilk üç yıl boyunca, üreticimizin garantisi parçaların onarımını ve değiştirilmesini kapsar. Ayrıca, boyaya ve karosere dikkat çekmek için Jaguar’ınızı kapatabilirsiniz.

EURO 6, DİZEL MOTORLAR VE SEÇİCİ KATALİTİK AZALTMA: BİLMENİZ GEREKENLER
6 tl emisyon mevzuatının otomobillerimiz, sürücülerimiz ve çevre için ne anlama geldiğini açıklıyoruz.

EURO 6 NEDİR?


Euro 6, egzoz emisyonlarını sınırlandırarak otomobilleri daha çevre dostu hale getirmeyi amaçlayan bir Avrupa Mevzuatı parçasıdır. Mevzuat, bir karayolu aracı tarafından kilometre başına ne kadar azot oksit (NOx) ve hidrokarbon gazının yayılabileceği konusunda kısıtlamalar getirmektedir.

Benzinli ve dizel otomobiller, yeni Euro 6 mevzuatı uyarınca farklı kısıtlamalara tabidir. Dizel otomobiller için izin verilen NOx emisyon seviyesi 80 mg / km’ye (180 mg / km’den) düşürülürken, izin verilen hidrokarbon emisyon seviyesi 170 mg / km’ye (230 mg / km’den) düşürülmüştür. . Benzinli araçlar için izin verilen NOx emisyonu seviyesi 60 mg / km’de kalırken, izin verilen hidrokarbon emisyonu seviyesi 100 mg / km’de kalmaktadır.

Diğer otomobil üreticilerinin yanı sıra, Jaguar yasal olarak bu yeni düzenlemelere aşağıdaki tarihlerde uymakla yükümlüdür:

1 Ocak 2015’ten itibaren, yeni tanıtılan tüm araçların Euro 6 standartlarını karşılaması gerekir. Bu piyasadaki yeni modelleri de içerir, örneğin: Jaguar XE
Halihazırda satışa sunulan araçlar 1 Eylül 2015 tarihine kadar Euro 6’ya uygun olmak zorundadır, ancak;
1 Haziran 2015 tarihinden önce imalatçı tarafından imal edilen ve sevk edilen münferit araçlar 1 Eylül 2016 tarihine kadar satılmaya devam edebilir. Ancak, imalatçının bu durumlarda derogasyon için başvurması gerekir.

Jaguar oto çekiçi hizmetleri Jaguar oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir