Kategoriler
Ankara Kahramankazan

Kahramankazan Oto Çekici

Kahramankazan Oto Çekici tarafından sunulan yerel ve uzun mesafeli çekme hizmeti. Uygun fiyatlı çekme hizmetlerimiz 7/24 mevcuttur ve her zaman kalifiye teknisyenlerin gözetimi altında gerçekleştirilir.

Tüm çekme operatörlerimiz sertifikalıdır ve geçmiş kontrolleri ve uyuşturucu testlerinden geçmiştir. 

HİZMETLER LİSTESİ

/24 SAAT ÇEKME VE YOL KENARI HİZMETİ

Nerede olursanız olun, ne sürerseniz sürün, gece veya gündüz Kahramankazan Oto Çekici hizmetinizde. Uzmanlarımız ile güvenli ellerde, kaliteli hizmet ve profesyonellik sunan aracınızı hızlı ve güvenli bir şekilde çekeceğimize güvenebilirsiniz. Ankara Kahramankazan’da 7/24 hizmetinizdeyiz.

/ÖZEL MÜLK ÇEKME

Birisi garaj yolunuzu kapatıyorsa veya özel mülkünüze uygun olmayan şekilde park edilmiş bir araba bırakıyorsa, yardımcı olabiliriz. Özel mülk araç çekme programımız aracılığıyla evinizi, dairenizi veya iş yerinizi güvence altına almak için ücretsiz bir randevu ayarlamak için bizi bugün arayın.

/AĞIR EKİPMAN TAŞIMACILIĞI

Çöp kamyonları, traktör römorkları, okul otobüsleri, seyahat römorkları, damperli kamyonlar, karavan, mobil vinçler, forkliftler, acil durum ekipmanları, inşaat ekipmanları ve düz kamyonlar. Lisanslı ve son derece deneyimli sürücülerimizden birinin 7/24 yolumuza çıkabilecek her türlü durumu ele almak için özel olarak eğitildiğine güvenebilirsiniz.

/SU ALTI VE YOL DIŞI KURTARMA

Su altı aracınızı kurtarabilecek ve aracınız arazide takılı kalmış gibi eğitimli uzmanlarımız var. Tamamen su altında kalmış araçları kurtarma konusunda uzmanız. Kahramankazan Oto Çekici tamamen su altında kalan araçları kurtarma kapasitesine sahip birkaç ağır hizmet çekme hizmetinden biridir. Su altında araç kurtarma için günde 24 saat, haftada 7 gün arayın.

/OTO TAŞIMA

Oto taşıma, temel bir iş alanı olmuştur ve son birkaç yıldır en hızlı büyüyen segmentlerimizden biri olmuştur. Lojistik uzmanlarımız, taşıyıcı tedarikinden teslimata kadar güvenli ve emniyetli bir araç sevkiyatının her adımını planlar. Filomuzda birden fazla düz yatak, 4 araba taşıyıcı, 5, 7 ve 8 araba taşıyıcı bulunmaktadır. Tüm Kahramankazan’ı kapsıyoruz.

/KAZA / ÇARPIŞMA KURTARMA

Olay yerine vardığımızda en büyük önceliğimiz, trafiğin koşullar altında mümkün olan maksimum kapasitede devam etmesini sağlamak için gidilen şeritlerden araçları ve molozları temizleyerek yolu açmaktır. Hasarlı aracı güvenli bir şekilde koruyarak, bu kritik durumda müşterimizin endişelenmesi gereken bir şey daha az olmasını sağlayacağız.

Kahramankazan Oto Çekici /MOTOSİKLET VE TEKNE ÇEKME

Kahramankazan Oto Çekici, bir motosikletin çekilmesinde liderdir. Yolculuğunuz bir spor bisiklet, gemi gezisi veya bir helikopter olup olmadığı, Kahramankazan Oto Çekici sizi kapsar. Düz yataklı ve tekerlekli kaldırma kamyonlarından oluşan filomuz, motosikletinizi sabitlemek için en yüksek kalitede kayışlarla donatılmıştır. Motosiklet, Tekne veya Karavanınızın yol kenarında yardıma ihtiyacı varsa ve mahsur kalırsanız panik yapmayın! Sizi tekrar yola çıkaracak hafif-orta ve ağır hizmet kamyonlarımız var.

/ULAŞIM UZMANLIĞI

Ayrıca pahalı spor arabalardan forkliftler gibi endüstriyel yardımcı ekipmanlara kadar her türlü ekipmanı taşıma ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Konteyner Transferi, İnşaat Ekipmanları, İnşaat Malzemeleri, Asansörler, Makineler, Sıyırıcılar, Traktörler, Tarım ekipmanları, Jeneratörler, Taşıyıcılar, Finişerler, Çalışmayan ekipmanlar, Üstü boyutlu / süper boyutlu yükler, Yerel veya ülkeler arası, Güvenli Depolama,

/ÖZEL EKİPMAN ÇEKME

Birkaç örnek vermek gerekirse acil durumlarda jeneratörleri taşımaktan film setleri ve golf turnuvaları için ekipman sağlamaya kadar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz filo ekipmanına sahibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir