Kategoriler
İzmir Karaburun

Karaburun Oto Çekici

Karaburun Oto Çekici, tüm ağır hizmet çekme ihtiyaçlarınıza çözümler sunmak için yılın 365 günü, 7/24 hazırlanmıştır. Karaburun bölgesinde nerede olursanız olun, ister yerleşim mahallesinde ister yolun ortasında olun –

Karaburun Oto Çekici’nin uzman ağır yük çekme teknisyenleri, aramanızdan birkaç dakika sonra doğrudan bulunduğunuz yere varacak mevcut olan en profesyonel, güvenli, verimli ve nazik ağır hizmet çekme hizmetini sunmak. Tüm oto çekici ihtiyaçlarınız için Karaburun Oto

Çekici’nin tek çağrı çözüm hizmetinizi düşünün. Büyük veya ağır aracınız devre dışı kaldığında, onu yeni bir konuma etkili ve güvenli bir şekilde çekebilmek için özel çerçeve, tork seviyeleri, çekme gücü ve stabiliteye sahip benzersiz ve özel çekme ekipmanı türleri gerektirecektir.

Ağır hizmet tipi çekme, daha hafif araçlar için çekme hizmetlerinden daha karmaşık bir süreçtir; ancak, Karaburun Oto Çekici’deki uzmanlar, Karaburun bölgesi genelinde yüksek kaliteli ağır hizmet çekme hizmeti sağlamak konusunda uzmanlaştığından endişelenmenize gerek yok!

Aradığınız anda, ağır hizmet tipi bir çekme uzmanı doğrudan konumunuza gönderilecek ve size ağır vasıta arıza durumunuz için anında çözümler sunmaya hazır olacaktır.

Karaburun Oto Çekici, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ağır hizmet çekici

Araçlardan oluşan bir filo kurar:

o Ağır hizmet tipi düz yataklar

o Ağır hizmet hurdaları

o Ağır hizmet tipi döndürücüler

o Ağır hizmet tipi kancalı ve zincirli kamyonlar

Genellikle ağır hizmet tipi çekme hizmeti gerektiren araçlar, bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdakileri içerir:
o Çöp kamyonları

o Büyük teçhizat Kamyonları

o Yarı Traktör-Römorklar

o Endüstriyel ekipman

o İnşaat Araçları

Delinmiş lastikler veya kırık anahtarlar sizi yolun kenarında mahsur mu bıraktı? Endişelenecek bir şey yok!

Karaburun Oto Çekici’deki uzmanlar sizi koruyor. Yol yardım teknisyenlerinden oluşan ekibimiz, size ve aracınıza yardım (ya da yedekte) vermenize yardımcı olmak ve tekrar yola devam etmenizi sağlamak için mümkün olan en kısa sürede bulunduğunuz yere aceleyle ulaşabilir.

Aracınızı çekmeye ihtiyaç duyan bulmanın ne kadar stresli ve tehlikeli olduğunu anlıyoruz – bu nedenle Karaburun’un herhangi bir yerinde mevcut olan en uygun, basit, isteğe bağlı acil durum çekme hizmetini sunmayı görevimiz haline getiriyoruz .

Karaburun Oto Çekici olarak  kimsenin tam olarak bir araba arızası planlamadığını anlıyoruz. Bu nedenle yılın her günü, gece gündüz müşterilerimize ulaşmayı önceliğimiz haline getiriyoruz.

Numaramıza sahip olduğunuzda, kendinizi ve aracınızı yol kenarındaki her türlü araç sorunundan kurtarmak için anında bir cankurtaran halatınız olur – sadece bizi arayın, aracınızı alıp çözmek için birkaç dakika içinde bulunduğunuz yere varacağız. yol kenarı sorunlarınız gözlerinizi kırpabileceğinizden daha hızlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir