Kategoriler
Balıkesir Karesi

Karesi Oto Çekici

Yol yardımı, arıza kapağından çok daha fazlasıdır; Karesi Oto Çekici evden uzaktayken yardıma ihtiyaç duyuyorsanız ve mahsur kalırsanız gerçek bir cankurtaran olabilir. Kendinizi yolda hayatın küçük talihsizliklerinden korumanın uygun maliyetli yolu, o halde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak yol yardımı için alışveriş yapmadan önce neleri göz önünde bulundurmalısınız?

Karesi Oto Çekici

Yol yardımı sigortası, çeşitli farklı durumlarda sürücüleri kapsayabilir; arabanızın kilidini açmaktan sizi bir çukurdan çıkarmaya kadar. Bununla birlikte, sunulan teminat türü, sağlayıcılara ve sigorta planlarına göre değişebilir. Sürücüler, mevcut her sigorta teminatı için ödeme yapmadan önce yolda ihtiyaç duydukları teminat düzeyini değerlendirmeye başlamalıdır.

“Son birkaç yılda yol yardımınızı yalnızca bir veya iki kez aramak zorunda kaldıysanız veya uzun yolculuklar size göre değilse, belki de daha temel bir ürün düşünmelisiniz. Önde gelen otomobil karşılaştırma hizmetinin sözcüsü

“Politikanın çekme mesafesi sınırlarını ve çağrı sayısı ile ilgili kısıtlamalarını kontrol edin. Bazı politikalar, sürücüleri yılda yalnızca dört çağrı için kapsar, bundan sonra maliyeti siz üstlenirsiniz. Ayrıca, şeytanın ayrıntılarda gizlendiğini unutmayın! “

“Her bir politikanın hüküm ve koşullarını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Bazı ürünler sizi yalnızca büyük metropol alanlarının belirli bir yarıçapında kapsarken . Diğerleri eyaletler arası araba kullanıyorsanız sizi kapsar. Bazı ürünler, kullandığınız araç ne olursa olsun sizi sürücü olarak koruyacak. Diğerleri yalnızca belirli bir araç için sizi karşılayacaktır ”diye açıklıyor

Bir Yol Yardım Planı Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Herkes bir yol yardımı planına ihtiyaç duymaz veya bunu istemez. Bu planlardan birinin sizin için uygun olup olmadığına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Araç Yaşı: Daha eski arabaların bozulma olasılığı daha yüksektir ve çekilmesi gerekir. Yeni araç sahiplerinin çekme için yol kenarı hizmetini kullanma olasılığı daha düşüktür. 
  • Kilometre ve Yolculuk Mesafeleri: İş veya eğlence için çok fazla gidiyorsanız veya seyahat ediyorsanız. Bir noktada yol kenarı yardımına ihtiyaç duyma olasılığınız daha yüksektir. 
  • Kişisel İhtiyaçlar: Bazı insanlar, patlak bir lastiği değiştirmede veya hızlı bir başlangıç ​​için. Bir sürücüyü aşağı indirmede sorun yaşamazlar. Diğer insanlar bu tür yol kenarı acil durumlarda yardıma ihtiyaç duyar veya bunu tercih eder. 
  • Maliyet: Yol yardımı sigortası genellikle çok pahalı değildir, ancak bir maliyeti vardır. Fiyat, bazı insanlar için bir faktördür.  

Karesi Oto Çekici nihayetinde, bir yol yardımı planı alıp almama kararı size ve bütçenize bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir