Kategoriler
Ankara Keçiören

Keçiören Oto Çekici

Keçiören Oto Çekici şirketi, çekme endüstrisinde bir öncüdür ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir acil servis için orada olacaktır. Keçiören Oto

Çekici, Keçiören’de hizmet veriyor ve neredeyse ilçedeki tüm yolları ve alanları biliyor. Keçiören Oto Çekici  ve Yol Yardımı hizmeti ile seyahat ederken asla endişelenmenize gerek yok.   

Keçiören Oto Çekici, gerektiğinde pil takviyesi, lastik değiştirme, kilitleme veya her türlü yol yardımı sunan bir şirkettir. İster gecenin ortasında olsun, ister hiçliğin ortasında olun,

Keçiören Oto Çekici şirketi size yardım etmek için acil durum ekiplerini gönderecek. Keçiören Oto Çekici, acil durum çekme hizmetleri sunmasıyla ünlüdür. Böylece, arabanız hareket halinde olsa veya tamamen harap durumda olsa bile,

çekmek sizi içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtarabilir. Keçiören‘in Her Yerinde Çekme Kamyonlarımız var 7 gün 24 saat   Keçiören Oto Çekme, daha fazla sayıda müşteriye hizmet vermelerini ve hizmet vermelerini sağlayan düz yataklı çekme hizmetleriyle gurur duyuyor.

Keçiören Oto Kurtarıcı ve yol kenarı hizmetleri ile her koşulda bir aracın Keçiören Oto Kurtarma tarafından kolayca çekilebileceğinden emin olabilirsiniz. Lastikler son dakikada patlar. Lastikleri nasıl değiştireceğinizi bilmiyor olsanız da,

Keçiören Oto Lastik Yol Yardım yakınlardayken bunun için endişelenmenize gerek yok. Keçiören Otomobil Çekici, lastikleri değiştirmenize yardımcı olmaktan ve nereye giderseniz gidin oraya gitmenize izin vermekten mutluluk duyacaktır.

Oto Çekici hizmetlerinde, uygun bir mekanik ekibi mevcuttur. Yerinde yapılabilecek onarımlar mekaniker tarafından yapılır; ancak bazen aracın bir garaja veya tamirhaneye taşınması gerekir.

Keçiören Oto Çekici, aracınıza herhangi bir zarar gelmemesi için aracı bir çekici kamyonu veya düz yataklı çekme tertibatı kullanarak çekecektir.  

25 yılı aşkın süredir bir aile şirketiyiz ve yönetiliyoruz. Mopedlerden yarı kamyonlara kadar aracın çekilmesi ve kurtarılması konusunda uzmanız. Siyah bir tonumuz kırmızı, turuncu ve sarı çizgileriyle kolayca tanınır.

Kamyonlar bir hidrolik bom, tekerlekli kaldırma, askı, araba sistemi, zincirler, kayışlar, çöp kovası, süpürge ve kürek ile donatılmıştır. Tam donanımlı düz yataklı, orta hizmet, tek akslı ve tandem akslı kamyonlarımız da var.


Keçiören Yol Yardım hizmetlerinin bugün bu kadar ünlü olmasının nedeni, 24 saat acil servis sunmalarıdır. Nerede olursanız olun, aracınız hangi durumda olursa olsun veya gece yarısı veya trafik sıkışıklığının ortasında olursa olsun,

Keçiören Oto Çekme, içinde bulunduğunuz durumdan sağ salim çıkmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacaktır.Yerinde yapılabilecek onarımlar mekanik tarafından yapılır; ancak bazen aracın bir garaja veya tamirhaneye taşınması gerekir.

Aracınıza minimum hasar sağlamak için aracı bir çekici kamyonu veya düz yataklı çekme ile çekecektir. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir