Kategoriler
Artvin Yol Yardım

Artvin Oto Çekici

Artvin Oto Çekici Sigortacınız Aracılığıyla.Sigorta şirketinizden yol yardımı için isteğe bağlı eklentiler hakkında bilgi isteyin. Çoğu sigorta şirketi bu tür yol kenarı planları sunar, bu nedenle sigortacınız ve dışarıdan bir hizmet arasında fiyat sorduğunuzdan ve bunları karşılaştırdığınızdan emin olun. Ayrıca, kapsama alanı ile örtüşmediğinizden ve ihtiyacınız olandan fazlasını ödemediğinizden emin olun.

Artvin Oto Çekici

Çoğu yol yardım şirketi tarafından sunulan hizmetler. Çoğu yol yardım şirketi tarafından sunulan hizmetler, çok küçükten oldukça büyük bir yelpazeye kadar uzanır. Sürücülerin anahtarlarını yanlışlıkla arabalarının içine kilitledikleri. Çekme yardımına ihtiyaç duydukları, benzinin bittiği veya sadece lastiklerinin patladığı durumlarda, yol yardımı yardımcı olur.

 1. Çekme
  • Çoğu şirket çekme hizmetleri sağlar, ancak bazılarının farklı çekme ödenekleri vardır. Bunlar, şirketlerin çekicinin mahsur kalan bir sürücünün arabasını sabit bir ücret karşılığında. En yakın servis istasyonuna çekeceği söylenen mesafelerdir. Bir şirketin çekici kamyonu, araçları sınırlarının ötesinde çekmesi gerekiyorsa. Genellikle ek mil başına fazladan bir ücret alırlar.
 2. Akü takviyesiyle başlatma veya değiştirme
 3. Araç çıkarma ve vinç ile kaldırma
 4. Kilitleme hizmeti
  • Anahtarınızı tamamen kaybettiyseniz, çoğu arabanızın kilidini açacak ve. Aracı yeniden anahtarlayabilecek yerel bir bayiye veya tamirciye bir çekme hizmeti verecek.
 5. Patlak lastik yardımı.
  • Patlak bir tamir veya yama yaptıktan sonra veya küçük bir yedek lastikle sürüyorsanız. Yine de bir kaporta atölyesi görmelisiniz.
 6. Akaryakıt teslimatları
 7. Küçük yol kenarı ayarlamaları

Artvin Oto Çekici. Birçok otomobil sigortası şirketi, sürücülerin bir yıl içinde yol yardımı için talepte bulunabileceklerinin sayısını sınırlandırır. Bu sayı aşılırsa, ödeme planı “kullandıkça öde” esasına dönüşür. Diğer şirketler de yardıma ihtiyacı olan üyelere çeşitli miktarlarda geri ödeme teklifleri sunar, ancak belirli bir alanda bir sağlayıcı bulunmadığı için henüz yardım alınmaz.

Acil bir durumda size yardımcı olmak için torpido gözünüzde veya bagajınızda ne bulundurulmalıdır
Bir sürücü yol kenarı yardım kapsamı ve hizmetinden yararlansa bile, sert hava koşullarında hizmet onlara zamanında ulaşamaz. Bu gibi durumlarda, en azından yol kenarı yardım hizmeti mahsur kalan bir sürücüye ulaşana kadar, karşılaşılan durumla başa çıkmak için acil durum malzemelerini otomobilde bulundurmak son derece değerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir