Kategoriler
Antalya Kemer

Kemer Oto Çekici

Kemer Oto Çekici şirketi olarak , Kemer ve çevresi sakinlerine hızlı, verimli ve uygun fiyatlı oto tamir, çekme ve yol yardımı hizmetleri sağlama konusundaki uzun geçmişiyle gurur duyuyoruz .

Tamamen bağlıyız ve sigortalıyız ve personelimiz, tümü basit bir hızlı çalıştırmadan ağır hizmet tipi bir çekiciye kadar çeşitli sorunları derhal ve güvenli bir şekilde çözmek için eğitilmiş profesyonel sevk görevlileri, teknisyenler ve teknisyenlerden oluşmaktadır.


Kemer Oto Çekici ve Yol Yardımı


Kemer’deki güvenilir personelimiz tarafından sağlanan çok çeşitli çekme ve yol yardımı hizmetleri sunuyoruz. Hiçbir olay bizim için çok küçük değil, hepsini yapıyoruz ve yaptığımızın en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Amacımız, Kemer halkının sırtlarının kapalı olduğunu hissetmelerine izin vermektir. Numaramızı kaydedin ve bizi 7/24 arayın , yanınızda olalım. Bizi bir deneyin!


Antalya Kemer ‘de Profesyonel Kemer Oto Çekme


İş günü veya hafta sonu seyahatinizin bitmiş bir pil, boş bir yakıt deposu, patlak bir lastik veya daha da kötüsü bir kaza nedeniyle kesintiye uğramasından daha sinir bozucu bir şey olamaz.

Memnun müşterilerimiz, eğitimli, lisanslı bir tamirci veya teknisyenin derhal geleceğini, sorunu çözeceğini ve yoğun günlerine devam etmelerine izin vereceğini bilerek, bunları ve diğer birçok sorunu çözmek için bize güvenmeye başladılar. Bu yüzden bizi her zaman, her yerden arayın ve zaten yolumuzda olduğumuz bilgisiyle arkanıza yaslanın.
Bazen kaldırımdaki devasa çukurlardan kaçınamazsınız.

Bam! Patlak lastiğiniz var.

Ancak Kemer Oto Çekici, normalde araba sigortanız tarafından ele alınmayan sorunları, kendinizi arabanızdan çıkarmak, arabanızın aküsünün aniden ölmesi veya işe giderken lastiğinizin patlaması gibi sorunları çözen hizmetler sunar.


Acil Durum Hizmetlerimiz şunları içerir:
● 24 saat çekme (çekici araçlar: araba, kamyon veya motosiklet – not: her zaman mevcut değildir)
● 24 saat yol yardımı
24 saat araba çilingir hizmetleri
● Benzin Dışı Yakıt Doldurma
● Aküyü takviye / şarj etme
● Patlak lastiği onarma
● Araba kazası kaldırma
● Düz yataklı çekme


Bir çekme acil durumu aniden size çarptığında, sevk görevlilerinden sürücülere kadar karşılaştığınız tüm çalışanların güler yüzlü ve düşünceli hizmeti ihtiyacınız olan şeydir. Bir lastiğin değiştirilmesi veya kilitli aracınıza geri dönmenize yardımcı olması fark etmez, eğitimli sürücülerimiz size yardımcı olabilir.

Yapamazlarsa, sizi sorununuzun çözülebileceği bir yere çekecek araçlara sahipler ve yola geri dönebilirsiniz.


Ağır hizmet tipi çekme, yüklü veya yüksüz büyük kamyonların çekilmesini içerir ve bu da Kemer Oto Çekici çalışanları, her durumu kolayca halledebilecek kadar iyi eğitimli ve deneyimlidir. Dahası, kritik görevleri profesyonel ve güvenli bir şekilde yürütme uzmanlığına sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir