Kategoriler
Balıkesir Kepsut

Kepsut Oto Çekici

Kepsut Oto Çekici yol yardımı ürünleri, aracınızın (ücretsiz) çekme mesafelerine ve kapsadıkları coğrafi konumlara göre farklılık gösterecektir. Kapsamlı sağlayıcılar, aracınızı daha uzun mesafeler için ve temel tedarikçilerden daha fazla alanda ücretsiz olarak çekecektir. 

Kepsut Oto Çekici

Kapsamlı sağlayıcılar, gerektiğinde karavanınızı / römorkunuzu da çekecektir, oysa temel sağlayıcılar yalnızca aracınızı depolamak veya taşımak için düzenlemeler yapmada yardım sunar. Çekme size yaklaşık 200 liraya mal olabilir, bu yüzden cebinizde kalmadığınızdan emin olun ve Kepsut Oto Çekici poliçenizdeki çekme şartlarını okuyun.

Arızalar ve çağrılar: Yol kenarı yardım sigortalarının çoğu, bir sürücünün alabileceği çağrı sayısında bir sınıra sahiptir. Temel ürünler, sınırsız olan diğer kapsamlı ürünlere kıyasla genellikle yılda dört çağrıya cevap verir. Çoğu yol yardımı sağlayıcılarının yürürlükte bir ‘aşırı kullanım’ politikası olduğunu unutmayın. Bu, bir sürücünün yol kenarı yardımı ‘mantıksız’ miktarda talep etmesi durumunda. Sağlayıcının bu üyeye daha fazla yardım sağlamayı reddedebileceği anlamına gelir. İnsanların, kapsamlı veya temel bir ürüne daha uygun olup olmadıklarını anlamak için. Son birkaç yıl içinde ne kadar sıklıkla yol yardımı hizmetlerine ihtiyaç duyduklarını düşünmeleri önerilir.

Çilingirler: Yol yardımı, yalnızca bozulan veya çekme ihtiyacı olan sürücülere yardımcı olmaz. Ayrıca anahtarlarınızın kaybolması, çalınması veya arabanızda kilitlenmesi durumunda da hizmet vermektedir. Sağlayıcı arabanızın kilidini açamazsa, bir çilingir çağıracaktır. Daha kapsamlı ürünler bir çilingir maliyetine katkıda bulunma eğilimindeyken. Temel ürünler çilingir maliyetinin size ait olduğunu şart koşar.

Piller: Neredeyse tüm yol yardımı sağlayıcıları, pil değişimi için para ödemenizi gerektirir. Ancak, gerekirse biri akünüzü takviye etmek için aracınıza gelir. Hatalıysa, değiştirmenizi tavsiye edeceklerdir.

Acil durum yakıtı: Bazen yakıtınız biterse. Daha kapsamlı kapaklar aracınıza en yakın benzin istasyonuna ulaşması için yeterli yakıt sağlar. Bu, bazı temel politikalarda bir seçenek olmaz. Yakıt maliyeti poliçe sahibine aittir.

Ek faydalar: Yol yardımı ile alabileceğiniz bazı ekstralar şunları içerir. Kiralık araba kullanımı, evinizden uzaktayken aracınız bozulursa. Konaklama ve varış noktanıza ulaşmanıza yardımcı olmak için yolcu taşımacılığı. Ancak, bu ek faydalar genellikle kapsamlı planlarla sınırlıdır.

Yanıt süreleri: Birçok yol yardımı sağlayıcı üçüncü taraf yükleniciler kullanır. Bu nedenle kapsamlı bir plan için en yüksek doları ödüyor olsanız bile yanıt sürelerini garanti etmeleri çok zordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir