Kategoriler
Kia Yol Yardım

Kia Yol Yardım

Kia Yol Yardım Ne zaman yolda olursanız, yalnız olmadığınızı bilmek güzel.
Yol Yardımı, RAC tarafından sağlanan Kia sahipleri için tasarlanmış eşsiz paketimizdir. Her yeni (ilk kayıt tarihinden itibaren) veya onaylanmış kullanılmış Kia ile 12 ay boyunca ücretsizdir ve sadece İstanbul’da sizi kapsamaz – aynı zamanda Türkiye’de de olursunuz.

Türkiye ve tüm şehir genelinde yol kenarında yol kenarında kurtarma

dökümü kapağı *
Destek LogosuEvde Kurtarma’da
Yolculuğunuz bile başlamadan ön kapınızdan kaptınız *
Destek LogosuKurtarma
Aracınızı yol kenarında tamir edemezsek, sizi ve en fazla altı yolcuyu en yakın Kia bayinize veya İngiltere’deki herhangi bir yere gideceğiniz yere taşıyacağız *
Destek Logosu İleriye Dönük Seyahat
Sizinki tamir edilirken iki güne kadar yedek bir araç sağlayacağız *
Destek Logosu Türkiye Kurtarma
Türkiye Dağılımı, 81 ilde sizi kapsamaktadır. Bozuk araçlar yol kenarına sabitlenir, onarım için yerel bir garaja geri götürülür.

Kia’nızdaki ücretsiz kapağın süresi dolduysa veya süresi dolmak üzereyse,

endişelenmeyin, 129 tl karşılığında kapağınıza devam edebilir veya yalnızca 69 tl karşılığında Yol Yardımı’nı seçebilirsiniz. Roadside Assistance ve Roadside Assistance Plus, RAC tarafından sağlanır ve rac.co.uk/kia adresinden çevrimiçi olarak veya 0212 210 33 30 numaralı telefondan satın alınabilir . Bu ekstra rahatlık için 2 yıllık politikalar da mevcuttur.

Kia Yol Yardım Araç servisi


En yeni dört servis atölyemiz, servis ve onarım çalışmaları için günde 80 araca kadar hizmet verebilir. Bu servis, DAL Motors tarafından sağlanan tüm araç markalarına yayılmıştır ve hızlı bir rutin hizmetten tam mekanik, üstyapı, elektrik ve klima onarımlarına kadar her şeyi içerir. Yüksek teknolojili bölmelerde, her biri kalifiye bir mühendis tarafından yönetilen ekiplerde çalışan profesyonel eğitimli ve sertifikalı teknisyenler görev yapmaktadır.

Kia Yol Yardım Kalite, her araç için bilgisayarlı geçmiş kayıtları içeren gelişmiş bir kalite yönetim sistemi ile güvence altına alınmıştır. Tüm onarımlar profesyonel mühendisler tarafından nihai olarak test edilir.

Mobil saha servis ekipleri gerçek saha desteği sağlar ve araçları iyi çalışır durumda tutmak için yerinde onarımlar yapabilir. Ekipler özel teşhis araçları ve gelişmiş iletişim olanakları ile donatılmıştır. Kalıcı saha servis ekipleri, talep üzerine uzman sahalarda (örn. Petrol sahaları ve inşaat sahaları) mevcuttur. Bu hizmet, sadece DAL Motors’tan araç satın alan kişiler için değil, tüm araç sahipleri tarafından kullanılabilir.

Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, yüksek nitelikli yerinde eğitim merkezimizde, nitelikli göçmen ve yerel eğitim eğitmenleri tarafından denetlenen sürekli bir eğitim programına tabi tutulmaktadır.

Mekanik
Arıza Çekme
Acil Durum
Batarya Takviyesi
Vinçle Kaldırma
Kurtarma
Lastik
Değişimi
Gaz
Dağıtımı
Kilitleme
Hizmeti
Seyahat Kesintisi
Hizmetleri

Kia Yol Yardım


Haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizdedir
Değerli bir Kia sahibi olarak Ekstra Bakım Yol Yardım Programımıza Türkiye nin veya Tüm şehrinde herhangi bir yerinden arayarak erişebilirsiniz:


Kia Motors America Müşteri Deneyimi
0212 210 33 30

Türkiye’de Yol Yardımı için 1’e basın

Ekstra Bakım Yol Yardım Programı kapsamımız şunları içerir:

5 yıl / 100.000 km – Neredeyse tüm aracı kapsayan sorunsuz kapsamlı garanti. *

5 yıl / 100.000 km – Motoru, şanzımanı, aksları, diferansiyelleri ve tahrik şaftlarını kapsayan Powertrain Garantisi. *

1 yıl / 20.000 km – Ampuller, silecek lastikleri, sigortalar, fren balataları vb. Gibi sarf malzemelerini kapsayan ilk yıl ayarları *

8 yıl / 130.000 km – Aracın hükümet emisyon düzenlemelerine uygun olacağını garanti eden Büyük Emisyon Bileşenleri. *

5 yıl / sınırsız kilometre – Yol Yardımı, mekanik arıza durumunda sizi kapsar

8 yıl / 150.000 km Hibrid, Plug-In Hibrit, Elektrikli Araç (EV) Bileşenleri

Kia’nın Yol Yardımı talep geri ödeme talepleri aşağıdaki adrese gönderilmelidir:

Kia Yol Yardım
Dikkat: Hasar Departmanı
şişli/istanbul

Yol Yardım programımızla ilgili daha fazla bilgi için lütfen 0212 210 33 30 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Departmanımızla ücretsiz olarak iletişime geçin veya İletişim Kia web sayfamızı ziyaret edin.

Kia oto çekiçi hizmetleri Kia oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir