Kategoriler
İzmir Kınık

Kınık Oto Çekici

Kınık Oto Çekici otomobiller, kamyonetler ve kamyonlar için her türlü çekme ve yol yardımı hizmetleri sunar: Eğer mahsur kalmışsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız panik yapmayın. Kınık Oto Çekici, sizi hızlı bir şekilde yola güvenli bir şekilde geri döndürmek için her türlü yol yardımı ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahip, eksiksiz hizmet veren bir yol kenarı hizmet şirketidir. Şoförlerimiz 7/24 çalışır, bu nedenle en tuhaf saatlerde bile en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

• Yerel ve Uzun Mesafe Çekme

• Küçük ve Orta Yük Çekme

• Düz Yatak ve Tekerlek Kaldırma Çekme

• Yol Kenarı: Lastik Değişiklikleri, Akü Takviyeleri, Otomatik Kilit Açma

• Hızlı Kaza Yeri Tepkisi

• Vinç Çıkışı ve Yol Dışı Kurtarma

• Yol Yardımı: Lastik Değişiklikleri, Takviye Başlatma , Pil Değiştirme,Otomatik Kilit Açma, Yakıt, Sıvı ve Hava Dağıtımı

• Arızalar

• Önemsiz Arabalar için Nakit ve Önemsiz Araç Çıkarma

Kınık Oto Çekici Uygun Fiyatlı Hasarsız Çekme Hizmeti

Bir kazada arabanız aşırı ısındı mı, bozuldu mu veya hasar mı gördü? Aracınızı tehlikeli bir arazi durumundan çıkarmak için yardıma ihtiyacınız var mı? Arabanızın bir sonraki şehre çekilmesine ihtiyacınız var mı? Rutin bir çekme ihtiyacınız veya yol kenarı acil durumunuz olduğunda, yardımın bir güçlük olması gerekmez. Kınık Oto Çekici, müşterilerimize 24 saat çekme hizmeti vermeye kararlıdır, bu nedenle bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Yıllara dayanan deneyime sahibiz, bu nedenle aracınız Kınık Oto Çekici tarafından çekildiğinde, güvenli ve güvenilir ellerde olduğunu anlayabilirsiniz.

Düz yatak, Tekerlek Kaldırma, Kanca ve Zincir & Kasnak Çekme Hizmetleri

Kınık Oto Çekici’de herkese uyan tek bir yaklaşım kullanmıyoruz. Aracınızın büyük bir yatırım olduğunu ve farklı çekme durumlarının farklı çekme çözümleri gerektirdiğini anlıyoruz. Düz yataklı çekmeden, aracınızın tamamen yerden çekilmesine olanak tanıyan ve aracınızın hasar görme riskini önemli ölçüde azaltan birçok hasarsız çekme hizmeti sunuyoruz. Ayrıca tekerlekli kaldırma, kanca ve zincir ve kasnak çekme hizmetleri sunuyoruz.

Vinç Çıkışları ve Yol Dışı Kurtarma – Hasarsız Çekme Sunuyoruz

Arabanız bir hendeğe veya çamura saplanmışsa, onu çıkarmak için özel alet ve teçhizat gerekir ve Kınık Oto Çekici  her şeye sahiptir! Bir çukurda olmanız ve bir vince ihtiyacınız olması veya düşük profilli bir otoparkta olmanız fark etmez, deneyimli çekici şoförlerimiz, benzersiz duruma ve konumunuza göre aracınızı çekmenin en iyi yolunu size bildirecektir. araba içeride.

Acil Yol Yardımı

Kınık’ta hasarsız ücretsiz çekme hizmetleri söz konusu olduğunda, basit, kısa veya uzun mesafeli taşımalardan vinç çıkışlarına ve yol dışı kurtarma işlemlerine kadar, başka hiçbir çekme şirketi güler yüzlü, profesyonel personeli ve Kınık Oto Çekici gibi hızlı yanıt sürelerini birleştiremez. Ama biz çekmekten çok daha fazlasını yapıyoruz! Ayrıca her türlü yol yardım hizmeti sunuyoruz. Yol kenarında hasar vermek, hiçbir sürücünün yaşamak istemediği tatsız bir deneyimdir, ancak tam bir felaket olmak zorunda değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir