Kategoriler
Antalya Konyaaltı

Konyaaltı Oto Çekici

Konyaaltı Oto Çekici EN GELİŞMİŞ AKILLI ÇEKME TEKNOLOJİSİ
Çok aileli, konut, ticari, karma kullanım, park için ödeme, etkinlik park yeri, açık yüzey ve garaj park tesisleri için özel mülk çekme konusunda

uzmanlaşmış deneyimli, tam hizmetli bir çekme sağlayıcısıyız. Son teknoloji ürünü Akıllı Çekme Teknolojimiz, çekme şeffaflığı için uygulama tabanlı müşteri portallarına sahiptir.

Müşterilerimize, akıllı telefonlarından hizmet talep etmelerine olanak tanıyan bir mobil uygulama sunuyoruz ve çevrimiçi müşteri portallarımız, gerçek zamanlı olarak çekme etkinliği uyarıları ve raporları sunuyor. Çekilen araçların tüm fotoğrafları anında erişilebilir ve arşivlenir.

Çevrimiçi park izni yönetim yazılımımız, olası aksaklıkları önlemek için canlı olarak ayarlanabilir “çekme” listeleri ile birlikte gelir. Canlı gönderi dahil hizmetlerimizi haftanın yedi günü, günün 24 saati sunuyoruz.
Konyaaltı ruhsatlandırma ve sigorta açısından rızasız çekme konusunda kesindir.

Konyaaltı Oto Çekici tamamen sigortalı ve lisanslıdır,

bu da bölgedeki her çekici şirketinin sağlayamayacağı bir garantidir. Daha azı yasa dışı olur! Ayrıca mülk sahipleri, yöneticiler ve temsilciler için eğitim programımız olan çekme eğitimi de sunuyoruz. Hak ettiğiniz hizmeti, güvenebileceğiniz uzmanlık ve kimlik bilgileriyle gururla sunuyoruz!


• 16 yıldır buralarda olduğumuzdan, kendimizi Konyaaltı Oto Çekici endüstrisinin bir demirbaşı haline gelmek için kurduk ve büyüttük. Müşterilerimizin işlerinin durumunu gerçek zamanlı olarak görmelerine, isteklerde bulunmalarına, fotoğrafları görüntülemelerine ve listeleri uygun gördüğünüz şekilde yönetmelerine olanak tanıyan en son dijital

Akıllı Konyaaltı Oto Çekici Yönetimi Teknolojisine öncülük etmek için çalıştık.

• Mevcut çekici şirketinizin kimlik bilgileri hakkında ne kadar bilginiz var? Her çekme şirketi, sigorta ve lisans yenilemeleri konusunda bizim kadar güncel değil ve bu nedenle birçok işletme teknik yasadışı faaliyetler altında faaliyet gösteriyor. Yasallık sorununun müşterilerimize asla yaklaşmasını istemiyoruz, bu nedenle şirketimizin sürekli olarak en son sertifika ve lisansları sürdürdüğünü garanti ediyoruz.


• Konyaaltı’nda tamamı el konulan araçları kullanma sertifikasına sahip çalışanlar tarafından işletilen üç araç depolama tesisimiz var. Basitçe söylemek gerekirse, Konyaaltı’nda özel mülkiyet çekerken en güvenilir seçim biziz.
• Konyaaltı Oto Çekici olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz ve 7/24 oto çekici hizmetimizle yol kenarındaki dramaların stresinden kaçınmanıza yardımcı olabiliriz.


• Son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, ihtiyaç duyulduğunda yardım eli uzatmaya hazırdır. Nerede mahsur kalırsanız olun, sizi ve aracınızı uzman bir teknisyene ulaştırmak için tek bir telefon yeterli! İster benzininiz bitmiş, ister patlak bir lastiğiniz olsun, aksama süresini en aza indirmek için bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir