Kategoriler
İstanbul Küçükçekmece

Küçükçekmece Oto Çekici

Küçükçekmece Oto Çekici ‘de, her türden hafif hizmet çekme ve kurtarma işlemlerini gerçekleştirmek için özel olarak özel çekicilerimiz bulunmaktadır.

Çekici operatörlerimiz, devrilmiş arabaları, istasyon vagonlarını veya minibüsleri dikmek için gerekli tüm ekipmanlarla donatılmıştır.Aracınız bir kaza geçirmiş ve şimdi çalışmaz durumda veya zorlu arazi nedeniyle bir arazi koşulunda sıkışıp kalmış olsanız da,

hafif hizmet tipi çekme yol yardımcımız, aracınızın ustalıkla çekilmesini ve güvenli bir şekilde geri çekilmesini kolayca sağlayabilir tamir için. Uzman çekme operatörlerimiz, araç çıkarılırken ve çekilirken araca herhangi bir hasar verilmemesini sağlamak için ekipmanı ustaca kullanır.

Operatör ekibimiz ve çekici filomuz, her türlü hafif hizmet çekme ve kurtarma işi için her saat hazırdır. Sadece günün herhangi bir saatinde, haftanın herhangi bir gününde bizi arayın, mümkün olan en kısa sürede size acele edeceğiz ve tüm çekme ihtiyaçlarınız için size yardımcı olacağız.

Aracınız ister mekanik arıza ister bir kaza nedeniyle kırılırsa, Küçükçekmece’deki hafif hizmet çekicimiz aracınızı güvenle taşır. Çekme hizmetlerimiz 7/24 mevcuttur.

Aracınıza azami özen göstereceğiz ve güvenliği için gerekirse özel hususlar sağlayacağız. Egzotik arabalar dahil her türlü hafif hizmet aracı çekebiliriz.

Sürücülerimiz ayrıca yakıt sağlama, akünüzü atlama, lastik değişikliklerine yardımcı olma, kilitli anahtarları kurtarma vb. Gibi çeşitli yol yardımı hizmetlerinde size yardımcı olabilir.

Küçükçekmece Oto Çekici, Küçükçekmece ve çevresinde hızlı ve uygun fiyatlı orta görev çekme hizmetleri sunar . Çekici ve açık kasa filomuz, orta büyüklükteki kamyonların, çiftli kamyonların, Eğlence Araçlarının, küp kamyonetlerin,

tek dingilli römorkların ve depolama birimlerinin alınması ve kurtarılmasına yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Kamyonetiniz bozulmuş veya karavanınız bir hendeğe sıkışmış olsun, varlığınızı zorlu noktadan çıkarmak ve daha fazla hasara neden olmadan güvenli bir şekilde geri çekmek için gerekli ekipman ve becerilere sahibiz.

Orta hizmet kamyonlarımız, aracınızı güvenli bir şekilde taşımak için 7/24 hizmetinizdedir . Her türlü aracı lüksten filoya taşımada geniş deneyime sahibiz. Aracınızı servis istasyonuna veya kaporta atölyesine taşımak istiyorsanız, Küçükçekmece Oto Çekici ile güvenli ve zamanında taşınacağından emin olabilirsiniz.

Aracınız için güvenli, güvenilir ve sorunsuz kurtarma sağlamak için en son teknolojiyi ve mümkün olan en iyi çekici araçları kullanıyoruz. Sektördeki en yeni çekme ekipmanı ve profesyonel olarak eğitilmiş sürücülerle, tüm orta hizmet çekme ve kurtarma ihtiyaçlarınızı karşıladığımızdan emin oluruz.

Küçükçekmece’de  uzun mesafeli orta mesafeli çekme hizmetleri sunuyoruz ve filomuz her türlü çekme ve kurtarma sorunlarının üstesinden gelebilecek donanıma sahip. Tecrübeli çekme operatörlerimiz, yolda takla atmış araçları bile ustaca idare edebilir.

Profesyonel iş ahlakı, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyetine olan sıkı bağlılığıyla gurur duymaktadır. Küçükçekmece’de orta görev çekmeye ihtiyacınız olduğunda, Küçükçekmece Oto Çekici, güvenebileceğiniz isimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir