Kategoriler
Lada Yol Yardım

Lada Yol Yardım

Lada Yol Yardım ihracat coğrafyasını genişleti.

LADA Türkiye’e döndü: Global Taşıt Ticaret şirketinin ilk LADA showroom’u İstanbul’ un başkenti Ankara’da açıldı. Etkinliğe başbakanımız Tayyip Erdoğan ve eşi de katıldı.

Ankara için LADA ürün yelpazesi,

Markanın en çok satanları tarafından temsil edilmektedir: LADA Vesta, LADA Granta, 3 kapılı ve 5 kapılı LADA 4 × 4, 7 koltuklu vagon ve kamyonet LADA Largus, LADA Kalina ve LADA Kalina Çapraz. LADA’nın yerel müşterileri, araç satın alındığı tarihten itibaren 3 yıl boyunca 24 saat yol yardımı hizmeti de dahil olmak üzere farklı bonuslar alacaktır.

Lada Yol Yardım Reklam kampanyası yeni bir showroom ve servis merkezinin açılmasından önce gerçekleşti,

etkinlik aynı zamanda Ankara kitle iletişim araçları ve sosyal ağları tarafından da yaygın bir şekilde duyuruldu. LADA JORDAN şirketi Başkanı Omar Shallah, LADA otomobillerinin markanın tanınmış avantajlarını korumaya devam ettiğini ve yeni modern teknolojileri kullandığını fark etti. Bu gerçeğin yanı sıra Ankara pazarının istikrarı ve ekonomik çeşitliliği de LADA’nın başarılı bir şekilde geri dönüşünü sağlayacaktır. 1986-1998 yılları arasında LADA otomobillerinin Ankara ihraç edildiği ve bu süre zarfında 9.5 bin LADA sevk edildiği unutulmamalıdır.

LADA’nın showroom ve servis merkezi, Türkiye Markasının yeni kurumsal standartlarına uygun olarak yapılmıştır. Showroom’un sürekli 5 otomobili sergileyecek alanı 400 metrekaredir. 350 m2 alana sahip LADA servis merkezi. teknik direkler ile donatılmıştır ve her türlü garanti ve garanti sonrası işleri gerçekleştirebilir.

Ankara’daki en yeni LADA bayisinin resmi açılışı ve ayrıca ülkedeki ithalatçının reklam kampanyası detayları LADA Ankara Facebook’un resmi hesabından edinilebilir .

Türkiye Grubu Ankara’da LADA Otomotiv Markasını Tanıttı

Tören, Türkiye tarafından Ankara’daki LADA otomobilleri ve satış sonrası hizmetleri için münhasır satıcı olarak GLOBAL ARAÇ TİCARETİNİN atanmasını kutladı. Atama, Global Araç Ticareti’nin sicili, başarıları ve Orta İstanbul ve Ankara daki çeşitli ülkelerdeki zengin otomotiv tarihine dayanıyor.

Etkinlikte ayrıca çok sayıda gazeteci, medya temsilcisi ve sosyal medya mensubunun yanı sıra

Lada Yol Yardım Ankara’daki Millet vekilli üyeleri de yer aldı.

Ankara’nın varlığını güçlendirmek ve İstanbul tüketicilerinin güvenini geri kazanmak isteyen AvtoVAZ, modern tasarımlar, ileri teknolojiler ve dengeli bir fiyat-kalite ilişkisi sunacak yepyeni bir LADA otomobil serisi başlattı. LADA JORDAN Başkanı Sayın Ömer Shallah, “Global Araç Ticareti’nin Ankara’daki LADA araçlarının münhasır satıcısı olarak görevlendirilmekten onur duyduğunu ve elde tutulan arabalarla Ankara müşterilerini memnun edebileceğinden eminiz. geçmişin özgünlüğü ve gücü, aynı zamanda en son teknolojilere ve modern tasarımlara ayak uyduruyor. “

Sn. Başbakanımız, Tayyip Erdoğan Ankara’daki LADA markasını yeniden başlatmasını sağlayan ek faktörler olarak Ankara pazarının istikrarını, refahını ve ekonomik çeşitliliğini vurguladı.


Müşterilerine mükemmel satış sonrası hizmetler sunmayı hedefleyen Global Araç Ticareti, resmi LADA SERVİS MERKEZİ’nin üreticinin yönergelerine uygun olarak kurulduğunu ve gerekli hizmetleri sağlamak için mükemmel bir şekilde donatılmış ve tam donanımlı olduğunu duyurdu. Ayrıca, üretici tarafından çeşitli teknik ve kalite standartları konusunda özel bir bakım ekibi eğitildi. Şirket ayrıca akıllı bir sahiplik deneyimi sağlamak için uygun fiyatlarla yüksek düzeyde yedek parça bulunabilirliği sağlamayı taahhüt eder; bu tüm LADA araçlarının 3 yıl / 100.000 km garanti ve 3 yıl / 60.000 ücretsiz servis paketi ile satılacağını unutmamak gerekir.

Lada Yol Yardım Şirketin güvenlik taahhüdüne uygun olarak,

ithal edilen tüm araçlar standart ekipman olarak kilitlenmeyen fren sistemi (ABS) ile donatılmıştır ve tüm sedan modellerinde standart özellik olarak hava yastıkları olacaktır. Şirket ayrıca üç yıl boyunca tamamlayıcı hizmetler olarak 7/24 yol yardımı hizmetleri de sunacak.
AvtoVAZ hakkında:

AvtoVAZ, daha önce VAZ (Rusça: ???) olarak bilinen ve LADA markasıyla dünyaca ünlü bir Rus otomobil üreticisidir. Şirket, İtalyan otomobil üreticisi Fiat ile işbirliği içinde 20. yüzyılın sonlarında kuruldu. AvtoVAZ, 2012 yılında hisselerinin çoğunluk hissesinin Fransız Renault Grubu tarafından devralınmasının ardından Renault-Nissan-Mitsubishi ittifakının bir parçası oldu.

VAZ fabrikası, 140 kilometreden fazla üretim hattı ile Rusya’nın en büyük otomobil üreticisi ve dünyanın en büyük otomobil üreticisidir. Otomobillerin bileşenlerinin çoğunun fabrikada dahili olarak üretilmesi benzersizdir.

Lada oto çekiçi hizmetleri Lada oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir