Kategoriler
Lamborghini Yol Yardım

Lamborghini Yol Yardım

Lamborghini Yol Yardım, 54’den fazla ülkede 150’den fazla yardım merkeziyle, ihtiyacınız olan her yerde ve her yerde size tam destek sağlamak için faaliyet göstermektedir. Size en yakın merkezi bulun.

AKSESUARLAR VE HİZMETLER


Otomobil Lamborghini’nin orijinal aksesuarları, Lamborghini’nizin en uygun bakımını yapmanıza ve onu daha da benzersiz kılan özel bir dokunuş sağlamanıza yardımcı olmak için özel olarak üretilmiştir. İhtiyaçlarınıza göre çok çeşitli güvenlik, bakım, iç mekan, dış mekan, spor ve multimedya aksesuarları arasından seçim yapabilirsiniz.
Lamborghini’nize ne kadar önem verdiğinizi göstermenin sayısız yolu vardır. Kalite, işlevsellik ve tasarımı mükemmel bir şekilde birleştiren tüm aksesuarları keşfedin.

YARDIM


Otomobil Lamborghini, bir kaza veya araç durması durumunda günde 24 saat boyunca 7 gün 7 aktif olan yol yardımı hizmetleri ortakları ile işbirliği yaparak, araçlarınızın süratli ve zamanında iyileşmesini sağlayarak en çok ihtiyaç duyulan anlarda size yakın.
Servis hakkında daha fazla bilgi için lütfen satıcınıza danışın veya Lamborghini kılavuzuna bakın.


Görevimiz Lamborghini Yol Yardım

Misyonumuz, Lamborghini araç sahiplerinin kalite, güvenilirlik ve gönül rahatlığı açısından dikkate değer bir deneyim yaşamasını sağlamaktır.

Ürünlerimizden ve tüm Yetkili Lamborghini Bayileri ve Servis Merkezleri tarafından sağlanan hizmetten memnuniyetiniz Lamborghini için büyük önem taşımaktadır.

Yetkili Lamborghini Bayileri ve / veya Servis Merkezleri, Lamborghini aracınızın çalıştırılması ve servisi ile ilgili sorularınız ve şüpheleriniz konusunda herhangi bir hizmet sunmaya ve cevap vermeye hazırdır.

Ürünümüzden ve Yetkili Lamborghini Bayiniz ve / veya Servis Merkezinizin sağladığı hizmetten memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

Lamborghini Yeni Araç Garantisi, orijinal perakende alıcıya ve müteakip alıcılara (bundan böyle “Müşteri” olarak anılacaktır), Otomobil Lamborghini spa tarafından üretilen yeni Lamborghini aracının her parçasının normal çalışma koşulları altında malzeme ve işçilik hatası içermediğini garanti eder.

Otomobili Lamborghini SpA, kat edilen kilometreye bakılmaksızın Garanti Başlangıç ​​Kuponunda belirtilen süre için garanti kapsamı sağlar.

Ayrıca, Automobili Lamborghini SpA, Otomobili Lamborghini SpA tarafından inşa edilen ve Bölge’de satılan (aşağıda tanımlandığı gibi) her yeni aracın Müşteri ve müteakip Müşterilerine, araç gövdesinin delinme korozyonuna karşı 12 yıl süreyle garanti vermektedir. orijinal perakende Müşteriye teslimat.

Lamborghini Yol Yardım BAKIM PROGRAMI


Otomobili Lamborghini SpA, sizin ve arabanızın refahına eksiksiz bir hizmet sunmak için sigorta hizmeti paketleri sunar. Daha fazla bilgi
için en yakın bayinize başvurun.

Lamborghini Yol Yardım SERTİFİKALI BODY SHOP PROGRAMI


Lamborghini’ye sahip olmak, seçkin bir mükemmellik ve üstün performans dünyasına girmek anlamına gelir.
Yeni Sertifikalı Body Shop Programı, Lamborghini’nizi orijinal haline getirebilecek son derece uzmanlaşmış bir ağın sertifikasyonu ile yapısal ve estetik hasar onarımlarında en üst kaliteyi garanti etmek için hassas bir şekilde tasarlanmıştır.

Sertifikalı ağı keşfetmek için buraya tıklayın .

Lamborghini Sertifikalı Body Shop Programı.
Birinci sınıf bir ağın güvenilirliği, sertifikalı bir hizmet için gönül rahatlığı.

Lamborghini oto çekiçi hizmetleri Lamborghini oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir