Kategoriler
Lancia Yol Yardım

Lancia Yol Yardım

Lancia Yol Yardım 24 saat yol yardımı sağlayan özel bir yol yardım programıdır. Asla yol yardımı yapmadan yemin etmenizi sağlamak için sürüş yağmurunda sadece düz bir lastik gerekir. Ve hiçbir yerin ortasında mahsur kalırsanız, rahatlayacaksınız yardım sadece bir telefon uzaklığında

Tele-yardımcı
Yol yardımı
Boş veya arızalı piller
Acil durum aracı erişimi
Patlak lastikler
Acil yakıt
Acil durum mesaj rölesi
Taksi
Konaklama (evden 100km veya daha fazla, 150 $ ‘a kadar – bir gece)
Kiralık araç (evden 100km veya daha fazla, 5 gün)
Alternatif seyahat yardımı
Arıza sonrası araç kurtarma
Kişiselleştirilmiş tatil planlayıcısı
Seyahat düzenlemelerinin iptali / yeniden rezervasyonu
Acil durum parçalarının koordinasyonu
Tıbbi tavsiye / yardım
Aracın yasal tavsiyesi

YOL YARDIMI MEVCUT


Huzur içinde seyahat edin, çünkü bir sorun durumunda, gereksinimlerinize uyarlanmış eksiksiz bir yardım hizmetiniz vardır : bu bizim önceliklerimizden biridir! Çözümümüz, aracınızı sürerken size maksimum rahatlık sağlar ve bir sorun durumunda size yardımcı olur.
Ayrıca, yetkili tamircilerin günlerini ve çalışma saatlerini öğrenmek için bir bilgi hizmeti sunuyoruz, böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız.

Lancia Yol Yardım BERTARAFINIZDA DAİMA MEKANİK


Bir delik ? Ölü pil mi? Emniyet kemerinizi çıkarın ve rahat bir nefes alın! Mekaniğimizden biri nerede olursanız olun size her zaman katılmaya hazırdır. Ve sorun atölyede onarılmayı gerektiriyorsa, aracınızı en yakın yetkili tamirciye çekmeye özen gösteririz.


Lancia Yol Yardım BİZİMLE, ASLA ARAÇSIZ KALMAYACAKSINIZ


Atölyemizde aracınızı tamir etme zamanı, size nezaket aracı sunacağız . Yolculuk sırasında sorun ortaya çıkarsa, seyahat masraflarınızı karşılayacağız : yolculuğunuza devam etmek için taksiden istasyona yeni arabaya *.

Lancia Yol Yardım MESAFELERİ AZALTIN


Aracınız evinizden 50 km’den daha fazla bozulursa, siz ve yolcularınız için iade masraflarını * karşılayacağız : yola geri dönüp seyahat edemiyorsanız otelin onarılan aracınızı toplayın. Ve arabanız 5 günden fazla hareketsizse, evinize veya şehrinizdeki satış sonrası merkezine taşımak pahasına olacaktır!

Alfa Connect Hizmetlerinin Kullanılabilirliği
Alfa Connect hizmetleri artık Fransa, İspanya, Almanya, İngiltere, İtalya, Belçika, Hollanda, Avusturya, İsviçre, Polonya ve Portekiz’de satılan Alfa Romeo Giulia ve Alfa Romeo Stelvio araçları için kullanılabilir.

Lancia Yol Yardım Çökme Yardımı

My: Asistan servis Çarpışma Yardımı, İtalya, Fransa, Almanya, İsviçre, Belçika, Hollanda, Portekiz, İspanya, İngiltere, Avusturya ve Polonya’da satılan ve aşağıdaki ülkelerde servis kapsamına giren araçlar için mevcuttur: İtalya, Fransa, İspanya, Almanya, İngiltere, İsviçre, Portekiz, Belçika, Hollanda, Avusturya, Polonya, İrlanda, Lüksemburg, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Danimarka, İsveç, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan, Kıbrıs, Malta ve Yunanistan .

Yol yardımı

My: Asistan servisi Gelişmiş Yol Kenarı Yardımı, İtalya, Fransa, Almanya, İsviçre, Belçika, Hollanda, Portekiz, İspanya, İngiltere, Avusturya ve Polonya’da aşağıdaki ülkelerde servis hizmeti verilen araçlar için günde 24 saat kullanılabilir: İtalya, Fransa , İspanya, Almanya, İngiltere, İsviçre, Portekiz, Belçika, Hollanda, Avusturya, Polonya, İrlanda, Lüksemburg, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Danimarka, İsveç, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan, Kıbrıs, Malta ve Yunanistan.

Lancia Yol Yardım Hırsızlık Yardımı

Hırsızlık Yardım hizmeti tüm Avrupa Birliği ülkelerinde ve İsviçre’de aktiftir. Marş motoru devre dışı bırakma işlevi, İngiltere’de satılan araçlar için mevcut değildir.

Kilitli Kapı servisi, hacimsel alarmı olan araçlarda ve İngiltere’de satılan araçlarda mevcut değildir.

Lancia oto çekiçi hizmetleri Lancia oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir