Kategoriler
Lexus Yol Yardım

Lexus Yol Yardım

Lexus Yol Yardım, Lexus sahibinin beklentilerini, hemen hemen her yerde, ulusal bir yol kenarı servis sağlayıcıları ağı ile karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir.

Yol Yardımı, Türkiye, İstanbul ve Ankara’daki Lexus sahiplerini otomatik olarak günde 24 saat, 4 yıl boyunca yılda 365 gün, YENİ bir araçta ve L / Sertifikalı bir araçta araçlara göre 2 yıl / sınırsız mil ile otomatik olarak korur orijinal satın alma tarihi.

Yol Yardımı, akü takviye ile çalıştırma, lastik değişimi, kilitleme, yakıt dağıtımı ve gerekirse en yakın Lexus yetkili satıcısına veya alternatif bir onarım tesisine çekme gibi hizmetleri içerir.

Geçerli deneme süresinin sona ermesi üzerine Gelişmiş Yol Yardımı kapsamı için ücretli bir Safety Connect aboneliğine kaydolmak gerekir. Bir Safety Connect abonelik izi veya ücretli abonelik, aracınızın GPS koordinatlarını doğrudan müşteri temsilcisi yanıt merkezi temsilcinize ve Yol Yardımına sağlayan “Geliştirilmiş” özelliğine sahip Yol Kenarı Yardımını içerir. Daha fazla bilgi için BURAYA tıklayın .

Kendinizi Yol Yardımına ihtiyaç duyarsanız, lütfen aşağıdakilerden birini yapın:

1) 0212-LEXUS (0212 380 19 20 ) numaralı telefonu arayın, İstem 1

2) Lexus Yol Yardım Uygulaması’nı başlatın ve akıllı telefonunuzun GPS sensörü (hücresel ve Wi-Fi konumlandırma da kullanılabilir) enlem / boylam (enlem / boylam) konumunuzu belirler.

App 7/24/365 Lexus Yol Yardım ile bir çağrı başlatmayı kolaylaştırır. Bağlandıktan sonra, bir Lexus Yol Kenarı aracısı bir Yol Kenarı Yardım aracını hızlı ve doğru bir şekilde göndermek için koordinatlarınızı kullanabilir. Uygulama ayrıca iletişim bilgileriyle yakındaki Lexus bayilerini de belirler, böylece seyahat ederken bile bir Lexus Bayisi bulabilirsiniz.

3) Araç üzerinde yıllarca sahip olunan veya kilometreye bakılmaksızın, aktif bir Safety Connect aboneliğiniz varsa, yanıt merkezine ulaşmak için “SOS” düğmesine basarak Geliştirilmiş Yol Yardımını kullanın ve temsilci size çok çeşitli ihtiyaçlar sağlayabilir çekme, düz lastik tamiri ve yakıt dağıtımı gibi.

LEXUS YOL YARDIM İLGİLİ SORULAR


Lexus Enform Safety Connect “Gelişmiş” Yol Yardımı nedir?
Lexus Yol Yardımım’ı uzatabilir miyim?
Ücretsiz deneme süresi sona erdikten sonra Lexus Enform Servis’ı kullanmanın maliyeti nedir?
Lexus Yol Yardımına nasıl ulaşabilirim?
Yeni Lexus aracımda ne gibi garanti kapsamı var?

LEXUS YOL YARDIM

Lexus Yol Yardımı Nedir? Lexus’un yeni araç sahipleri ve hatta CPO araçları , 7/24 yol yardımının keyfini çıkarabilir ve İstanbul yollarında ve ötesinde profesyonel mekanik yardım alabilir. Lexus Yol Yardımı neleri içerir? Aşağıdaki gibi hizmetler:

Akü takviyeli çalıştırma
Lastik değişimi
Lokavt yardımı
Yakıt teslimi
En yakın Lexus yetkili satıcısına (veya gerekirse alternatif onarım tesisine) gitmek
Lexus Yol Kenarı Yardımının, yerel yetkili Lexus satıcınız olan Türkiye Lexus ile ilgili olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin ve herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin !

LEXUS YOL YARDIM UYGUN MUYUM?


Hangi modele sahip olacağınız veya satın almak üzere olduğunuza ve aracın yaşına bağlı olarak, Lexus yol kenarındaki servislere erişebilirsiniz.

Yeni Lexus Araçları: Aracın hizmet tarihinden itibaren 48 ay / sınırsız mil kapsama alanı.
L / Sertifikalı Araçlar: CPO Lexus modelleri için aracın orijinal satın alma tarihine göre 24 ay / sınırsız mil.
Ne zaman ve Nerede: İstanbul ve Ankara kıtasında çalışan araçlar için kapsama günde 24 saat, yılda 365 gün verilmektedir.
GELİŞMİŞ YOL YARDIMI NEDİR?
Gelişmiş Yol Yardımı, yalnızca çoğu yeni Lexus modelinde bulunan Lexus Safety Connect ile birlikte gelen ek bir özelliktir. Şöyle çalışır:

Tek bir düğmeye basarak aracınızın GPS koordinatlarını doğrudan müşteri temsilcisi yanıt merkezi temsilcinize ve Yol Yardım sağlar.

Safety Connect bir abonelik hizmetidir, ancak modele bağlı olarak 3 ila 10 yıllık bir deneme süresi boyunca çoğu yeni Lexus modelinde tamamlayıcı olarak sunulmaktadır.
Geliştirilmiş Yol Yardımı ile Güvenlik Bağlantısı, tüm 2019 modellerinde 10 yıl boyunca ücretsizdir.
Müşteri temsilcisi aboneliği devam ettiği sürece, sahiplik, araç yaşı veya aracın kilometresinden bağımsız olarak Geliştirilmiş Yol Yardımına erişilebilir.


LEXUS YOL YARDIMINA NASIL ULAŞABİLİRİM?


Lookout Mountain yollarında ve ötesinde, günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün, aşağıdaki üç yöntemden biriyle Yol Yardımına erişin:

0212 (0212 380 9 20) numaralı telefonu arayın ve Lexus Yol Yardımı numarasına aktarmak için istem 1’i seçin.
İTunes® ve Google Play® mağazasında bulunan Lexus Roadside Assistance uygulamasını kullanın.
Akıllı telefonunuzun GPS sensörü (veya hücresel ve Wi-Fi konumlandırma) konumunuzu belirler.
Bir Lexus Roadside temsilcisi koordinatları görür ve yardım gönderir.
Eğer yolda uzakta iseniz uygulama ayrıca yakındaki Lexus bayilerine işaret edecektir.
Kullanılabilir Lexus Safety Connect aboneliğiniz varsa, Gelişmiş Yol Yardımına erişmek ve araç koordinatlarınızı otomatik olarak bir temsilciye göndermek için SOS düğmesine basın.


LEXUS YOL YARDIMIMI UZATABİLİR MİYİM?

Evet. Lexus Yol Yardımı’nızın süresi dolduktan sonra Lexus Sahipleri için Agero, Lexus kapsama alanınızın sona erdiği yerden devam edebilir. Lexus Sahipleri üyelik bilgileri için Türkiye ile Pazartesi – Cuma günleri arasında 09:00 – 17:00 (mesai) saatleri arasında iletişim kurun.

HİZMET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN CHATTANOOGA LEXUS’A GÜVENİN


Rutin bakım, İzmir ve Bodrum çevresindeki yollarda ortaya çıkabilecek bazı sorunların önlenmesine yardımcı olabilir. Eğer öğrenmek istediğiniz bile o, araç bakım veya onarım için zamanı geldiyse ne kadar temiz deri araba koltuklarına , zamanlama hizmetinin Chattanooga Lexus ile ve lüks araç veya SUV bakmak Lexus sertifikalı teknisyenler güvenir. Bu sezon yolun kenarına takılırsanız, kış acil durum araç kitinizin hazır olduğundan emin olun !

Lexus oto çekiçi hizmetleri Lexus oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir