Kategoriler
Lincoln Yol Yardım

Lincoln Yol Yardım

Lincoln Yol Yardım kapsamı bir garanti değildir, ancak beklenmedik araç kullanım rahatsızlıklarını en aza indirmek için Lincoln tarafından size sunulan bir hizmettir.

Lincoln roadside asistan , seyahatleriniz sizi nereye götürürse götürsün gönül rahatlığı, keyif ve rahatlığın sağlanmasına yardımcı olmak.

için oluşturuldu. Lincoln Yol Yardım ile asla yalnız değilsiniz

YOL YARDIMI SİZE GÖNÜL RAHATLIĞI SUNAR

Türkiye veya Tüm şehirler’de nerede olursanız olun,

Hızlı ve verimli hizmet almanızı sağlamak için Yol Yardım Temsilcilerimiz orada olacaktır 24

günde 365 saat, yılda 365 gün.

UYGUNLUĞU
Bu program, Yeni Araç Sınırlı Garantisinden ayrıdır, orijinal garanti başlangıç ​​tarihinden itibaren başlar ve orijinal sahibi için aracın ömrünü tamamlar. Müteakip sahipler, 6 yıl veya 110.000 kilometrelik (hangisi önce gelirse) güç aktarma organı garanti süresi ile aynı anda teminat alır. Hizmet, kayıtlı kişinin aracının sürücüsüne sağlanacaktır.

Lincoln Yol Yardım Kapsanan hizmetler

Yol Servisi (engelli yerinde yapılan işgücü)
Servis Çağrıları (10 litreye kadar yakıt veya pil artırma)
160 km içinde veya en yakın Lincoln, Ford-Lincoln veya Ford bayisine (devre dışı bırakma başına bir yedekte) sahip olursanız, engelli aracınızın Lincoln bayinize satılması

Lincoln Yol Yardım Kapsam dışında bırakılan öğeler

Parçalar, lastik onarımları, çekici ekipmanlarının kiralanması, depolama ücretleri veya bir garajda veya servis istasyonunda yapılan herhangi bir işçilik
Kilitleme servisine dahil olan parçalar
Özel vatandaşlardan yardım
Hizmet veren tüm hizmet operatörleri bağımsız yüklenicilerdir ve Lincoln çalışanları değildir. Bu nedenle, Lincoln Yol Yardım, aracınızın veya kişisel mülkünüzün bu tür bir hizmetin verilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Herhangi bir kayıp ya da hasar sadece servis tesisinin sorumluluğundadır ve onarım yapılmadan önce 24 saat içinde tesis sahibine ve kendi sigorta şirketinize bildirilmelidir.

Lincoln Yol Yardım ACİL KİLİTLEME HİZMETİ


Kontak anahtarınız kaybolduğunda, kırıldığında veya yanlışlıkla aracınızın içinde kilitlendiğinde, Lincoln Yol Yardımı yolda olacaktır. Koşullar bağımsız bir kilitleme hizmeti kullanmanızı gerektiriyorsa, size 100,00 tl ‘ye kadar geri ödeme yapabiliriz.

GERİ ÖDEME


Aracınız, ikamet yerinize 160 km’den daha uzaktayken çarpışma veya mekanik arıza nedeniyle devre dışı bırakılırsa, aşağıdaki makul acil durum masrafları (sigorta kapsamında değilse) için size 1.000 tl (toplamda) kadar ödeme yapabiliriz:

Karşılanan Giderler


Yerel konaklama ve yemekler
Bona fide kiralama acentelerinden araç kiralama (gaz gideri hariç)
Hedefinize ticari ulaşım ve onarımlar tamamlandıktan sonra dönüş yolculuğu

Kapsama süresi aşağıdakilerden daha azdır: toplamda üç (3) güne kadar araç devre dışı bırakma tarihi veya aracınızın onarıldığı zaman.

SEYAHAT PLANLAMASI


Bir sonraki yolculuğunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle, Seyahat Planlama Merkezimizi arayın ve gideceğiniz yere en çok zaman kazandıran veya doğal güzergahlar hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Bu ücretsiz hizmet, takip edilmesi kolay haritalar, rotanıza ve varış noktanıza özgü vurgulanmış bir seyahat planlayıcısı, seyahat ipuçları, sürüş bilgileri ve seyahatinizi daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için diğer yararlı materyalleri içerir. Lütfen teslimat için iki haftaya kadar bekleyin.

TALEP GÖNDERME


Acil bir Lincoln Yol Yardımı ve yedekte servis iadesi veya acil durum seyahat gideri iadesi almak için talebinizi meydana geldikten sonra en fazla yirmi (20) günden daha geç olmamalıdır. Talep Formunu doldurun ve aşağıdaki adrese gönderin.

Gönderildi:

Lincoln Yol Yardım Merkezi Genel Müdürlük

Müşteri Talep Formunu doldurun . Lütfen etkinliğin tüm orijinal makbuzlarını ve ayrıntılarını ekleyin. Bu, talebinizin derhal ele alınmasını ve geri ödenmesini kolaylaştıracaktır. Veya Lincoln Özel Danışmanınızla iletişime geçin .

Lincoln Türkiye, Lincoln Yol Yardım Programını herhangi bir yükümlülük altına girmeden değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Lincoln oto çekiçi hizmetleri Lincoln oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir