Kategoriler
Lotus Yol Yardım

Lotus Yol Yardım

Lotus Yol Yardım. 7/24 hazır! Hızlı Ekspres Yol Yardım Hizmetleri sağlar Lotus Yol Yardım içinde Türkiye ! Lotus aracınızla yolda küçük problemleriniz mi var? İşte size nasıl yardımcı olabiliriz!

Lotus Yol Yardım Hizmetleri:


Pil Güçlendirme Hizmeti ( Lotus’nuz başlamazsa)
Araba Kilitleme Servisi (araba anahtarlarınızı Lotus aracınıza kilitlediyseniz)
Patlak Lastik Servisi (Lotus’nuzda stepne takma ve küçük lastik onarımları)
Yakıt Teslim Servisi (Lotus arabanızda yolda benzin kalmadıysa)
Sezonluk Lastik Değiştirme Servisi (mevsimsel tekerleklerinizin Lotus aracınız üzerinde evde değiştirilmesine karar verirseniz, size geliyoruz!)
Lotus’unuz için ihtiyacınız olan Yol Yardım Hizmetini seçin ve bize nasıl yardımcı olabileceğimizi bildirin veya şimdi bizi arayın 0532 320 05 00

Şu anda hizmet verdiğimiz Lotus markalarının ve modellerinin ve ayrıca bijon somunu tork ayarlarının listesi:

Lotus adı, dünya çapında üstün taşıma ve dengeli araç dinamikleri ile eş anlamlıdır. Performans işlemenin mirasına sadık kalarak, Lotus, sürüş deneyimi sunan ve sürüş deneyimini hafifleten ve tüm sürücü girişlerine anında tepki veren otomobiller sunar. Lotus Legacy, dünya motor sporlarının en üst seviyelerinde hem yolda hem de pistte 70 yılı aşkın sürüş mükemmelliği sağlayan “hız eklemek, hafiflik eklemek” gibi temel ilkelerine sadık kalıyor.

Zagame Automotive Group, Türkiye’deki resmi Lotus satıcısı olmaktan gurur duyuyor.

LOTUS Yol Yardım GARANTİSİ

LOTUS ROAD CARS GARANTİSİ
Tüm Lotus yol arabaları, en yeni tasarım ve teknolojiden yararlanır ve üretilen her arabada ayrı ayrı gurur duyan son derece yetenekli iş gücümüzle en yüksek kalite seviyelerine elle üretilir.

Bunu, 7/24 yol yardım * kilometre / Km kapağı ve Lotus DNA tasarımlı şasideki deliklere karşı 8 yıla kadar koruma sağlayan Üretici Garantimizle desteklemekten gurur duyuyoruz.

Üreticilerimizin Garantisi, satın almadan önce satıcınız tarafından size açıklanabilecek şartlar ve koşullara tabidir. Aracınızı satmaya karar vermeniz durumunda, garantinin süresi dolmamış herhangi bir kısmının faydası müteakip sahiplere devredilebilir. Bu gönül rahatlığı, bir Lotus’a heyecan verici hareketi kolayca yapmanıza ve Fabrika desteğinden tam olarak faydalanmanıza izin verecektir.

  • Yeni Araç Garantisi ABD’de 3 yıl / 36.000 mil ve Kanada’da 3 yıl / 58.000 Km ile sınırlıdır. Lotus Racing araçları, Kupa modelleri ve bazı yola çıkan özel sürüm modelleri, 2 Yıl / 20.000 mil / 33.000 Km Garanti ** ‘ye kadar fayda sağlayan yol kayıtlı araçlarla farklı hüküm ve koşullara sahip olacaktır, bu nedenle lütfen daha fazla bilgi için Bayinize veya Lotus Otomobilinize danışın. bilgi.

ZAMAN AŞAĞI VEYA ÇALIŞMA DAHİL OLAN REKABETÇİ BİR ŞEKİLDE KULLANIN, YENİ ARAÇ GARANTİSİNİ GEÇERSİZLEYECEKTİR.

Lotus modelleri yola çıkan spor otomobiller olarak tasarlanmıştır. Araç sahiplerinin, otomobilin tüm dinamik yeteneklerini deneyimlemek için araçlarının kapalı devrelerde veya özel test pistinde ara sıra kullanmak isteyebileceği ve gerçekten de bazı modellerin spesifikasyonunun bu tür faaliyetler için optimize edildiği kabul edilmektedir. Lotus, bu şekilde makul bir kullanım için araç garanti kapsamını korumaktan memnuniyet duyar, ancak araç, zamanlanmış turlar veya koşular dahil olmak üzere rekabet olaylarında veya ticari olarak kullanılırsa veya ürünün kötüye kullanıldığını veya kötüye kullanıldığını düşünüyorsanız, Lotus garantiyi geçersiz kılar.

Lotus, önceden haber vermeksizin fiyatları, özellikleri ve seçenekleri değiştirme hakkını saklı tutar. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Lotus satıcınıza başvurun.

MPG değerleri laboratuvar testlerinden elde edilir ve gerçek sürüş sonuçlarını yansıtmayabilir. Yayınlanmış MPG rakamları ve performans sonuçları sadece araçlar arasındaki karşılaştırmalar içindir.

Halka açık yollarda performans sonuçlarının doğrulanmasına çalışılmamalıdır.

Lotus, tüm yerel hız ve güvenlik yasalarına uyulmasını ve emniyet kemerlerinin daima takılmasını önerir.

Hatalar ve eksiklikler hariçtir.

Lotus oto çekiçi hizmetleri Lotus oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir