Kategoriler
Balıkesir Marmara

Marmara Oto Çekici

Sen doğru seçimi yaptın! Marmara Oto Çekici ile yolda kendinizi daha güvende hissedin! Yolunuzdaki sürprizler ne olursa olsun hareket kabiliyetinizi garanti eden yol yardımı programıdır. 

Marmara Oto Çekici

Yetkili bayiden yeni bir araç satın aldığınızda, aracınız otomatik olarak 2 yıl süreyle program kapsamına girer ve ücretsizdir. Yeni bir araba satın alırken Marmara Çekici’den bilgi kartını alın veya 7/24 destek hattının iletişim numarasını yazın

Bazı araba sigortası şirketleri, kapsamlı sigorta kapsamı planlarında, yoldayken sizi zor bir durumdan kurtarabilecek, arıza sigortası olarak da bilinen yol yardımı içerir. Planınız yol yardımı kapsamını içermiyorsa, özellikle de genellikle yalnız seyahat ediyorsanız, bunu poliçenize eklemek iyi bir fikir olabilir.

Marmara Çekici Yol yardımı neleri kapsar?

Yol yardımı genellikle, bir tamirciye veya garaja ulaşamıyorsanız, seyahat ederken aracınızla ilgili yaşayabileceğiniz sorunları kapsar. Yol yardımı talep ettiğinizde, kalifiye bir tamirci bulunduğunuz yere seyahat edecek. Ve günün 24 saati araç sorunlarınızda size yardımcı olacaktır.

Kapsama düzeyinize bağlı olarak, yerinde araç onarımından aracınızın çekilmesine kadar tüm konularda yardım alabileceksiniz. Hatta anahtarlarınızı arabaya kilitlerseniz aracınıza erişmenize yardımcı olacaksınız. Yol kenarında yakıt bittiyse, birisi size yardımcı olabilir ve sizi tekrar yola çıkarabilir. Daha yüksek seviyeli yol yardımı, profesyonel bir sürücü hizmetini veya aracınızın taşınmasını içerebilir. Alacağınız yol yardımı seviyesi. Seçtiğiniz plana bağlıdır ve bu yardım seviyeleri aynı zamanda prim farkına da bağlıdır.

Kapak seçenekleriniz

Ev Sigortanızla Yol Yardımı arıza teminatı satın almanız gerekiyorsa, aşağıdaki teminat seçenekleri mevcuttur.

Tüm teminat seçenekleri kişisel teminat içindir, bu da sizin. (ev sigortası poliçesi sahibi) herhangi bir uygun araçta sigortanız olduğu anlamına gelir.

Yol Yardımı
Bu, evinizden en az 1/4 mil uzakta kırıldıysanız yardım sağlar. Amacımız, aracınızı tamir etmek ve sizi yolunuza çıkarmaktır. Ancak bunu yapamazsak, arabanızı ilgili yerel bir tamirciye çekeceğiz.

Ulusal Kurtarma
Aracınızı yol kenarında tamir edemezsek veya hızlı bir yerel onarım ayarlayamazsak. Sizi, aracınızı ve en fazla 7 yolcuyu Birleşik Krallık’ta seçtiğiniz bir varış noktasına götüreceğiz. Evde
Garaj yolunuzda veya evinizden 1/4 mil içinde arıza yaparsanız bizi arayabilirsiniz. Amacımız sizi yolunuza çıkarmaktır, ancak yapamazsak, o zaman ilgili yerel bir tamirciye bir römorkör sağlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir