Kategoriler
Mazda Yol Yardım

Mazda Yol Yardım

Mazda Yol Yardım artık 1 Nisan 2019’da veya sonrasında tüm yeni Mazda araçlarının satın alınmasına dahil edildi. İster düz bir pil, kilitli anahtarlar,

kaza desteği ve düz veya hasarlı lastikler olsun, sizi gün boyu veya gece, şehir veya ülke. Mazda Premium Yol Yardımı ile ihtiyaç duyduğunuzda yardım her zaman yanınızda.

Yol Yardımı’na erişmek için Mazda Avustralya Yol Kenarı Portalını ziyaret edin veya 444 46 93’ü arayın .
Mazda Premium Yol Yardımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen Şartlar ve Koşulların tamamını okuyun .

YOL YARDIM PORTALI
Yol Yardımına erişmek için Mazda Türkiye Yol Kenarı Portalı’nı ziyaret etmeniz yeterlidir.

KAYIP VEYA KİLİTLİ TUŞLAR


Anahtarlarınızı kaybettiyseniz veya kilitlediyseniz, aracı geri almayı, değiştirmeyi ayarlamayı veya aracınızı yetkili bir tamirciye götürmeyi deneyeceğiz.

ÇEKME / ULAŞIM
Eğer arızalanırsanız, aracınızı en yakın Mazda Bayisine veya 50 km içinde belirlenmiş bir yere taşıyacağız.

KAZA KOORDİNASYONU


Bir kazayı takiben, çekme işlemini koordine edeceğiz, tavsiye vereceğiz ve gerekirse alternatif taşıma koordinatlarını koyacağız.

KIVRIMLI ARAÇ


Koşullar güvenli olduğunda bataklıklı araçları kurtaracağız. Uzman ekipmanın gerekli olması halinde ek maliyetler doğacaktır.

ACİL MESAJ RÖLESİ


Bir arıza veya kazadan sonra, ailenize, arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza acil mesajlar göndeririz.

TAKSİ


Aracınız bozulduysa ve en yakın yetkili tamirciye nakledilmesi gerekiyorsa, taksi için 110 tl kadar temin ederiz.

YOL YARDIMI


Yol yardımı, acil seyahat gideri geri ödeme soruları, yol servisi geri ödemesi veya seyahat planlama yardımı için lütfen 444 46 93 numaralı telefondan Yol Yardım Programımızla iletişime geçin.

ROADSIDE ASSISTANCE UYGULAMAMIZLA SEÇENEKLERİNİZ VAR


Yeni Roadside Assistance uygulamamızla gönül rahatlığı ihtiyacınız olan yerde. Hızlı bağlantılar, gazın olup olmadığı, takviye ihtiyacı veya kilitli olması da dahil olmak üzere hangi servise ihtiyacınız olduğunu bize bildirmenizi sağlar. Servis personelinin konumunuzu saptamasına, servis personelinin ilerlemesini gerçek zamanlı olarak izlemesine, metin bildirimleri almasına ve istediğiniz zaman canlı bir ajana bağlanmasına izin vermek için telefonunuzdaki GPS’yi kullanın.

KAPSAMA
Kapsama, kilometreye bakılmaksızın 36 aylık “Temel Garanti Kapsamı” ile eşzamanlıdır ve MAZDA EK KORUMA PLANI ile birlikte satın alınmadıkça araç garantisi başlangıç ​​tarihinden itibaren 36 ay sonra sona erer .

MAZDA YOL YARDIM YENILEMESI

yol kenarı 2 img
KAPSANAN HIZMETLER

Lastik Servisi ve diğer Yol Servisi (engelli yerinde yapılan işçilik).
Servis Çağrıları (yakıt teslimi, akü takviyesi ve vinçle kaldırma).
Engelli araçların çekilmesi, 100 km’ye kadar en yakın Mazda Bayisine veya arıza yerinin 50 km’lik bölümünde (devre dışı bırakma başına bir yedekte) tercih edilen Mazda bayisine aittir.

YOL HIZMETI GERI ÖDEMESI

Mazda Yol Yardım Programı dışında bir hizmetin kullanılması durumunda, çekme için en fazla 200 tl ve diğer engeller için 100 tl ‘e kadar geri ödeme yapacağız.

ACIL KILITLEME SERVISI

Anahtarlarınızı aracınıza kilitlediyseniz, Mazda Roadside Assistance aracınıza giriş yapmaya çalışmak için bir servis tesisi gönderir. (İşçilik maliyeti ve / veya değiştirme anahtarları dahil değildir.) Erişim sağlanamaması durumunda, aracınız Mekanik Arıza çekme avantajlarına göre çekilecektir.

ACIL SEYAHAT GIDERLERI GERI ÖDEMESI

İkamet adresinize 100 km’den daha uzaktayken aracınızın çarpışma veya mekanik arıza nedeniyle devre dışı kalması durumunda, makul acil durum masrafları (sigorta kapsamında değilse) için size toplam 300.00tl ‘ye kadar ödeme yapacağız.

Mazda Yol Yardım KARŞILANAN GIDERLER

Yerel konaklama ve yemekler
Onarım tamamlandıktan sonra varış noktasına ticari ulaşım ve dönüş yolculuğu


Mazda Yol Yardım SEYAHAT AVANTAJLARI VE SEYAHAT PLANLAMASI

Bir sonraki yolculuğunuzu planladığınızda, Seyahat Planlama Danışmanlarımız hedefinize en çok zaman kazandıran veya doğal güzergahlar hakkında kapsamlı bilgi sağlayacaktır. Bu hizmet, takip edilmesi kolay haritalar, rotanıza ve varış noktanıza özgü vurgulanmış bir seyahat planlayıcısı, seyahat ipuçları, sürüş bilgileri ve seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için diğer yararlı materyalleri içerir.

Mazda Yol Yardım UYGUNLUĞU

Mazda Yol Yardım Programı, tüm Mazda Katma Koruma Serisi 12 planlarına dahildir. Hizmet, kayıtlı Mazda aracının sürücüsüne sağlanacaktır. Mazda Yol Yardımı avantajları, Mazda Ek Korumasının transferi için geçerli şartlar ve koşullara tabi olarak aracın sonraki sahiplerine devredilebilir.

Mazda oto çekiçi hizmetleri Mazda oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir