Kategoriler
Mercedes - Benz Yol Yardım

Mercedes Benz Yol Yardım

Mercedes Benz Yol Yardım Programı, müşterilerimize bakmaktan gurur duyar. Bir pili tamir etmenize, pili takviye etmeye başlamanıza yardımcı

tüketmenize yardımcı olacağız – sizi tekrar yola çıkarmak için ne gerekiyorsa yapın. 444 62 44’yi arayın , aracınızdaki düğmeye basın veya bizimle iletişime geçmek için Mercedes servis uygulamasını kullanın.

Mercedes-Benz Yol Yardım Hizmetler

Araç Çekme


Bir kazaya karışırsanız veya mekanik bir sorununuz varsa, Yol Yardımı en yakın Mercedes-Benz bayisine ücretsiz olarak çekmeyi ayarlayacaktır ve aracınızın hasarı devam ederse, bir Mercedes-Benz Sertifikalı Çarpışma Merkezi, iş.

Mercedes-Benz Yol Yardım Yolculuk Kesintisi


Yolculuk Kesintisi sizi beklenmedik durumlara hazır tutar. Bir Mercedes-Benz bayi gecelik 300 tl kadar karşılanır 2 konaklama, yiyecek ve ilgili seyahat giderleri için ise bu koşullar altında aşağı araç sonları:
• Evden 100’den fazla mil konum
Aracınız ameliyat edilemez • ve garanti yoluyla örtülü
• Onarım için aracınız bir gecede kalmalıdır

Mercedes-Benz Yol Yardım Yerinde Teknisyenler


Mercedes-Benz’iniz sunulan ücretsiz hizmetlerden daha fazlasını gerektiriyorsa, kalifiye bir teknisyen yerinde servis gerçekleştirecek veya yakınlarda servis ayarlayacaktır. Genellikle, özel aletler, parçalar ve teşhis ekipmanı gerekir, ancak bir Mercedes-Benz uzmanı ihtiyacınız olan yardımı aldığınızdan emin olacaktır.

Mercedes-Benz Yol Yardım Uygunluk ve Kısıtlamalar


Mercedes-Benz Garantisi (Yeni Araç Sınırlı Garantisi, Genişletilmiş Sınırlı Garantisi veya Sertifikalı Ön Sahiplik Garantisi) olan tüm araçlar ücretsiz Yol Yardımına hak kazanır. Hala kapsama girip girmediğinizi ve hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu merak ediyorsanız, uygunluk ve kısıtlamalarla ilgili tüm bildirimizi görüntüleyin.

Mercedes-Benz Yol Yardım almak


Kendinize derhal yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bunu istemenin birkaç yolu vardır. Bir temsilci ile konuşmak için 444 62 44 numaralı telefonu arayabilir, aracınızdaki ingiliz anahtarı veya me-düğmesine basabilir veya Mercedes me uygulamasındaki Yol Yardım düğmesine basabilirsiniz . Bize hangi yoldan ulaşırsanız gidin, her zaman yardım etmeye hazır olacağız.

Mercedes-Benz Service 24 saat uzman yol yardımı

Araç üstü koruyucu melek standart: Mercedes-Benz Servis
Telefonun diğer ucunda 24 saat arayanın dilini konuşan nitelikli destek personeli
Beş kamyon arızasından dördü yerinde sıralandı
Her Mercedes-Benz kamyon ve minibüsün standart olarak bir koruyucu meleği vardır: ücretsiz yardım hattına çağrı yeterlidir ve bir arıza durumunda Mercedes-Benz Service 24 saat hemen gider. Service24h tüm Türkiye’nin, yılın her günü ve günün her saati mevcuttur.
Telefonun diğer ucunda 24 saat arayanın dilini konuşan nitelikli destek personeli


Sürücüler ve şirket sahipleri asla bir Mercedes-Benz ile yalnız değildir: 1800 civarında servis ortağıyla Mercedes-Benz, Türkiye’deki ticari araçlar için en yoğun servis ağlarından birini ve Servis24h ile örnek bir arıza servisini oluşturmuştur. Servis24h gerçekten adını veriyor: Mercedes-Benz koruyucu meleği kamyonlar için ücretsiz 444 62 44 veya kamyonetler için 444 62 44 numaralı telefondan yılın her günü 24 saat ulaşılabilir. arama ücretleri servis sağlayıcısına göre değişir). Kalifiye destek personeli arayan kişiye kendi dilinde yardımcı olacak ve hızlı yardım sağlayacaktır.


Beş kamyon arızasından dördü yerinde sıralandı


Bir arıza durumunda, servis teknisyenleri, son derece iyi donanımlı tekerlekli atölyelerinde yardım getirmek için yola çıktılar. Ve kamyonlar için, beş durumdan dördünde sorun yerinde sıralanabilir; Ortalama olarak ilk çağrıdan kamyon tekrar yoluna çıkana kadar sadece 2,5 saat sürer. Araç yerinde onarılamıyorsa, Avrupa’nın dört bir yanında bulunan ve kurtarma ve en yakın Mercedes-Benz servis ortağına gitmeye hazır uzman araçlarla görüşme yapan servis şirketleri vardır.


Kamyonlar için Mercedes-Benz Service 24 saat


Servis için ideal bir tamamlayıcı tesis, hızlı hizmetine dayanan isteğe bağlı hızlı güvenilir hizmetidir. Sürücünün sadece hızlı servis araç bilgisayarındaki yol yardımı düğmesine basması gerekiyor ve araç verileri ile birlikte hızlı test teşhisi ve arıza yerinin koordinatları Servis bilgisayarına iletiliyor. Bu verilerle donatılan atölyedeki Servis personeli, örneğin onlarla uzman ekipman alarak kusurun giderilmesi için hedefe yönelik bir şekilde hazırlanabilir.

Mercedes-Benz oto çekiçi hizmetleri Mercedes-Benz oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir