Kategoriler
MG Yol Yardım

MG Yol Yardım

MG Yol Yardım satıcısı, aracınızın garanti koşulları ile birlikte servis ve bakım çalışmaları yapmaya yetkilidir. MG Satıcınız

Servis Kaydı platformuna da kaydettirir, yani aracınızın servis geçmişine ulusal bir MG satıcısı veritabanından erişebilir. Buradan daha fazla bilgi edinin

Ayrıca , aracınızın servis maliyetini basit aylık ödemelere göre kolayca dağıtabilmeniz için tüm MG modelleri için bir Servis Planı sunuyoruz .

Garanti ediyoruz:

EĞİTİMLİ MG Yol Yardım TEKNİSYENLERİ


Teknisyenlerimiz akademimizde kapsamlı eğitim almışlardır. Aracınızın garanti koşullarına uygun olarak en yüksek standartlarda aracınıza servis hizmeti vereceklerdir.

MG Yol Yardım ORİJİNAL PARÇA PARÇALARI


Sadece titiz standartlarımıza göre tasarlanmış ve test edilmiş orijinal MG parçalarına uyuyoruz.

KURS ARAÇLARI
Deneyiminizin mümkün olduğunca uygun olmasını sağlamak için nezaket arabaları hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Aşağıda servis aralıklarının bir dökümünü bulacaksınız.

MG Yol Yardım

Yepyeni MG’nizde bir şeylerin yanlış gitmesi gerekmiyor, ancak bir şeylerin olması muhtemel olmayan bir durumda, AA’dan tüm yeni MG’lerle birlikte bir yıllık yol yardımı paketi sunuyoruz.

Bu paket tüm Türkiye için aracı kapsayacaktır (Homestart, Roadside Assistance, Recovery ve Onward Mobility kapağı dahil). Size güvence ve gönül rahatlığı sunmak için gerçekten kapsamlı bir paket. Kapağınızın ayrıntıları burada bulunabilir .

İlk yıldaki yol yardımından sonra, aracınızı takip eden her planlı servis için MG bayinize geri götürdüğünüzde, seçeneği seçerseniz, 12 aylık bir MG Yardımı ücretsiz alacaksınız.

Alternatif olarak, aracınızı MG bayinize geri götürmezseniz,

ilk yıldaki yol yardımından sonra AA, MG sahiplerine tüm yenilemelerde özel % 15 indirim sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

Aşağıda, yol yardımınızı kullanmanız gerektiğinde ilgili tüm iletişim bilgilerini bulacaksınız.

MG MOTORLU YOL YARDIM
MG MOTOR ROADSIDE YARDIM NUMARASI:

İstanbul 0 (216) 578 33 33 (1800 MG ARAÇLAR)

YOL YARDIMI MG Yol Yardım POLİTİKA KOŞULLARIMG Motorlu aracın sahibi olarak MG Motorlu Yol Yardımını alırsınız. Aracınızın hareketsiz hale getirilmesi durumunda, MG Motorlu Yol Yardımının yolculuğunuza kendiniz ve yolcularınız için minimum rahatsızlık vererek devam etmenize yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. MG Motorlu Yol Yardım, MG Motor garanti süresi boyunca sizi ve aracınızı günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün destekle

MG MOTOR YOL KENARI YARDIMI İLE İLETİŞİM


Son derece eğitimli ve deneyimli Teknik Danışmanlarımız size tavsiyelerde bulunmak ve yardım sağlamak için 24 saat boyunca iletişim kurabilir. MG MOTOR Yol Yardımına ihtiyaç duyduğunuzda lütfen aşağıdaki bilgileri hazır bulundurun:

VIN numaranız
Aracınızın kayıt numarası
Konumunuz ve sorunun açıklaması
Mümkünse temas halinde kalabilmemiz için bir telefon numarası.

Yol Yardımı aradıktan sonra, Yol Yardım’ın operatörü ile alternatif düzenlemeler yapmadığınız sürece lütfen servis yüklenicisinin kararlaştırılan varış zamanında araçla birlikte olduğunuzdan emin olun.

Kararlaştırılan saatte araçla birlikte değilseniz ve Yol Kenarı ekibimize bildirimde bulunmazsanız, sonuç bilgileri sizin için ücretlendirilebilir.

ÖNCE GÜVENLİK
Aracınız tehlikeli bir yerde arızalandıysa, lütfen aradığınızı bize bildirin ve trafikten kaynaklanan tehlikelere maruz kalmadığınızdan emin olun.

MG oto çekiçi hizmetleri MG oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir