Kategoriler
Mini Yol Yardım

Mini Yol Yardım

MINI Yol Yardım, İstanbul, Ankara İlleri ve tüm iller’de sürüş zorlukları yaşamanız durumunda size yardımcı olur. ekme hizmetleri

Kendi başına veya MINI Sigortalı Garanti ile birlikte satın alınabilir.

Mini Yol Yardım GENEL BAKIŞ.

MINI Yol Yardımı, otomobil komplikasyonları durumunda MINI sürücülerine yardım sağlamak için tasarlanmıştır. Siz ve MINI’niz, ister evde, ister Birleşik Krallık’ta yolda olun, ister Türkiye Cumhuriyeti’nde ve tüm şehirlerin çoğunda seyahat edin.

Yardıma ihtiyacınız olması durumunda, MINI Yol Yardım size deneyimli çok dilli personel tarafından günde 365 gün, günde 24 saat hizmet veren kapsamlı bir Yol Yardım Merkezi ağını kullanmanız için destek ayarlayacaktır. Kiralık araç * ve araç teslimatı * gibi çeşitli kapsamlı avantajlarla MINI Yol Yardımının sizin ve MINI’nizle ilgileneceğinden emin olabilirsiniz.

MINI Yol Yardım, kendi başına veya bir MINI Sigortalı Garantisi ile satın alınabilir. MINI Sigortalı Garantinize MINI Yol Yardımını dahil etmemeyi seçerseniz, size en yakın MINI Satıcısına Türkiye de yol kenarında kurtarma hizmeti sağlanacaktır.

Evde, sadece İstanbul veya Tüm Şehirlerde MINI’nizi kapsayan yol yardımı veya kurtarma hizmeti sunan yeni MINI Roadside Assistance Essential ile temel noktalara geri dönüyoruz.

MINI Yol Yardım Essential, bir MINI Sigortalı Garantisi ile birlikte satın alınamaz.

Fiyat teklifi almak için araç kayıt numaranıza ve aracınızın tam olarak katettiği kilometreye ihtiyacınız olacaktır. Size bir hatırlatma mektubu gönderildiyse, üzerinde ayrıntılı olarak belirtilen PIN ve giriş adını da girmeniz gerekir. Sigortalı Aracın servis geçmişi, bir talep durumunda tamirci tarafından talep edilecektir. Servis geçmişi, servis veya onarım bayisinden gelen KDV faturaları ile desteklenmelidir.

Alternatif olarak, daha fazla bilgi edinmek veya politikanızı satın almak için 444 22 99 numaralı telefonu arayın . Hatlar resmi tatiller hariç pazartesiden cumaya 08:00 – 18:00 ve Cumartesi 09:00 – 13:00 saatleri arasında açıktır. * Şartlar ve koşullar için lütfen politika el kitabına bakın.

Şartlar, koşullar ve istisnalar olabilir.

MİNİ Yol Yardım.

EN ÇOK İHTİYACINIZ OLAN YARDIM .
MINI’nizin direksiyonuna geçtiğinizde asla yalnız değilsiniz. Olası bir olayda, yoldayken bir şeyler ters giderse, hızlı ve profesyonel tavsiye sadece bir telefon uzaklığındadır. Teknisyenlerimiz MINI’nizi yerinde tamir edemezse, tercih ettiğiniz MINI Sertifikalı Çarpışma Tamir Merkezine çekilmesini ayarlayacağız, burada hızlı bir şekilde eski ihtişamına geri yükleyeceğiz.

Mini Yol Yardım HATTI:
TÜRKİYE (444 22 99)
TÜRKİYE ve İSTANBUL un herhangi bir yerinde günde 24 saat, yılda 365 gün kullanılabilir

Mini Yardım BAĞIMLAYABİLECEĞİNİZ KAPSAM .

MEKANİK DAĞILIM.
Mekanik bir arıza durumunda, aracınızın çekme veya düz yataklı nakliyesi en yakın MINI Satıcısına ayarlanacaktır. 2

ACİL SERVİSLER.
Kayıp anahtarlar ve kilitli sürücüler için pil artırma, yakıt dağıtımı veya kilit ve anahtar servisi sunar. 1

ACİL
MESAJ HİZMETLERİ.
Acil bir durumda bir aile üyesine, arkadaşınıza veya iş ortağınıza MINI Kaza Yönetimi Yardım Hattı üzerinden bir mesaj göndermenizi sağlar.

SİZİN İÇİN FAYDALARI .
TRAFİK KAZA HİZMETLERİ.
MINI, aşağıdaki tüm masraflar için size 500 tl ‘ye kadar ödeme yapacaktır: çekme, araç kiralama, acil ulaşım ve konaklama. 3

SEYAHAT KESİNTİSİZ FAYDALARI.
Garanti kapsamındaki mekanik devre dışı bırakmalarda, cepten yapılan harcamalar için geri ödeme almaya uygun olabilirsiniz. Olay, ikamet yerinizin 100 km yakınında meydana gelirse, ticari ulaşım (otobüs, tren, taksi vb.) İçin 100 tl ye kadar hak kazanabilirsiniz. Olay, sizin tesise 100 km üzerinde gerçekleşirse 3 onarım bölgesine ulaşım, araç kiralama, konaklama ve dönüş:, eklemek 650 tl cep giderleri dışında bir geri ödeme için uygun olabilir.

Mini Yol Yardım KAZA YÖNETİM HİZMETLERİ.

Kaza durumunda, Kaza Yönetim Uzmanlarımız polise ve acil durum servislerine haber verecek, siz ve yolcularınız için ulaşımı koordine edecek ve en yakın MINI Sertifikalı Çarpışma Tamir Merkezine doğru çekme işlemini organize edecektir.

MİNİ SERTİFİKALI KOLİZYON ONARIM MERKEZLERİ.
MINI’niz, MINI onaylı ekipmanlarla donatılmış tesislerde özel eğitimli teknisyenler tarafından orijinal güvenlik özelliklerine geri yüklenecektir.

MİNİ KAZA YÖNETİMİ.
BİR ARAMA.
TÜM CEVAPLAR.
Yol Yardımı programında yer alan birçok avantajdan biri de
MINI Kaza Yönetimi’dir. MINI Kaza Yönetimi aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

24/7 Yardım Hattı: (444 22 99)
Kaza Yönetimi Uzmanına Erişim
Polis ve acil durum hizmetlerinin bildirilmesi (gerektiği gibi)
En yakın MINI Sertifikalı Çarpışma Tamir Merkezine çekme hizmetlerinin organizasyonu
Kendinizin ve yolcularınızın güvenli bir yere taşınması
MINI Sertifikalı Çarpışma Tamir Merkezine gelen römorkun bildirilmesi
Bir MINI Sertifikalı Çarpışma Tamir Merkezi, Kaza Raporlama Merkezi ve / veya gece depolama tesisine (varsa) çekilmenin tüm maliyetleri program kapsamındadır.
1Seçenekler araç modeline bağlıdır. Yakıt ve / veya anahtar maliyeti dahil değildir.
2Yalnızca İSTANBUL veTÜRKİYE kıtasının içinde
3Kişisel araç sigortanız kapsamında değilse

Mini oto çekiçi hizmetleri Mini oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir