Kategoriler
Morgan Yol Yardım

Morgan Yol Yardım

Morgan Yol Yardım müşterilerimize bağlı Türkiye de gururlu bir şirkettir. Her türlü araç sorununuz olduğunda, 7/24 oto kurtarma

güvenebileceğiniz bir şirketiniz olduğundan emin olmak için en iyi ekipmanı üstün müşteri hizmetleri ile birleştiriyoruz. Türkiye ve tüm ilde, çekme deneyiminizin stresini ve sıkıntısını ortadan kaldırmak için burada. Değerli hizmetlerimizle, ihtiyacınız olan çekme hizmetlerine her zaman ihtiyaç duyduğunuzdan emin olarak, 24 saat hizmet veren uygun hizmetten zevk alabilirsiniz.

Morgan Çekme ve Kurtarma’yı Yol Yardım seçerek endişelerinizin

dağılmasına izin verebilirsiniz; aracınızın güvenli bir şekilde çekilmesini istediğimizi unutmayın. İyi eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, ihtiyacınız olan ve hak ettiğiniz zamanında ve etkili çekme hizmetlerini sağlayacaktır. Tüm beklentileri aşan hizmet için doğru yere geldiniz. Müşterilerimize zamanında ve rekabetçi bir fiyatla kaliteli hizmet sunma taahhüdümüz bizi sektörümüzde zirveye taşıyor.

Çekme endüstrisindeki titiz güvenlik kurallarını uygularken etkili hizmet sunmaya kesinlikle inanıyoruz. Topluluğumuzu seviyoruz ve bu yüzden sadece en profesyonel ve yetkin hizmetleri sunuyoruz. 24 saat boyunca Yol Yardım hafif ve ağır hizmet tipi çekme, kurtarma ve yol yardımı konularında uzmanız. Kendinizi otoyolda ya da hizmetlerimize ihtiyaç duyduğunuzda bulursanız, bizi arayın.

Yıllar içinde, firmamız çok sayıda müşteri ile el ele çalıştı.

Her durum benzersizdir ve müşterinin sorunu önemli ölçüde değişebilir. Teknisyenlerimiz, her duruma düz bir yanıt vermek yerine, yanıtlarını ve çözümlerini doğrudan kişisel sorununuza sunacaktır. Bu, probleminizin mümkün olan en tatmin edici ve verimli bir şekilde ele alınmasının korunmasına yardımcı olacaktır. Sadece çekme servisi ve yol yardım sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda şunları sağlıyoruz:

Hava Yastığı Kurtarma
Su Altı Geri Kazanımı
Hava Aracı Kurtarma
Olay Kurtarma
Yük Kaldırma Uzmanı

Tren Derailmenti
Pil Yardımı
Tahrik mili
Acil Yakıt Dağıtımı
Ağır Çekme

Hafif Çekme
Orta Çekme
Kapalı Yükler
Yarı Çekme
Traktör Römorkları
açıyorsa
Enkaz Kurtarma

Onların ofisini aradım. Diğer ucundaki kişi, nazik, saygılı ve çok yararlı oldu. Sürücü geldi ve de çok nazikti. Bu şirketi yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Harika bir deneyim için teşekkür ederiz.

Morgan Yol Yardım / Kurtarma Eğitimi

Servis mühendisleri veya yol kenarındaki onarım ve yardıma katılmak zorunda kalan insanlar için harika bir kurs.

Onaylanmış modül tabanlı kurslarımız sitenizde türkiye (Araç Kurtarma Enstitüsü) tarafından akredite edilmiş onaylı eğitmenler ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Sektörümüz için en popüler Modül VR3 Yol Yardım Modülü

VR3 Modülü, yoldaki Güvenlik, sahneye yaklaşmak ve aracı kurtarmadan veya tamir etmeden önce bir risk değerlendirmesi yapmak için doğru prosedürü ele alır.

Morgan Yol Yardım Teori:

• Yol Kenarında Güvenlik ile ilgili roller ve sorumluluklar

• Sahneye nasıl yaklaşılır • Yol Kenarında İyileşme Öncesi Risk Değerlendirmesi

• Araç sürücüsü ve yolcu yönetimi ve refahı

• Sahneyi terk etmeden önce yapılacak işlemler ve kontroller

Ve teorik bölümde edinilen becerileri rol yapma yoluyla gösterilen bir Pratik Beceri Talimatı bölümü.

Diğer modüller de mevcuttur.

Gereksinimleriniz için detaylı bir teklif için lütfen bizimle iletişime geçin.

Morgan oto çekiçi hizmetleri Morgan oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir