Kategoriler
Antalya Muratpaşa

Muratpaşa Oto Çekici

Muratpaşa Oto Çekici müşterileri , Muratpaşa’nın banliyölerinin yanı sıra tüm Muratpaşa bölgesinde günde 24 saat acil durum çekme hizmetleri alır . Günün veya gecenin herhangi bir saatinde, biz ve lisanslı bağlı kuruluşlarımız çağrınızı aldıktan sonra, çekme servislerimizin hızlı yanıt süresinde olduğunuz yere varmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız.


Çekme Hizmetlerimiz:
 7/24 otomatik çekme
Acil Yol Yardımı
 Yakıt ikmal hizmetleri
 Araba çözümlere başlamayacak
 Patlak lastik değişimi
 Uzun mesafe çekici
 Araç aküsünü değiştir
 Otomatik kilitleme hizmetleri
 Çekici hizmetleri
 Kaza sonrası araba çekme
 Düz yataklı çekme

Bir garaja çekmeye ihtiyacınız var mı? Lastiğiniz patladı mı ve yolun kenarında mı kaldınız? Arabaya benzin koymayı unuttun mu? Bu durumlardan herhangi birinde, profesyonel olarak eğitilmiş çekici kamyon sürücülerimiz size yardımcı olabilir. Alanında yılların deneyimini sürdürdüler ve ihtiyaç duyduğunuzda hazırlar.


Bir çekme acil durumu ayakta durmanıza ve ellerinizi sıkmanıza neden olabilir. Bu yüzden bizi aramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Muratpaşa Oto Çekici ekibi, konu yol yardımı ve acil durumda çekme olduğunda bir grup profesyoneldir. Sizi bir sonraki istasyona götürmek için bir takviye veya gaza ihtiyacınız olması fark etmez, teknisyenlerimiz sizi güvenli ve kolay bir şekilde arabaya ve yola geri götürecektir.
Yol kenarında acil bir durum yaşadığınızda, teknisyenlerimizin en modern ve en güncel römork çekme endüstrisi haberleri ve güncellemeleri konusunda sürekli olarak eğitim aldıklarını lütfen unutmayın.

Çekme ve yol yardımı ihtiyaçlarını hızlı ve etkili bir şekilde karşılamak için en gelişmiş bilgisayar ve araçlarla donatılmıştır. Sonuç olarak teknisyenlerimiz, anahtar programlama, araç aküsü değiştirme ve diğer yol kenarı hizmetleri gerçekleştirebilir. Düz yataklı çekicilerimiz, sürekli yüksek performans sağlamak için her zaman bakımlıdır.

Muratpaşa Oto Çekici yol yardımı ve acil durumda çekme

Yenilikçi hizmetlerimiz, ağır hizmet araçlarını kaza veya arıza alanlarından temizlememize olanak tanır ve çekicilerimiz, en güncel navigasyon sistemlerinin yanı sıra bizim için göndermemizi kolaylaştıran en yeni araç konum sistemleri ile donatılmıştır. size yardımcı olacak en yakın sürücü. Bu, çekicilerimizin konumunun, sürücülerimizden hangisinin bulunduğunuz yere en yakın olduğunu otomatik olarak belirleyen bilgisayar destekli bir sevk sistemi üzerinde görüntülenmesi sayesinde mümkün hale geldi.

Muratpaşa Oto Çekici’nin araçları, bir siperde, açık kanalda, bir setin üzerinde bulunan veya aracın güvenli bir şekilde yedeklenemeyeceği herhangi bir yerde bulunan araçları kurtarmalarına olanak tanıyan ayarlanabilir bir bom vinci ile donatılmıştır. Sürücülerimiz bu yöntemleri kullanarak araçları dikkatli ve güvenli bir şekilde taşıyarak, varış noktalarına tam zamanında ulaştırabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir