Kategoriler
Opel Yol Yardım

Opel Yol Yardım

Opel Yol Yardım Nereye giderseniz gidin, olası bir arıza durumunda Opel Yol Yardım size ulaşmanızı sağlar. Günün 24 saati, 40’tan fazla , Şehirde

Opel Yol Yardımı size yol yardımı, çekme servisi, araba kiralama hizmeti, otel konaklaması, tren veya hava yoluyla ileriye yolculuk ve daha fazlasını sunar

Hareketlilik garantimiz tüm yeni Opel araçları için geçerlidir ve araç kaydı veya atanmış Opel yetkili servisi tarafından (hangisi önce gelirse) teslimat tarihinden itibaren bir yıl geçerlidir.

Opel Yol Yardım ile yolunuza devam edin.

Senin çıkarların
Opel Uzatılmış Garanti, motor, şanzıman, kontrol ünitesi ve elektronik kolaylık sistemleri dahil olmak üzere tüm önemli parçaları kapsar.
İlk 50.000 km’den önce yapılan onarımlar için işçilik ve malzeme maliyetleri tamamen iade edilir.
Bayiniz her zaman size yardımcı olacaktır.
24 saat / haftada 7 gün / yılda 365 gün hızlı yardım.
Çoğu durumda yerinde onarım.
Arıza durumunda bile mobil olmanızı sağlar.
Opel Yol Yardımı nasıl edinilir
Opel Yol Yardım Servisi her yeni Opel aracıyla birlikte ücretsiz olarak verilir ve ilk yıl için geçerlidir.

Garanti, orijinal Opel parçaları ve aksesuarları olmayan parçaların veya aksesuarların neden olduğu kusurları kapsamaz.

Siz ve Vauxhall’ınız için mükemmel bir koruma sağlamak için RAC ile güçlerini birleştirdik

Yol yardımı

Aracınız yol kenarında bozulursa ve hareketsiz hale gelirse, sizi yola geri götürmek için bir RAC devriyesi veya atanmış bir ajan göndeririz. Aracınızı yol kenarında onaramazsak, aşağıda açıklanan Kurtarma servisini arayabilirsiniz

Vauxhall Assistance size gönül rahatlığıyla sürüş getirmeyi hedeflerken, yalnızca aracınızdaki üretici tabanlı veya mekanik arızaları kapsar.

Opel Yol Yardım Kim kapsam dahilindedir?

Vauxhall Assistance araç tabanlıdır, bu nedenle Vauxhall’inizi izninizle kullanan herkesi kapsar. Benzinli ve Dizel Opel, standart ilk yıl garanti süreniz boyunca aracınızın orijinal kayıt tarihinden itibaren otomatik olarak karşılanırken, Elektrikli ve Hibrit modeller 8 yıllık koruma kapsamına girer.

Aracınızı teminat süresi içinde satarsanız, yeni araç sahibi, aracın ilk yıl garantisi sona erene kadar geçerli olan, süresi dolmamış ücretsiz Vauxhall Yardım kapağından yararlanabilir.

Evde hizmet
Aracınız evde bozulursa, yol yardımı servisimizi kapınıza getireceğiz. Aracınız onarılamazsa, RAC aracınızı en yakın türkiye Yetkili Tamircisine götürecektir.

Opel Yol Yardım Kurtarma

Opel Yol Yardım Yol kenarında hızlı bir yerel onarım mümkün değilse, sizin için ileriye doğru geçiş ayarlayacağız: en fazla yedi yolcu ve herhangi bir anakara istanbul varış noktasına aracınız. Bir karavan veya römork çekiyorsanız, bu da kurtarılabilir (belirli ağırlık ve boyut kısıtlamalarına tabi).
İleri hareketlilik

Aracınız hareketsiz hale getirildiğinde, Türkiye Assistance size yolculuğunuza devam etmenin bir yolunu sunarak iyileşmeden hemen sonra ekstra faydalar sağlar. Aracınızı bir Türkiye Yetkili Tamircisine götürürken size uygun olan seçeneği (uygunluk durumuna bağlı olarak) seçmeniz yeterlidir.

Opel oto çekiçi hizmetleri Opel oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir