Kategoriler
Bursa Orhangazi

Orhangazi Oto Çekici

Orhangazi Oto Çekici, size en üst düzeyde hizmet sunmak için önlemler alıyoruz. İster bireysel ister kurumsal bir hesap olun, size mümkün olan en iyi hizmeti vermemiz için bize güvenebilirsiniz. Eğitimli uzman ekibimiz, tüm otomotiv onarım ve çekme ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaya hazırdır.

Size daha iyi yardımcı olmak için aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz. Bu sayfada listelenmeyen herhangi bir otomotiv hizmetine ihtiyacınız varsa, lütfen herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçin.

Orhangazi Oto Çekici Araba sorunları

hafta sonlarına veya tatillere izin vermez. Orhangazi Oto Çekici’de, hizmet alanımızın neresinde olursanız olun, eğitimli şoför ekibimiz yardımınıza hazırdır, bugün bizimle iletişime geçin ve tüm araç ihtiyaçlarınızda size yardımcı olalım. Yol yardımı veya çekmeye ihtiyacınız olup olmadığı önemli değil. Profesyonel sürücülerden oluşan ekibimiz size yardımcı olmaya hazır.

Yılın 365 günü, haftanın 7 günü, günün 24 saati römork çekme hizmeti veriyoruz. Sözleşmeli Çekme: Birçok araba kulübü aracılığıyla, çekme hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Daha düşük maliyetli çekme

Bu hizmetler, üyelerine ücretsiz veya daha düşük maliyetli çekme sağlar. Hizmetlerimizden yararlanmak için 24 saat sevkiyat hattımızla iletişime geçebilirsiniz. Sevk görevlilerimizden biri, planınızı karşılayıp karşılamayacağımızı belirlemenize yardımcı olacaktır. Sözleşmeli çekme işleminizin bir parçası olarak, aracınızın nereye çekileceğine karar verme hakkına sahipsiniz.

Yol yardımının hızlı olması gerektiğini anlıyoruz. Yedek lastik takmak, atlamak, hatta birkaç galon benzin dağıtmak için yardıma ihtiyacınız olup olmadığı önemli değil. Biz size yardım edeceğiz Sevk görevlilerimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, mümkün olan en kısa sürede birini size ulaştırmak için çalışmaya başlarız. Bu, yola daha hızlı geri dönmenize yardımcı olur.

Yol kenarı hizmetlerimiz şunları içerir:

Pil Servisi

Acil Durum Yakıtı

Lokavt Hizmetleri

Küçük değişiklikler

Lastik Değişimi

Çekme

Yol kenarı ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, bugün bizimle iletişime geçin. Çünkü profesyonel sürücülerimizden biri sizi tekrar yola çıkardığı için çok mutlu olacaktır.

Aktarma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? O halde Orhangazi Oto Çekici, sizin güvenli bir şekilde yola geri dönmenize yardımcı olucaktır. Kargonuzu ait olduğu yere geri koymak veya kargoyu başka bir römorka güvenli ve hasarsız bir şekilde taşımak için birçok farklı yük yönetim sistemimizi ve profesyonel yükleyicilerimizi kullanabiliriz. Güvenli bir yükün önemini anlıyor ve size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Kullanımı kısıtlamak için işaretler bulunan mülk sahipleridir. Çünkü araç sahipleri özel mülk çekme hizmetlerimizden yararlanabilirler. Bu hizmetler ile sadece yetkili araçların belirli noktalara park etmesine izin verilmektedir. Çünkü birisi aracını sınırlı bir yere park ederse eğer mülk sahibi aracı çekmek için bizimle iletişime geçebilir. Araçlarınız masrafları sahibi tarafından karşılandığında çekilir.

Aracınız tarafımızdan özel mülkten çekildiyse lütfen normal çalışma saatleri içinde bizimle iletişime geçin çünkü size aracınızın nereye çekildiği konusunda bilgi vereceğiz ve dahası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir