Kategoriler
Bilecik Osmaneli

Osmaneli Oto Çekici

Osmaneli sokaklarında Osmaneli Oto Çekici sizi koruduğunu bilerek güvenle sürün. Bu program şunları sunar: Aracınız garanti kapsamındayken haftanın yedi günü 24 saat ücretsiz yol yardımı

Garantinizin süresi dolduğunda ücret karşılığında yardım

Lastik patlaması, bitmiş pil, kilitlenme ve daha fazlası durumunda yardım

Araç Yetkili Satıcılarına Transferler 

Evinize 80 km’den daha uzaktaysanız ve arabanız hızlı bir şekilde tamir edilemiyorsa, otel konaklama ve alternatif ulaşım kapsamı

Osmaneli Oto Çekici Yardımına Erişin

Jaguar Yol Yardımı’ndan yararlanmak için şu adımları izleyin:

  1. Aşağıdaki bilgileri sağlayın: Ad, konum, tescil numarası veya Araç Kimlik Numarası, servis ihtiyaçlarınız ve bir telefon numarası.
  2. Bir çarpışma durumunda, hasarın boyutu ve olaya karışan diğer kişilerin ayrıntıları hakkında bilgi verin.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE DANIŞIN

Yol Yardımı hizmetlerine ek olarak, bakım için yetkili bir araç bayisi seçmenin neden akıllıca olduğunu öğrenin . Osmaneli Oto Çekici kapsamı hakkında daha fazla bilgi için Osmaneli Çekici ekibiyle iletişime geçin ve garanti kapsamınızı belirlemek için finans departmanımızla bağlantı kurun!

YOL KENARI YARDIMI
Beklenmedik arıza veya lastik patlaması meydana gelir; bazen hiç beklemediğimizde. Bu gerçekleştiğinde, sizinle herhangi bir ana otoyolda veya ara sokakta buluşmak. Ve tekrar çalışmaya başlamak için orada olacağını bilin. Osmaneli ve ötesindeki ticari filo acenteleri. Operatörlerinin dahil olabileceği yol kenarı acil durumlarına yanıt vermemiz için bize güveniyor. Büyüyen kamyon filosu ve Bilecik genelinde kapsama alanıyla, her zaman size doğru yolumuzdayız. Lastik değişimi, atlama başlar, adını siz koyun, sizi teminat altına aldık!

OLAY YÖNETİMİ
Osmaneli Oto Çekici’de sloganlarımızdan biri “Çok büyük veya çok küçük iş yok!” Otuz yılı aşkın bir süredir, Bilecik’in tamamında bölgedeki en iyi kurtarma şirketi olarak itibarımızı sürdürüyoruz; verimli ve hasarsız çalışma. Saha temizliklerinden trafik yönetimine kadar, yerel yetkililer bizi yol kenarındaki afetlerde bir numaralı tercihi yapıyor.

YARALANMALAR
Bir Haciz Karşısında : Aracınızın bir polis departmanı tarafından el konulması durumunda çünkü aracınızın güvenli ve emniyetli bir park ortamında saklandığından emin olabilirsiniz. Aracınızı kurtarmaya hazır olduğunuzda, aracınızı talep etmek için bize uygun belgeleri sunmanız zorunludur. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz aşağıdakileri talep edecektir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir