Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz Otomotiv teknolojisi eğitimi yoluyla iş geliştirme uzmanlığı
İster şirketinizde daha fazla sorumluluk üstlenmek ister sadece bilgi ve yeteneklerinizi genişletmek istiyor olun, otomotiv endüstrisinde doğru nitelikler çok önemlidir.

Özellikle otomobil sektöründeki profesyoneller için tasarlanmış çok yönlü kurs kataloğu ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak desteği sağlıyoruz. Seminerler, otomotiv mühendisliği, mekanik, elektrik mühendisliği, gövde yapımı ve iki tekerlekli mekaniğin yanı sıra teknik memurlar, yöneticiler ve stratejik karar vericilerdeki mevcut ve hevesli teknisyenlere ve uzmanlara yöneliktir.

Alanda pratik deneyime sahip uzmanlar tarafından yönetilen kurslarda size en yeni bilgileri ve olağanüstü bir öğrenme deneyimi sunmamız için bize güvenebilirsiniz. Seminerlerimiz ve ismimiz, endüstri liderleri arasında mükemmellik ve güvenilirliğin simgesi olarak kabul edilmektedir.

Otomotiv mühendisliği eğitimimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin!

Otomotiv mühendisliğinde geleceğin nitelikleri
Otomobil endüstrisindeki iş güvenliği ve kariyer perspektifleri, kaliteli eğitim ve nitelikler gerektirir. Konumunuzu yükseltmek ve şirketinize olan faydaları artırmak için gerekli kursları tamamlamak, yalnızca işvereniniz için bir avantaj değil, kendinize ve geleceğinize bir yatırımdır. Otomotiv teknolojisi geliştikçe, bilgi sahibi olun ve becerilerinizi sürdürerek, yoğun rekabet alanında rekabet edebileceksiniz.

Araç bakımı ve teknolojisinin her alanında eğitim
Otomotiv teknolojisi eğitimimizden yararlanın | TÜV Rheinland
Kurslarımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere tüm yeterlilik kurslarını kapsar:

Oto Ekspertiz Otomotiv Mühendisliği Eğitimi

Otomotiv hasar değerlendirme ve değerlendirme uzmanı
Esnaf ve Sanatkarlar Odası sınavı ile otomobil servis teknisyeni
Otomotiv ve üstyapı teknolojisi üzerine eğitim atölyesi
Araç bakımı / otomobil detaylandırma
Otomobil ve gövde yapım teknisyeni
Sertifikalı Oto Kaporta Boya Mağazaları teknisyeni
Güvenilir uzmanlar tarafından tasarlanan otomotiv kursları
Kurslarımız ve niteliklerimiz, ismimizi taşıyor ve şirketlerin en yüksek kalite standartlarını korurken başarılı olmalarını sağlama konusunda güçlü bir geçmişe sahip, otomotiv alanında değerli uzmanlar olarak itibarımızı yansıtıyor. Çok sayıda uygun eğitim yeri ile, becerilerinizi geliştirmek, bilginizi genişletmek ve şimdi ve gelecekte iş güvenliğinize ve beklentilerinize katkıda bulunmak için konumlandık.

Daha fazla bilgi edinmek için bir servis temsilcisi ile konuşun.