Kategoriler
Peugeot Yol Yardım

Peugeot Yol Yardım

PEUGEOT Yol Yardım
Ne yazık ki Benzin, Dizel, Elektrikli veya Plug-in Hybrid aracınız yol kenarında bozulur ve hareketsiz kalırsa,

PEUGEOT bu durumlarda size bir RAC devriyesi veya görevlendirilmiş bir araç göndererek size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. yol. Aracınızı yol kenarında tamir edemezsek, aracınızı en yakın PEUGEOT Yetkili Tamircisine çekeceğiz.

PEUGEOT Yol Yardımı size gönül rahatlığı getirmeyi amaçlarken, sadece aracınızdaki üretici tabanlı veya mekanik arızaları kapsar.

Kim kapsam dahilindedir?


PEUGEOT Yol Yardımı araç tabanlıdır, bu nedenle PEUGEOT’unuzu izninizle kullanan herkesi kapsar.

Ücretsiz Kapsama Süresi:


Benzin ve Dizel araçlar: Tüm yeni PEUGEOT’lar kayıt tarihinden itibaren 12 ay süreyle kapsanmaktadır

Elektrikli ve Takılabilir Hibrid araçlar: Kayıt tarihinden itibaren 8 yıl veya 100.000 (hangisi önce gelirse) kapsam dahilindedir

Aracınızı garanti süresi içinde satarsanız, yeni araç sahibi, yukarıdaki geçerli ücretsiz süre için geçerli olan, süresi dolmamış ücretsiz PEUGEOT Yol Yardımından faydalanabilir.

PEUGEOT Yol Yardım Evde servis


Aracınız evde bozulursa, yol yardımı servisimizi kapınıza getireceğiz. Aracınız tamir edilemezse, aracınızı en yakın PEUGEOT Yetkili Tamircisine taşıyacağız.

PEUGEOT Yol Yardım Kurtarma


Yol kenarında hızlı bir yerel onarım mümkün değilse, sizin için ileriye doğru geçiş ayarlayacağız: en fazla yedi yolcu ve herhangi bir anakara İngiltere hedefine giden aracınız. Bir karavan veya römork çekiyorsanız, bu da kurtarılabilir (belirli ağırlık ve boyut kısıtlamalarına tabi).

PEUGEOT Yol Yardım İleri hareket kabiliyeti


Aracınız hareketsiz hale getirildiğinde, PEUGEOT Yol Yardımı, yolculuğunuza devam etmenin bir yolunu sunarak, kurtarma işleminden hemen sonra ekstra faydalar sağlar. Aracınızı bir PEUGEOT Yetkili Tamircisine götürürken size uygun olan seçeneği (uygunluk durumuna bağlı olarak) seçmeniz yeterlidir.

Lütfen 0800 197 2045 numaralı telefondan bizi arayın

PEUGEOT Kaza Yardımı


Onarımları halletmek ve sigorta şirketinizle uğraşmak için ekstra güçlük çekmeden bir kaza geçirmeniz yeterince kötü. Peki, neden hepsini bize bırakmıyorsun?

PEUGEOT Kaza Yardımı, aracınızı en yakın PEUGEOT Kaza Onarım Merkezine götürerek herhangi bir tamiratla ilgilenecektir . Sizin için de sigorta şirketinizle iletişime geçeceğiz.

Ve eğer kaza senin hatan değilse, seninki tekrar yola çıkana kadar sürmek için benzeri bir * yedek ya da kaza senin suçunsa nezaket aracı düzenleyeceğiz.

Beklediğiniz gibi, PEUGEOT’unuz yalnızca orijinal PEUGEOT parçaları kullanılarak PEUGEOT uzmanları tarafından tamir edilecektir – bu, garantinizi etkilemeyeceği anlamına gelir . Ve bir sonraki sorunuz “Bu bana ne kadara mal olacak?” İşte en iyi bit – PEUGEOT Kaza Yardımı ÜCRETSİZDİR.

PEUGEOT’unuz hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir araba kazası tavsiyesi için bizi arayabilirsiniz – size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  • beğenme-benzeri, tam marka ve model yerine motor boyutuna ve araba grubuna dayanır

PEUGEOT KAZA YARDIMI: BİZE SAYABİLİRSİNİZ
PEUGEOT-Kaza-Yardım
PEUGEOT Kaza Yardımı ile birkaç durumda yardımcı olabiliriz:

• Arabanızı en yakın PEUGEOT Onaylı Kaza Tamir Merkezine götürün
• Arabanızı PEUGEOT tarafından eğitilmiş uzmanlar tarafından değerlendirin
• Sigortacı için bir onarım teklifi hazırlayın
• Onarımların yalnızca orijinal PEUGEOT parçaları kullanılarak en yüksek standartlarda gerçekleştirildiğini görün, garanti etkilenmez
• Sizinki yoldayken araba sürmeniz için bir araba organize edin (kaza sizin hatanız değilse benzeri bir model ve eğer varsa bir nezaket aracı)

PEUGEOT bu durumlarda size yol kenarında yardımcı olarak veya aracınızı en yakın PEUGEOT Yetkili Tamircisine çekerek size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.

PEUGEOT Yol Yardım KAZANIZ VARSA NE YAPMALI?


Sigorta şirketinizin ve kazaya karışan diğer sürücülerin ayrıntıları ile 0800 197 2045 * numaralı telefondan PEUGEOT Kaza Yardımı’nı aramanız yeterlidir .

  • Sabit hatlardan yapılan aramalar ücretsizdir. Mobil ağlardan yapılan aramalar, sağlayıcınızın ücretlerine göre ücretlendirilir.

PEUGEOT Yol Yardım ARABANIZDAN YARDIM


Bir kaza veya arıza durumunda, hızlı ve etkili bir yanıt sağlamak için otomatik ve coğrafi olarak yerel acil durum çağrınızdan yararlanın.

Bir kaza geçirirseniz, aracınız herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan otomatik olarak bir acil durum çağrısı başlatır.

Ancak aracınız bozulursa, kontrol panelinizdeki “Lion” düğmesini kullanarak Peugeot Connect Assistance ile iletişime geçebilirsiniz.

PEUGEOT Yol Yardım TELESERVİSLER


Teleservices, PEUGEOT’unuzda düzeltmeniz gereken bir şey olup olmadığını size bildirir. PEUGEOT’unuzun bu ÜCRETSİZ Hizmet için uygun olup olmadığını keşfedin.

MYPEUGEOT UYGULAMASI
MyPeugeot uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman PEUGEOT Yardımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Arıza servisinin kişisel alanınızdaki konumunuza olan rotasını izleyin.

Peugeot oto çekiçi hizmetleri Peugeot oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir