Kategoriler
Plymouth Yol Yardım

Plymouth Yol Yardım

Plymouth Yol Yardım Birinci Sınıf Yol Yardım, Yolda mahsur kalmak korkutucu olabilir. Plymouth Türkiye servisi, bize en çok ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

Patlak bir lastiğin, akünün bitmesi veya aracınızdan kilitlenmesi endişesini ortadan kaldıracağız. Birinci Sınıf Yol Yardımımız sayesinde, gece veya gündüz, Türkiye’nin herhangi bir yerinde, politikanızdaki herhangi bir otomobil için yanınızdayız. Öğretmen Sigortası müşterisiyseniz, bugün yardım almak için 000000 numaralı telefonu arayın ; Yol yardımı alan bir Plymouth Rock müşterisiyseniz 000000’ü arayın .

Ücretsiz Birinci Sınıf Yol Yardım hizmetimiz şunları içerir:

çekme


Aracınız devre dışı bırakılmışsa, cep harcaması olmadan 25 mil içinde seçtiğiniz en yakın satıcıya veya yetkili onarım tesisine çekilecektir.

Plymouth Yol Yardım Patlak Lastik


Patlak lastiği yedek lastikle değiştirmek için profesyonel temsilciler bulunduğunuz yere gelecektir.

Plymouth Yol Yardım Kilitli Hizmet


Kapılarınızı açmak için yardıma ihtiyacınız varsa veya bir çilingir gerekiyorsa, size bir temsilci gelecektir.

Plymouth Yol Yardım Acil Durumda Sıvı Dağıtımı *


Arabanızı tekrar yola çıkarmanız için size su, yağ, iki galona kadar gaz ve diğer acil durum sıvılarını teslim edeceğiz.

Akü Servisi


Bitmiş bir piliniz mi var? Programımız acil durum takviyeleri için sizi kapsamaktadır.

Plymouth Yol Yardım Kapıcılık hizmeti**


Özel Konsiyerj Hizmetimiz, 7/24 arıza sıkıntısı yaşamanıza yardımcı olur. Eşinizle veya işyerinizle iletişime geçmekten, yakındaki bir otel odası, kiralık araba veya ATM bulmanıza yardımcı olmaktan ve hatta zaman kazanmak ve hareket etmeye devam etmek için diğer seyahat düzenlemelerini koordine etmekten memnuniyet duyarız.

Lütfen para toplama fırsatları aracılığıyla sınıfınız için daha fazla para kazanma hakkında daha fazla bilgi okuyun ve faydalı bağlantılara göz atın . Sigorta hakkında daha fazla bilgi edinmek için tercih edilen iş ortağı programımıza ve kaynaklar sayfamıza göz atın .

Öğretmenlik Sigortası aracılığıyla ücretsiz fiyat teklifi alın veya numaralı telefonu arayın ve Birinci Sınıf Yol Yardım hakkında herhangi bir sorunuz varsa *** numaralı telefonu arayabilir veya bugün Bize Ulaşın !

  • Yol yardımı Quest Çekme Hizmetleri (QTS) tarafından sağlanmaktadır. Su ve iki galona kadar gaz ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Diğer akışkanlar ek ücrete tabidir.
  • Aracınız devre dışı bırakılmışsa, 25 mil içinde seçtiğiniz en yakın bayiye veya yetkili onarım tesisine veya cepten hiçbir masraf olmadan en yakın bayiye veya 25 mil dışındaki yetkili servis merkezine çekilecektir. QTS ile iletişime geçilerek elde edilmeyen yol yardımı hizmetlerinin geri ödemelerinde 75 dolarlık bir sınır geçerlidir. Tüm yol kenarı hizmetlerinin politika başına yıllık altı (6) zaman kullanım sınırı vardır. Servis sağlayıcı yola çıkmadan önce bir servis çağrısı iptal edilmezse veya servis sağlayıcı geldiğinde poliçe sahibi mevcut değilse, hiçbir hizmet sağlanmasa bile kullanım sınırına dahil edilir.

** Müşteri, Concierge Services tarafından düzenlenen konaklama ücretleri için doğrudan servis sağlayıcıya ödeme yapmaktan sorumludur. Ana hatlarıyla belirtilen özellikler, Türkiye Öğretmenleri Otomatik Sigorta Şirketi tarafından yazılan tüm oto sigorta poliçeleri ile ücretsizdir.

*** Plymouth Rock müşterileri yol yardımı için 000000’ü aramalıdır .

Yol Yardımı açıklaması


Yol yardımı, aniden çalışamaz bir araçla mahsur kalan sürücüler içindir. Sürücülerin yol yardımı istemesinin nedenleri değişebilir. Bir sürücü, lastiğin patlamasına neden olan bir çukura veya yabancı bir cisme çarpabilir veya sürücü yeniden doldurmadan önce bir aracın gaz deposu boşalabilir. Ek olarak, bir aracın hızlı bir şekilde çalıştırmaya ihtiyacı olabilir veya aracın sahibi kilitlendikten sonra araca erişmek için yardıma ihtiyaç duyabilir. Genel olarak, yol yardımı hizmeti, sürücülerin düz lastiklerin değiştirilmesi, boş gaz tanklarının doldurulması, pillerin hızlı bir şekilde kapatılması, kilit yardımı ve diğer küçük mekanik onarımlar gibi sorunlara yardımcı olabilir. Bazen yolun talihsizliklerine hazırlanmanın bir yolu yoktur. Yol yardımımız, bu talihsizliklerden kurtulmanıza ve seyahat etmeye devam etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Plymouth Yardımının Yararları


Kendinizi çalışmaz bir araçla mahsur bulursanız, bizi arayın. Yol yardımı servisimiz sizi tekrar yola koymanıza yardımcı olabilir. Araç sorunu söz konusu olduğunda, aracınızın sorununu doğru bir şekilde tanımlayabilen uzmanların mevcut olduğunu bilmek yardımcı olur. Bilgilendirilmiş personelimizin bir telefon görüşmesi ile sahnede olacağını bilmenin içiniz rahat olabilir. Yol yardımı servisimiz, sorunu tanımlayabildiğiniz, ancak bununla başa çıkmak için uygun ekipmana sahip olmadığınız zaman bile yardımcı olur. Yol yardımı ile, bir personelin işiniz için en iyi araçlarla aracınız üzerinde çalışmaya başladığını bilerek rahatlayabilirsiniz. Bir dahaki sefere yolun kenarında sıçradığında veya patlak bir lastikle karşılaştığında, yardım için yol yardımına bakın. Hızlı ve profesyonel yardım sadece bir telefon uzaklığında.

TÜRKİYE ve Tüm şehir çevresindeki müşteriler için Yol Yardım Yardımı gereksinimlerini gururla sunar.

Plymout oto çekiçi hizmetleri Plymout oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir