Kategoriler
Pontiac Yol Yardım

Pontiac Yol Yardım

Pontiac Yol Yardım ayrıca şehirler arası ve batı çekme Yol Yardım hizmetlerimizi zamanında sunabilmemiz için yeni ve kullanılmış çekici kamyonlara yatırım yaptık.

Bizi aradıktan sonraki ilk bir saat içinde bulunduğunuz yere geleceğimizden emin olabilirsiniz. Kamyonlar, aylık olarak bugün dünyanın önde gelen oto tamir şirketlerinden biri olarak korunmaktadır.

Aşağıda, çekme hizmetlerimizi birbirinden ayıran bazı temel özellikler yer almaktadır.

Ekibimizin her üyesi yasal olarak akredite edilmiştir ve yılların tecrübesine sahiptir
200’den fazla çekici kamyon filosu var
Çekemediğimiz hiçbir araç yoktur.
Hizmetlerimiz piyasadaki hiç kimseye eşit değil
Personelimiz ve ekipmanımız tamamen sigortalıdır
Tüm kamyonlarımız olağanüstü bir çekme kapasitesine sahiptir
Zaman zaman indirimler sunuyoruz

Pontiac Yol Yardım Acil Çekme Hizmetleri


Aracınız günün herhangi bir saatinde bozulabilir. Bulunduğunuz yere gelip bir an önce yola çıkmanıza yardımcı olabilecek birine sahip olmanız gerekir. Buna yanıt olarak, büyüyen müşteri tabanımıza acil çekme hizmetleri sunan uzman bir çekici kamyon ekibi kurduk. Ekip tatillerde ve hafta sonlarında bile çalışır. Bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken müşteri hizmetleri destek ekibimizi aramak. Ayrıca, çekme ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız Yakınımdaki Çekici, Perth, WA’daki Flat Tire’ye de göz atabilirsiniz .

Pontiac Yol Yardım Kurtarma servisi


Elimizde bir uzmanlaşmakülke çapında çeşitli yıkım hizmetleri sunan uzman ekibi. Yerel ve uluslararası yönetmeliklere uyarlar.önlem bu tür bir hizmet.

Bütçenizde örnek bir çekme hizmetinin tadını çıkarmak için bugün bizi arayın. Herhangi bir tesadüfen çekme hizmeti türü servis paketlerimize dahil edilmezse, müşteri hizmetleri ekibimiz ihtiyaçlarınızı dinleyecek ve ihtiyaçlarınıza en uygun paketi sunacaktır.

Pontiac Yol Yardım ASANSÖR İHTİYACINIZ VAR MI?


Öngörülemez. Hızlı bir yolculuk yapmayı bekliyorsunuz ama yolun kenarında düz bir lastikle bitiyorsunuz. Bunun için buradayız. Ankara, Bursa, İzmir ve Türkiye ‘deki sürücülere yol yardımı sağlamaktadır.


ACİL DURUM ARAÇ HİZMETLERİ Pontiac Yol Yardım

Tekerlekli asansörler, düz yataklı çekme, ağır ekipman çekme, türkiye servisi, yerel ve uzun mesafeli çekme , acil durum yakıt dağıtımı, akü takviye başlangıcı, gövdelerin kapılarının kilidinin açılması ve özel mülk imhaları sunuyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, yardım etmek için orada olacağız. Sadece 444 4401 numaralı telefonu arayın ve sorununuzu ve konumunuzu bize bildirin.

TELAŞA GEREK YOK Pontiac Yol Yardım


Beklenmedik bir durum olduğunda, ilk yanıtınız paniğe kapılmak olabilir. Bunu yapma! Bir kağıt torbaya nefes verin ve bizi arayın. Bilgilerinizi alıp en kısa sürede oraya ulaşacağız. Seni ve arabanı olman gereken yere götüreceğiz. Paniğe gerek yok. Yardım etmek için buradayız.

ADLERS ÇEKME TARİHİ Pontiac Yol Yardım


Türkiye, bölgenin en köklü çekici şirketidir – Ankara, Bursa, Çanakkale, Ticaret şehri, Yayla, Van Gölü, İzmir, Rize, Urfa, Diyarbakır, giresun, Balıkesir, Beyaz Göl ve daha fazlasına nesilden nesile hizmet vermektedir 70 yıldan fazladır.

Charles A. Adler 1939 yılında Adlers Towing’e başladı.

Şirketin ilk yeri, Pontiac, Michigan’daki 695 Baldwin Avenue’da bulunan iki pompalı küçük bir Sinclair dolum istasyonuydu. 1941’de şirket, Socony Vakum Yağı Şirketi ile anlaştıktan sonra 1324 Baldwin Bulvarı’na taşındı. Adlers Towing’de araç hizmeti ve 1951 yılına kadar öğle yemeği sunan bir akşam yemeği de vardı.

1943’te, ilk tamirci satın alındı,

1939 Ford bir tonluk bir Manley elle çalıştırılan bom ve vinç. 1946’da Adlers Towing, II.Dünya Savaşı’ndan sonra ilk kamyon olan 1946 Studebaker bir buçuk tonluk yeni bir kamyon satın aldı. Vaftiz edilen “Wrecker Number”, bu Studebaker, Michigan’ın Detroit kentindeki 1701 Lafayette’de Ashton Wrecker Company’ye gönderildi ve burada ilk genişletilmiş bom kuruldu. 1951’de Adlers Towing, 1186 Baldwin Avenue’da servis bölmeleriyle yeni bir Mobil benzin istasyonu inşa etti. Adlers Towing’in polis su tutma alanı, 1954’ten beri iki depolama alanı ile Pontiac şehrine hizmet vermektedir.

Yıllar geçtikçe, şirket 1952 Jeep pikap tamircisi,

1955 GMC Ashton tamircisi, 1960 tek tonluk Ashton ve daha fazlası gibi enkazları satın almaya devam etti. Şu anda şirket, enkazlar, düz yataklar, yarı traktörler ve römorklar dahil 30’dan fazla ünite işletiyor.

Boyd Reed, 1943’te 13 yaşında Adlers Towing’de çalışmaya başladı.

Boyd, şirketi 1959’da 30 yaşında Bay Adler’den satın aldı. 1982’de şirket kuruldu ve Adlers Towing oldu. Boyd’un oğlu, zaten bir çalışan olan James Reed, ortak olarak alındı.

Boyd şimdi emekli oldu ve James şirketi başkan ve genel müdür olarak yönetiyor. James’in en büyük oğlu Dustin, ofis yöneticisi olarak görev yaparken, orta oğlu Trevor bir tamirci kullanıyor ve böylece Adlers Towing’in kaliteli hizmetinin aile geleneğini sürdürüyor.

Pontiac oto çekiçi hizmetleri Pontiac oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir