Kategoriler
Porsche Yol Yardım

Porsche Yol Yardım

Porsche Yol Yardım araç seyahat ederken teklifler güvenliği ekledi münhasır yol yardım ile gelir. Her Porsche aracının satın alınması veya kiralanmasıyla ,

sahibi , Porsche Sınırlı Garanti kapsamı süresince Porsche 24 Saat Yol Yardımı programının avantajlarından yararlanacaktır .Porsche 24 Saat Yol Yardımına 1 (800) PORSCHE / (Seçenek 1) çağrılarak ulaşılabilir.Bu, Türkiye Devletler veya İstanbul’un herhangi bir yerinde, günün 24 saati, yılın 365 günü Porsche 24 Saat Yol Yardımı programının hizmet ve avantajlarını almak için bilmeniz gereken tek sayıdır .

Akü Takviye Başlatma


Senin Eğer Porsche başlamaz, biz “atlama başlangıç” Aracınızın için yetkili hizmet merkezine gönderir. Senin Eğer Porsche başlatılamaz, yetkili servisi bu Acil Çekme kurallarına çekme hizmeti konuyu sağlayacaktır.

Patlak Lastik Servisi


Aracı çalışmaz hale getiren bir lastiğe zarar veren bir durumla karşılaşırsanız, yardımcı olmak için uygun çekme ekipmanı gönderilir. Aracınızın lastik / jant teknik özelliklerine bağlı olarak, aracı servis için en yakın yetkili Porsche bayisine taşımak gerekebilir .

Tekerleğe yeni bir lastik takma maliyeti veya onarılmış bir lastiği devre dışı bırakılan araca iade etmek için ikinci servis çağrısı, Porsche 24 saatlik Yol Yardımı programının bir parçası değildir .

Acil Yakıt Dağıtımı


Yakıtınız biterse, Porsche 24 Saat Yol Yardım size en yakın benzin istasyonuna ulaşmak için yeterli yakıt sağlayacaktır. Hem teslimat hizmeti hem de yakıt ücretsizdir.

Lokavt Hizmeti


Porsche’nizin benzersiz mühendisliği nedeniyle , araç anahtarı olmayan bir araca erişim sağlamak hasara neden olabilir. Anahtarın araç içinde kilitlenmesi halinde , yedek anahtarınızı almanız veya Porsche’nizi en yakın yetkili Porsche bayisine taşımanız için gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi için lütfen yetkili Porsche bayinize veya Porsche 24 saatlik Yol Yardımına başvurun .

Yedek Anahtarlar


Kontak anahtarınız kaybolursa, kırılırsa veya aracınıza yanlışlıkla kilitlenirse, yedek anahtarlar en yakın yetkili Porsche bayisi aracılığıyla alınmalıdır ve bu süre içinde 48 saate kadar sürebilir. Başka herhangi bir kaynaktan alınan yedek anahtarlar aracı çalıştırmaz.

Yedek anahtar üretmek için parça ve / veya işçilik maliyeti, Porsche 24 saatlik Yol Yardımı programının bir parçası olarak dahil edilmemiştir .

Kurtarma / Vinç Hizmeti


Porsche aracınızı, standart servis ekipmanlarıyla servis verilebilen düzenli olarak seyahat edilen bir yola hemen bitişik bir alanda olması koşuluyla , çamurdan, kumdan, kardan veya hendekten çıkarmak için hizmet verilecektir.

Yolculuk Kesintisi


Porsche aracınız, garantili bir mekanik arıza nedeniyle ikametinizden 100 mil (Türkiye) / 160 kilometre (İstanbul) daha fazla devre dışı kalırsa , yolculuk kesintisi giderlerinin geri ödenmesi için uygun olabilirsiniz. Bu, aracın hasar görmeden çalıştırılamadığı veya sürülemediği ve yerel yetkili Porsche bayisinin aynı gün sorunu çözemediği durumları da içerir. Yolculuk kesintisi kapsamı aşağıdakiler için geri ödemeleri içerir:

  • Yemekler
  • Konaklama
  • Araç kiralama
  • Alternatif ulaşım
  • Yolculuk Kesintisi 1-800-PORSCHE seçenek 1 ile iletişime geçerek gönderilebilir.

Bir Porsche sürülmek üzere tasarlanmıştır. Tercihen her zaman.

Tüm Porsche garantilerine dahil olan ve Resmi Porsche Merkezi’nde Porsche’nize her servis verdiğinizde yenilenen Porsche Roadside Assist, Türkiye’nin herhangi bir yerinde günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün kapsama güvenliği sağlar. Ayrıntılar için Porsche Servis Danışmanınızla konuşun.

Yol Yardımına mı ihtiyacınız var?


Lütfen 0533 767 72 43’ü veya 0533 PORSCHE’yi numaralı ücretsiz Porsche Roadside Assist 24 saat yardım hattını arayın.

Neden Porsche Yol Yardım ihtiyacınız var?

Umarım asla yapmazsın. Ancak acil bir durumda – bir çarpışmaya karışırsınız, düz bir aküye veya lastiklere sahip olursunuz, yakıtınız tükenir veya kilitlenir – Porsche Roadside Assist tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için orada olacaktır. Acil durumlarda bile Porsche’nizin onarımını ve teşhisini gerçekleştirmek için yalnızca onaylı Porsche Merkezleri’nin kalifiye olduğunu hatırlamak önemlidir.

Porsche Yol Yardım ne yapacak?

Porsche’niz için, Türkiye’nin her yerinde, günün 24 saati, yılın 365 günü, araç kiralama, yasal ve tıbbi yardım ve evden 100 km’den daha uzun bir mesafede seyahat ederken konaklama dahil olmak üzere size yol yardımı sunar.

Porsche Yol Yardım ile iletişim kurmak için neye ihtiyacınız var?

Teknik operatörün sizi tanımasının en kolay yolu aracınızın VIN veya şasi numarasıdır.
Bu aracınız üzerinde bulunabilir (ön camın veya araç uyum plakasının sol önünde). Bu numarayı bulamazsanız, diğer kimlik formlarına (kayıt numarası, isim vb.) Gönüllü olabilirsiniz.

Porsche Roadside Assist tam olarak neleri kapsıyor?

Mekanik Yardım


Küçük bir arıza durumunda, Porsche’nizde, sizin ve aracınızın minimum telaşla tekrar yola çıkmanızı sağlamak için yerinde yapılabilecek geçici ayarlamalar yapılacaktır. Aracınız harekete geçirilemezse, Porsche Roadside Assist aracınızı en yakın Resmi Porsche Merkezi’ne taşıyacaktır. Gerekirse, siz ve yolcularınız için aynı şehir veya ilde içindeki varış noktanıza ulaşım sağlanacaktır.

Mekanik Olmayan Yardım


Lastik değişimi, bitmiş akü, yakıt dolu ve kilitli veya kayıp anahtarlar, Porsche Yol Yardımınız tarafından karşılanır.

Acil yakıt


Porsche’nizde yakıt kalmazsa, size en yakın yakıt tesisine gitmeniz veya aracınızı sizin için nakletmeniz için yeterli miktarda yakıt (maliyetimize göre) sağlayacağız.

Kaza


Bir kaza durumunda verilen hizmet, aracınızın en yakın yetkili tamirciye çekilmesini, sizi gideceğiniz yere götürecek ulaşımın ayarlanmasını, mesajların iletilmesini veya istediğiniz gibi düzenlemelerin yapılmasını içerir.
DİKKAT Bir kazanın ardından çekme, alternatif taşıma veya konaklama masrafları Porsche Roadside Assist tarafından karşılanmaz.

Hukuki danışmanlık


Telefon Hukuki Danışmanlığı, Porsche’nizin mülkiyeti ve kullanımı ile ilgili herhangi bir konuda günün 24 saati hizmetinizdedir. Tavsiye veya kişisel görüşmelerin hazırlanmasını kapsamaz.

Kilitli veya kayıp anahtarlar


Yeterli sahip olduğunuzu kanıtlayan Porsche Roadside Assist, aracınızı yeniden açmanıza veya yedek anahtarlarınızı bulmanıza yardımcı olabilir.
Daha sonraki bazı model Porsche’ler, aracın motorunun çalışmasını sağlamak için kontak anahtarınıza yerleştirilmiş bir mikro çip içeren gelişmiş bir yüksek güvenlikli motor immobilizer ile donatılmıştır. Anahtarların kaybedilmesi Porsche’nizi tamamen hareketsiz hale getirecektir. Anahtarlar her Porsche için benzersiz olduğundan, yeni anahtarların tedarik edilmesinde biraz gecikme olabilir, Porsche Roadside Assist, anahtarlarınıza yüksek güvenlikli bir öğe olarak davranmanızı ister.

Porsche’niz bir arıza durumunda 24 saatten fazla hareketsiz kalırsa ne olur?

KG Testi: Ödeme Ağ Geçidi

Araç Kiralama Porsche Yol Yardım


Yolculuğunuza devam etmenizi sağlamak için Porsche Roadside Assist size beş güne kadar kiralık bir araç sağlayacaktır. Pul vergisi, teslimat ücretleri, kaza fazlası, paralı ücretler ve yakıt maliyetlerinin dahil olmadığını lütfen unutmayın.
Araç kiralama hizmetinin kullanılamaması durumunda ev adresinize veya hedeflediğiniz yere alternatif ulaşım sağlanacaktır .

Porsche’niz evden 100 km’den daha uzakta hareketsiz kalırsa ne olur?

Araç kurtarma


Yolculuğunuza devam ederseniz, Porsche Roadside Assist, onarımlar tamamlandıktan sonra Porsche’nizi size taşıyacaktır. Bu, arızanın evden 100 km’den daha uzakta meydana geldiği durumlarda geçerlidir.

Konaklama Porsche Yol Yardım


Porsche Roadside Assist, aracınızın şoförü artı yolcular için toplam beş gece konaklama ayarlayacak ve ödeyecektir (toplamda en fazla 300 tl). Bu, yalnızca yerel olarak onarılırken araçla kalmaya karar vermeleri durumunda geçerlidir.

Porsche Yol Yardım kapsamadığı bir şey var mı?
Aşağıdaki hizmetler kapsama dahil değildir:

Yedek aküler ve / veya lastikler dahil Porsche’nizin onarımı için parça, işçilik ve diğer ilgili maliyetlerle ilgili tüm maliyetler.
Bir kiralık araç sağlandığında, normalde sizin tarafınızdan ödenecek olan benzin veya ücretli ücretler ve kiralık arabanın bir kazaya karışması durumunda kaza fazlalığı gibi masraflardan siz sorumlu olursunuz.
Bir kazadan sonra çekme, bataklıklı araçlar, normal dört tekerlekten çekişli araçlara erişilemeyen alanlarda engelli araçların geri kazanımı ve karavanların veya römorkların çekilmesi veya kurtarılması koordine edilecektir, ancak tüm maliyetler sahibinin veya sahibinin sigortasının sorumluluğundadır. şirket.

Porsche Yol Yardım devredilebilir mi?


Evet. Koruma süreniz boyunca, kapağınız aracınızın yeni sahibine tamamen devredilebilir.

Porsche Yol Yardım hakkında daha fazla bilgi için lütfen Resmi Porsche Merkezinizle iletişime geçin

Porsche oto çekiçi hizmetleri Porsche oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir