Kategoriler
Renault Yol Yardım

Renault Yol Yardım

Renault Yol Yardım 7/24, her biri daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanan her yeni Renault sahibine sunduğumuz bir hizmettir.

Yol Yardım çeşitli durumlarda yardımcı olabilir. Buradakiler sadece birkaçı

Arabada kilitli tuşlar
Patlak lastik veya akü
Yakıt tükendi
Araç bozulur ve sorun tespit edilemezse en yakın Renault yetkili satıcısına ulaşım
Bir sorun evden 100 km’den daha fazla ortaya çıkarsa ve 24 saat içinde düzeltilemezse, 2 gece konaklama ayarlayacağız ve ödeyeceğiz. Alternatif olarak, sizi ve yolcularınızı istediğiniz yere veya eve taşımak için ayarlayabilir ve ödeyebiliriz. 444 66 22’i arayın, ihtiyacınız olan desteği sağlayalım.

Bu nedenle aracınızı gönül rahatlığı için Renault ile servis verirken size 5 yıla kadar yol yardımı sunuyoruz .

Vasıta 31 Aralık kadar teslim st 2017 ve önceki:
Yeni Araç Garanti Süresine eşit uzunluktaki Standart Yol Yardımı (modele bağlı olarak ilk kayıt tarihinden itibaren 3 veya 5 yıl sonra sona erer)
i.Yolcu ve SUV – modele bağlı olarak ilk kayıt tarihinden itibaren 3 veya 5 yıl sonra sona erer.

Hafif Ticari Araçlar – ilk tescil tarihinden itibaren 3 yıl sonra

1 Ocak 2018 tarihinden itibaren teslim edilen araçlar (Easy Life Hizmetine uygun araçlar hariç):
İlk kayıt tarihinden itibaren 12 ay süren 12 ay Standart Yol Yardımı
İlk kayıt tarihinden 48 ay sonra, toplam 4 yıla kadar ek uzatma. Müşterinin Yol Kenarı politikası, aracın yetkili bir Renault Yetkili Satıcısı ile zamanında hizmeti tamamlaması durumunda her 12 ayda bir yenilenir.

Kasım 2019’dan itibaren Kolay Yaşam Servisi için uygun MY20 Koleos ve Kadjar Araçları:
İlk kayıt tarihinden itibaren 12 ay süren 12 ay Standart Yol Yardımı
İlk kayıt tarihinden itibaren 60 ay geçecek şekilde toplam 5 yıla kadar uzatma. Müşterinin Yol Kenarı politikası, aracın yetkili bir Renault Yetkili Satıcısı ile zamanında hizmeti tamamlaması durumunda her 12 ayda bir yenilenir.

24HR Renault Yol Yardım
Yılda 365 gün, günde 24 saat 444 66 22’i aramanız yeterlidir Renault Yol Yardım!

Yukarıda verilen numarayı aradığınızda, sorun küçükse olay yerinde size yardımcı olacaktır veya büyük bir mekanik arıza veya kaza durumunda, aracınız en yakın Renault bayisine çekilecektir.

Renault Yol Yardım Ne Zaman Kullanabilirim?


Bizden veya başka bir Renault bayisinden yeni bir araba satın aldığınızda özel bir otomotiv grubunun parçası olursunuz! Biri 100 yıldan fazla bir süredir araç sahibini sağlıyor. Kelimenin tam anlamıyla sizin için her zaman yanınızdayız ve Renault Yol Yardım Planımız işlerin yanlış gittiği çeşitli durumlarda yardımcı olabilir, bunlar aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Pil sorunları veya Renault’nuz çalışmadığı zamanlarda
Anahtarlarınızı kaybettiğiniz veya arabaya kilitlediğiniz zamanlar
Patlak bir lastiğiniz varsa ve bunu kendiniz değiştiremediğinizde
Yakıtınız bitmişse veya aracınıza yanlış yakıt yerleştirilmişse
Yol Yardım Planı kapsamında olan Renault aracı bozulursa ve otomotiv sorunu tespit edilemezse veya yerinde giderilemezse, en yakın Renault bayisine ulaşımın sağlanacağını unutmamak önemlidir. Daha fazla bilgi için lütfen Renault Türkiye servisi ile görüşün!

Renault’m Yol Yardım Planı kapsamında mı?


5 yaşından küçük veya 150.000 km’den (hangisi önce gelirse) daha yeni bir Renault aracının sahibiyseniz, aracınız 24 saatlik Yol Yardım Planımız kapsamındadır. Buna ek olarak, 5 yıl / 150.000 km’den sonra sona erdiğinde Yol Yardım Kapağınızı uzatma seçeneği de vardır. Çekinmeyin Grup 1 Renault’da bize ulaşın size Yeni Renault Araç veya kullanılmış Renault Araç sürücü eğer olursa olsun huzuru sürüş verebilir konusunda daha fazla bilgi edinmek için Johannesburg Stellenbosch.

Renault Yol Kenarı Güvenliği Renault ile Standart Olarak Geliyor!
Güvenliğiniz ve güvenliğiniz bizim bir numaralı önceliğimizdir! Bu yüzden “Stand By You” planımızla metropol bölgelerdeki sürücülerimize en üst düzeyde kişisel güvenlik sağlıyoruz. Bozulduysanız ve güvenliğinizin ve güvenliğinizin tehlikeye atıldığını düşünüyorsanız, aşağıdaki numarayı aramanız yeterlidir:

Renault Yol yardım Güvenlik Telefon

Ardından, aracınızın tekrar yola çıkmasına yardımcı olmak için yol kenarı yardımını beklerken hemen bir güvenlik ekibi bulunduğunuz yere gönderilecektir!

Yol Kenarı ve Müşteri Yardımı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İster misiniz?


Müşteri Hizmetleri kraldır ve biz Grup 1 Renault olarak sadece Yol Yardım Planından fazlasını sunuyoruz. Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen 444 66 22 numaralı telefondan bizi arayın ve şunları sorun:

5 Yıl / 150 000km Garantimiz
Renault Servis Planımız
Renault Bakım Planımız
Yedek Parça Mobilite Çözümümüz

Renault oto çekiçi hizmetleri Renault oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir