Kategoriler
Rolls-Royce Yol Yardım

Rolls-Royce Yol Yardım

Rolls-Roycev Yol Yardım Motor Cars Charleston’da
Rolls-Royce’nuzdaki her yolculuk zahmetsiz bir zevk olmalıdır. Yol Yardım Servisi

Yeni motorlu arabanızı satın aldıktan sonra dört yıl boyunca, beklenmedik bir şey olursa, kapsamlı Yol Yardımı kurtarma paketimizin kapsamında olduğunuzdan emin olabilirsiniz. * Garanti bölgenizde olduğunuzda, gerekli onarımların hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirildiğinden emin olun.


Yol Yardım için bizimle iletişime geçmeniz gerekirse, numaralı telefonu arayarak bunu yapabilirsiniz .

  • Lastikleri ve camı içermez. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.
    Akü Takviye Başlatma
    Rolls-Royce’unuz çalışmazsa, aracınızın “takviye ile çalıştırılması” için yetkili bir servis göndereceğiz. Rolls-Royce başlatılamazsa, yetkili bir servisçi Acil Durum Çekme yönergelerine tabi olarak çekme hizmeti sağlayacaktır.

Acil Yakıt Dağıtımı


Yakıtınız biterse, Rolls-Royce 24 Saat Yol Yardım size en yakın benzin istasyonuna ulaşmak için yeterli yakıt sağlayacaktır. Hem teslimat hizmeti hem de yakıt ücretsizdir.

Patlak Lastik Servisi


Aracı çalışmaz hale getiren bir lastiğe zarar veren bir durumla karşılaşırsanız, yardımcı olmak için uygun çekme ekipmanı gönderilir. Aracınızın lastik / jant teknik özelliklerine bağlı olarak, aracı servis için en yakın yetkili Rolls-Royce bayisine taşımak gerekebilir. Tekerleğe yeni bir lastik takma maliyeti veya onarılmış bir lastiği devre dışı bırakılan araca iade etmek için ikinci servis çağrısı, Rolls-Royce 24 saatlik Yol Yardım programının bir parçası değildir.

Lokavt Hizmeti


Rolls-Royce’nuzun benzersiz mühendisliği nedeniyle, araç anahtarı olmayan bir araca erişim kazanmak hasara neden olabilir. Anahtarın araç içinde kilitlenmesi halinde, yedek anahtarınızı almanız veya Rolls-Royce’unuzu en yakın yetkili Rulolara taşımanız için gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi için lütfen yetkili Rolls-Royce bayinize veya Rolls-Royce 24 saatlik Yol Yardımına başvurun. -Royce bayiliği.

Yedek Anahtarlar


Kontak anahtarınız kaybolursa, kırılırsa veya aracınıza yanlışlıkla kilitlenirse, yedek anahtarlar en yakın yetkili Rolls-Royce bayisi aracılığıyla alınmalıdır ve bu işlemin tamamlanması 48 saate kadar sürebilir. Başka herhangi bir kaynaktan alınan yedek anahtarlar aracı çalıştırmaz. Yedek anahtarlar üretmek için parça ve / veya işçilik maliyeti, Rolls-Royce 24 saatlik Yol Yardım programının bir parçası olarak dahil edilmemiştir.

Rolls-Royce Yol Yardım Kurtarma / Vinç Hizmeti


Rolls-Royce aracınızı çamur, kum, kar veya hendekten çıkarmak için hizmet verilecektir, ancak aracın standart servis ekipmanlarıyla servis verilebilecek düzenli olarak seyahat edilen bir yola hemen bitişik bir alanda olması şartıyla.

Yolculuk Kesintisi


Rolls-Royce aracınız, garantili bir mekanik arıza nedeniyle ikametinizden 100 mil (ABD) / 160 kilometre (Kanada) daha fazla devre dışı kalırsa, yolculuk kesintisi giderlerinin geri ödenmesi için uygun olabilirsiniz. Bu, aracın hasar görmeden çalıştırılamadığı veya sürülemediği durumları ve yerel yetkili Rolls-Royce bayisinin aynı gün sorunu çözemediğini içerir. Seyahat kesintisi kapsamı aşağıdakiler için geri ödeme içerir:

Yemekler
Konaklama
Araba kiralama
Alternatif ulaşım

Rolls-Royce Yol Yardım Zahmetsiz Bir Yolculuk


Rolls ‑ Royce’a sahip olmak, yetkili satıcı ağımızın sunduğu yüksek bakım sonrası standartlarla daha da basitleştirilen zahmetsiz bir zevktir. Motorlu aracınızın her yönü hakkında destek ve tavsiye sağlayacak ve yatırımınızı mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olacaklardır.

Rolls-Royce Yol Yardım SERVIS MERKEZI


Rolls-Royce Motorlu Otomobil, Bespoke Motor Group’un en yeni üyesi. Ailemize sunduğumuz enfes otomobil ailesini sunmaktan gurur duyuyoruz ve son teknoloji servis merkezimiz tüm otomotiv ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Otomobil hizmet sektöründeki 150 yılı aşkın tecrübe ile son derece deneyimli servis personelimiz ve teknisyenlerimiz ortaya çıkabilecek endişeleri gidermek ve düzeltmek için hazırdır. Yakın zamanda yenilenmiş 21.000 metrekarelik modern servis ve parça merkezimiz, fabrika araçları ve parçaları ile otomotiv tamir ekipmanlarındaki en son gelişmelerle tamamen donatılmıştır.

Rolls-Royce Yol Yardım Türkiye genelinde sunduğu bazı hizmetler:

Kapalı Taşıyıcı Araç Taşımacılığı
Müşteri Konsiyerj Hizmeti
24 Saat Yol Yardım
Fabrika Yetkili ve Akredite Çarpışma Merkezi
Fabrikada eğitilmiş Servis Temsilcileri ve Teknisyenleri
Orijinal Goodwood Parçaları
Sadece Servis Araçları için Rolls-Royce Motorlu Araçlar ve Teşhis Test Cihazları Kullanın
Her Servis Randevusu İle Premium El Yıkamaları

Rolls-Royce oto çekiçi hizmetleri Rolls-Royce oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir