Kategoriler
Saab Yol Yardım

Saab Yol Yardım

Saab Yol Yardım araç sınırlı garanti ile birlikte bir yol yardım programı geliyor. Saab yol yardımı programı böyle acil çekme,

gezi kesinti, akü atlama başlangıç, yakıt dağıtım hizmetlerinin, hizmet ve düz lastik değişimi dışarı kilidi olarak teklif hizmetleri. Saab yol yardımı, ilk mal sahibine teslim edildiği tarihte (hizmet içi tarih) veya ilk kullanım tarihinde başlar.

Saab Yol Yardım Kapsamında Neler Kapsar?

Saab yol yardımı programı aşağıda belirtilen hizmetleri: Acil Yakıt Teslimat: Yeterli yakıt Saab irade teslim


araç için en yakın servis istasyonuna almak için. Acil Durumda Çekme: Saab, aracın kaza geçirmesi ve sürülememesi durumunda aracı garanti servisi için en yakın Saab bayisine çeker ve araç kuma, çamur veya karda sıkışırsa yardım verilir.

Yolculuk Kesintisi : Saab aracı, yeni araç sınırlı garantisi kapsamında olan mekanik bir arıza nedeniyle arızalanırsa ve evden uzaktaysanız, Saab size konaklama, yemek ve ulaşım masraflarını karşılayacaktır. Kilitleme Hizmeti: Saab, kilitliyseniz aracın kilidini açmak için servis sağlayacaktır. OnStar’ınız varsa uzaktan kilit açma özelliği mevcut olabilir. Düz Lastik Değişimi : Saab, çalışabilir bir yedek lastikle lastiği değiştirmesi için birini gönderecektir. Pil Atlama Başlatma : Saab hizmeti, bitmiş bir pilin takviye ile çalıştırılmasını sağlar.

Saab Yol Yardım programları yukarıda listelenen tüm öğeleri kapsar. Kapsanmayan öğeler için kullanıcı el kitabının Saab Yol Kenarı yardım bölümünün “Kapsamayanlar” bölümüne bakın.

Saab Yol Yardım Ne Kadar Sürer?

Saab Yol Yardımı, hangisi önce gelirse 4 yıl veya 50.000 km için geçerlidir. İlk sahibine teslim gününde veya ilk kullanım gününde başlar. Bir sahibinden diğerine tamamen aktarılabilir. Normalde uzatılmış bir araç garantisi, Saab yol yardımı programının bitiş tarihinden sonra faydaları aşacak bir yol yardımı programını içerecektir.

Saab Fabrikası Yol Yardım Başvurma

Yol yardımı almak için sadece 0 (532) 250 97 47 numaralı telefonu arayın; Saab yol yardımı hizmeti temsilcisi ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olacaktır.

Herhangi bir endişeniz veya yorumunuz varsa bunları saabcrm@saabusa.com adresine e-posta gönderebilir veya 0 (532) 250 97 47 numaralı telefondan müşteri destek merkezini arayabilirsiniz.

  • Saab yol yardımı programı 2011 Saab Kullanıcı El Kitabı’ndan alınmıştır. En son bilgiler için lütfen kullanım kılavuzunuzun yol yardımı bölümüne bakın.

Genel olarak, kapanımlar oldukça standarttır, ancak Türkiye’de herhangi bir yere bakılmasını bekleyebilirsiniz (uyarı, dışarıdaysanız bekleme süreleri değişebilir),

günde 24 saat, arabanız kırılırsa yılda 365 gün aşağı.

Anlaşmanıza bağlı olarak farklı miktarlarda ücretsiz çekme dahildir, ancak sizi şehirde kalırsanız genellikle en yakın tamirciye götürürler.

Sorun sizin hatanız olsa bile – yakıtınız biterse veya anahtarlarınızı arabaya kilitlediyseniz – yol yardımı sizi kurtaracaktır. Ayrıca, kendiniz yapmak için çok işe yaramaz / deneyimsiz / tembelseniz, sizin için patlak bir lastiği de değiştireceklerdir. Ayrıca, her zamankinden daha nadir görünseler de, düz piller de kaplıdır.

Çağrı süreleri, sağlayıcılar için bir satış noktasıdır, Allianz Yol Yardımı ortalama olarak 39 dakika bekleme süresi vaat eder, bu da NRMA’nın 35’in biraz üzerindedir.

Ancak ortalamaların bir şey olduğunu ve büyük bir şehir başka.

Bütçe Doğrudan yol yardımı şu anda yılda 365 gün, yılda sadece 79.95 tl ile sınırsız ek bilgi ve

7/24 kapsama alanı sunuyor ve anlaşmadan yararlanmak için onlarla birlikte araba sigortası yapmak zorunda değilsiniz.

Bazı sigorta şirketleri, arabanızı kapsamlı bir şekilde sigortalıyorsanız, Youi Roadside Assist’te olduğu gibi acil yardım bile atmaktadır.

Araba satıcılarının sunduğu gibi, temelde ücretsiz olarak atılıyorsunuz.

“akü,tl 86’dan daha az” için, düz piller, düz lastikler, kayıp veya kilitli anahtarlar,

yakıt bitmesi veya aracınızın gerçekten kırılması ve çekilmesi gerekiyorsa sizi kapsayan bir başka sigortacıdır.

AAMI, kimin sürdüğüne bakılmaksızın, ulusal olarak 120.000 aracı kapsadığını ve şehir içinde 20 km’ye kadar veya şehirde

100 km’ye kadar çekmeyi içerdiğini, ek ücret ödemeden aracınıza yardımcı olacağını belirtiyor.

Bu üyelik sayıları, elbette, büyük NRMA, NSW ve 2.4 milyon üyeye sahip ACT’de bir zımba ile karşılaştırıldığında küçük bira.

NRMA, 1000’den fazla uzman arıza aracıyla size yardımcı olmak için ortalama 35 dakikalık bir bekleme süresi talep ediyor. Teknisyenleri ayrıca, yoldaki 10 problemden dokuzu düzeltiyor, bu da sizin için daha fazla gecikme olmadığı anlamına geliyor. NRMA, aylık 9,99 türk lirası karşılığında sınırsız ek bilgi sunar.

Yol yardımı VIC, en azından 105 tl ‘a yönelik’ Yol Kenarı Bakımı ‘için temel bir program ya da çoklu araç arızası örtüsü isteyip istemediğinizi düşünmeye değer bir

‘ Toplam Bakım ‘paketi sunan RACV’yi göz önünde bulundurarak sizi görecek.

236 tl ‘lık lüks paket, hangi arabayı kullanırsanız kullanın sizi kapsar ve karavan ve römork yardımı içerir.

Saab Yol Yardım , yıllık 95 tl den başlayan fiyatlarla doğru yöneldiğinizi görecek.

GIO yol yardımı, yılda 90 tl den kapsama alan başka bir güvenilir sağlayıcıdır ve tükendiğinde size ücretsiz bir yakıt doldurma sağlayacaktır. Kullanışlı.

Hala emin değilseniz,

tüm fiyatları karşılaştırdıktan sonra, 365 yol kenarı yardım incelemesi veya 7/24 yol hizmetleri incelemesi gibi konular aracılığıyla diğer müşterilerin ne söylediğini her zaman kontrol edebilirsiniz.

Saab Yol Yardım Ne içindesin?

Alışveriş yapın ve fırsatları gözden geçirin ve yılda 80 tl gibi düşük bir ücret karşılığında acil yol yardımı bulabilirsiniz.

Ayrıca, büyük sigortacılar tarafından sunulan daha pahalı bir kapak (200 tl artı) ile 100 tl yıllık arıza yardımının kapanımlarında çok az bir fark var gibi görünüyor

(üstte asla kullanamayacağınız bazı kapanımlar olsa da, bir taksi yolculuğu gibi) bazı prim planları ile 100 tl ye kadar).

Market Karşılaştırması sözcüsü Abigail Koch,

sürücülerin tüm çanları ve düdükleri satın almadan önce ihtiyaç duydukları kapağı dikkate alması gerektiğini söylüyor.

“Son birkaç yılda yol yardımınızı yalnızca bir veya iki kez aramak zorunda kaldıysanız veya uzun yolculuklar sizin işiniz değilse, belki de daha temel bir ürün olarak düşünmelisiniz. kaplı,

“diyor Koch.

Ayrıca, insanlara politikanın çekme mesafesi sınırlarını ve çağrı sayısıyla ilgili kısıtlamaları kontrol etmelerini tavsiye ediyor.

Peki, hangi Saab Yol Yardım şirketleri en büyük ve en iyisidir?

Birçok ay önce, “boğulma”, Sam Stosur ve Bernard Tomic’in tenis kortunda yaptıkları yerine arabanızı başlatırken çektiğiniz düğme anlamına geldiği zaman,

arıza kurtarma için sıkıntı içinde bekleyen insanları görmek, yorgun eski araç buhar bulutları havaya patladı.

Yaz aylarında yeni bir arabadan başka bir yerde dik bir tepeye çıkmışsanız, bunu yapamayacağınız çoğu zaman aklınızın arkasındaydı. Şimdi hayal bile edilemeyecek bu mekanik güvenilmezlik seviyesi, herkesin NRMA yol yardımı veya RACV yol yardımı için kaydolduğu anlamına geliyordu. Yakıt ödemek için kullandığımız bir litre 40c kadar bir araba sahibi olmak kabul edilen bir parçasıydı.

Bugün ise, arabalarımızın bozulmasını beklemiyoruz.

Bu elbette olmayacakları anlamına gelmez, çünkü yine de olur, ama kesinlikle algılarımız bir şeyler ters giderse, düz lastikler veya piller bile gerçekten şaşırdığımız noktaya değişti.

Saab Yol Yardım da bugünlerde yeni araç garantinizin bir parçası gibi görünen ve hem gönül rahatlığı hem de satın aldığımız otomobil şirketinin bunu ödemek için çok emin olması gereken bir şey.

Ancak bu, henüz kapsanmadıysanız arabanız için en iyi yol yardımını aramamanız gerektiği anlamına gelmez , çünkü yol kenarında ne zaman glum bakacağınızı asla bilemezsiniz. Ve ucuz çekiçi değil.

Neyse ki, arabaların daha az sıklıkta parçalanması, ucuz yol yardımının neredeyse norm haline geldiği anlamına geliyor.

Sizin ve durumunuz için en ucuz olanı bulmak, özellikle internet sayesinde yol yardım planlarını karşılaştırmayı kolaylaştıracak şekilde tasarruf etmenin kolay bir yoludur.

Temel olarak, Türkiye’deki en iyi yol yardımı kişisel bir seçim olacak, çünkü muhtemelen bir markayla uyumlu hissedebilirsiniz, çünkü muhtemelen onunla büyüdünüz.

Yol yardım yol yardım çok farklı olmayacak, çünkü hepsi yine de kardeş şirketler aracılığıyla ulusal kapsam sağlama eğiliminde.

Araba sigortası pazarına süpermarketler ve ilerici çevrimiçi oyuncular gibi yeni girenler, araba arızası kapsamının maliyetini düşürmeye yardımcı oluyor. Bazı sigorta şirketleri artık diğer teminat türleri için ekstra ücret ödemeden yol yardım sunmaktadır.

Saab oto çekiçi hizmetleri Saab oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir