Kategoriler
Adıyaman Samsat

Samsat Oto Çekici

Samsat Oto Çekici, poliçenize ekleyebileceğiniz ekstra bir teminattır. Sağlanan hizmetlerin örnekleri arasında çekme, vinçle kaldırma, takviye ile çalıştırma, yakıt dağıtımı, araç kilitleme ve patlak lastik yer alır. Yol yardımı, otomobil, motosiklet, RV ve çekme amacıyla kullanılan bazı araçlar için mevcuttur.

Samsat Oto Çekici

Yol yardımı, araba, motosiklet, tekne veya karavan kullanıyor olsanız da aynı olayları kapsar. Bununla birlikte, her tür için bazı benzersiz yönler vardır. İster kendi garajınızda ister yolda olun, kazayla ilgili olmayan olaylar (örn. Mekanik veya elektrik arızası) nedeniyle aracınız durduysa yardım alabilirsiniz.

  • Araç çekme: Aracınızı 15 millik bir yarıçap içinde herhangi bir yerde çekmeyi ayarlayabiliriz. 15 mil içinde bir tamir atölyesi yoksa, onu en yakın yetkili tamir atölyesine çekiyoruz. Aracınızı en yakın dükkan olmayan bir mağazaya çekmeyi seçerseniz, ekstra kilometre ücreti ödemeniz gerekir. Aracınızda yapılan herhangi bir parça ve / veya onarımın maliyetinden sorumlu olduğunuzu unutmayın.
  • Vinçle kaldırma hizmeti: Arabanız çamur, kar, su veya kuma (bir yola veya otoyola 100 fit mesafede) sıkışmışsa. Arabanızı motorlu bir kablo veya zincirle çıkarırız.
  • Pil takviyesi: Yolunuza çıkmanıza yardımcı olmak için olay yerinde hemen başlatıyoruz.
  • Yakıt dağıtımı: Benzininiz biterse, yakıtı doğrudan aracınıza teslim ederiz. Sadece yakıt bedeli için ödeme yaparsınız. Teslimat ve servis ücretsizdir.
  • Elektrikli arabalar için pil şarjı: Şarjınız biterse, aracınızı 15 millik bir yarıçap içinde herhangi bir yere veya 15 mil içinde yoksa. En yakın nitelikli şarj tesisine çekmeyi ayarlayabiliriz. Sadece ücretin bedelini ödersiniz.
  • Çilingir hizmeti: Anahtarlarınız kaybolursa, çalınırsa veya yanlışlıkla aracınızın içinde kilitlenirse, kalifiye bir servis sağlayıcı göndeririz. Yalnızca değiştirilecek anahtarlardan / maliyetlerden siz sorumlusunuz.
  • Patlak lastik değişimi: Patlak lastiğiniz varsa paniğe kapılmanıza gerek yok. Bir yol kenarı profesyoneli, bir yedek temin edebildiğiniz sürece. Yedek lastiği olay yerinde ücretsiz olarak aracınıza koyar.
  • Olay yeri işgücü: Arabanız devre dışı ise bir saate kadar işçilik sağlıyoruz. Bir saatten daha fazlasına ihtiyacınız varsa, aracınızı en yakın yetkili tamir atölyesine çekmeyi seçin veya herhangi bir ekstra masrafı ödeyin.

Aşağıda açıklanan bazı hizmetler, yalnızca Kapsamlı, Çarpışma, Kira Geri Ödemesi, Tıbbi Ödemeler vb. Gibi teminatları kayıplarından önce satın alan müşteriler tarafından kullanılır. Kapsam, poliçenizin şartlarına tabidir. Hangi teminatlara sahip olduğunuzu doğrulamak için lütfen politikanıza bakın.

Samsat Oto Çekici Motosiklet Yol Yardımı

Motosikletiniz için yol yardımına ek olarak, Yol kenarı kapsamı, tarafımızdan sigortalanmamış olsa bile motosikletinizin çekilmesi / çekilmesi için kullanılan tüm araçları kapsar.

Samsat Tekne Yol Yardımı

Tekne Yol Kenarı kapsamı, römork da poliçenizde listelendiği sürece Progressive tarafından sigortalanmamış olsa bile, teknenizi çeken herhangi bir aracı kapsar.

Karavan Yol Yardımı

Karavanınız için yol yardımı ile birlikte, sigortanız tarafımızdan yapılmamış olsa bile, kapsamınız ayrıca seyahat römorkunuzu, kamp aracınızı, beşinci tekerleğinizi vb. Çekmek / çekmek için kullanılan herhangi bir aracı da kapsar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir