Kategoriler
Artvin Şavşat

Şavşat Oto Çekici

Şavşat Oto Çekici, çekme ve diğer çeşitli hizmetleri sağlamak için bilgi, uzmanlık ve ağa sahiptir . İzlediğimiz süreç, tamamen sizin özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanmıştır. Üyemiz olarak, size nasıl hizmet etmemizi istediğinize siz karar verirsiniz. Kalifiye satıcılarımız gerisini halleder.

Şavşat Oto Çekici

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size özenli ve nazik hizmet sunacağız. Sizi ağır hizmet tipi çekme ve onarımlar da dahil olmak üzere hayatınızı kolaylaştıran çok çeşitli yol yardımı hizmetlerine bağlayalım. Hizmetimizin kullanım kolaylığını ve sizi ülke çapındaki bir satıcı ağına bağlama şeklimizi seveceksiniz.

7/24 ve 365, profesyonellerimiz size hizmet vermeye hazır. Ücretsiz üyeliğimiz, hızlı yanıt süremiz ve sürekli kullanılabilirliğimizle filo operasyonunun maliyetini azaltın. Sizin için çalışma şeklimizi seveceksiniz.

Yol yardımı gerektiren bir yol kenarı sorunu yaşamak zor ve üzücü bir durum olur. Bir sürücü ne kadar hazırlıklı olursa çıkarları iyi korunarak olaydan o kadar iyi çıkacaktır. İyi hazırlanmış olmanın önemli bir parçası, iyi bir yol yardım şirketinin üyesi olmaktır.

Ancak kendinizi mahsur bulmadan önce, cep telefonu sözleşmenizin ince baskısını kontrol ettiğinizden emin olun. Cep telefonu sağlayıcılarının genellikle acil yol hizmetleri için bir seçeneği vardır.

Yol yardımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıya bakın.

Başlangıçta düz lastikli kamyonculara yardım etmek için kurulmuş olsa da. Acil yol hizmetimizi mekanik onarımlar, çekme ve kurtarma, yerinde tesis onarımları, filo bakımı ve denetim programlarını içerecek şekilde genişlettik. Sadece ücretsiz bir numarayı çevirin ve durumunuzu açıklayın, ardından yardım göndereceğiz. Genellikle bir saatlik kamyon yol yardımına ulaşır.

İki saatten daha kısa ortalama bir çağrı yanıtlama süresini sürekli olarak sürdürerek maliyetli arıza süresini en aza indirmeye çalışıyoruz. Üyelik ücretsizdir ve Şavşat Oto Çekici’nin kayıt veya yıllık ücreti yoktur, bu nedenle yalnızca kullandığınız hizmet için ödeme yaparsınız. Şavşat Oto Çekici, mil başına maliyetinizi ve filo operasyon giderinizi azaltmanıza anında yardımcı olur.

 E-posta uyarılarına da erişebileceksiniz çünkü bu sistem, devam eden ve tamamlanan servis çağrıları ile ilgili gerçek zamanlı güncellemeler almanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir