Kategoriler
Seat Yol Yardım

Seat Yol Yardım

Seat Yol Yardım Köşede ne olduğundan emin olamasanız da, yardıma ihtiyacınız olursa Seat Yol Yardım elinizin altında olduğu bilgisine güvenle gidebilirsiniz.

Yeni bir SEAT ile 2 yıl, Onaylı Kullanılmış SEAT ile en az 1 yıl garanti alırsınız.

Seat Yol Yardım Sizi en kısa sürede tekrar yola çıkarmayı hedefliyoruz.

SEAT’ınızın onarılması iki saatten uzun sürerse, size ücretsiz kilometre ve tam kapsamlı sigorta ile yedek bir araba sunacağız.

Ayrıca, yanlış yakıtla doldurmak, kendinizi arabanızdan kilitlemek veya bir delinmek için yeterince talihsizseniz bizi arayabileceğinizi bilmek de güven vericidir. Ayrıca, arabanız evde çalışmazsa, size yardım gönderilmesini ayarlayacağız.

SEAT Yol Yardım günün 24 saati yardımcı olmak için hazır olduğunu bilerek kendinizi güvende hissedin.

Köşede ne olduğundan emin olamasanız da, Avrupa’nın herhangi bir yerinde arıza, kaza, hırsızlık, hatta anahtarlarınızı yanlış doldurma veya kaybetme gibi bir aksilik durumunda SEAT’ın kapsamlı yol yardımı planı sizleri kapsamıştır.

Sizi mümkün olan en kısa sürede tekrar yola koymayı amaçlıyoruz, ancak SEAT’ınızın onarılması iki saatten uzun sürerse, size ücretsiz kilometre ve tam kapsamlı sigorta ile yedek bir araba sunacağız.

Yeni SEAT’inize sahip olduğunuz ilk iki yıl ve Onaylı Kullanılmış SEAT’ta en az bir yıl boyunca ücretsiz SEAT Yol Yardım alacaksınız.

Her zaman yanınızda

SEAT yol yardımının faydaları

Ev yardımı
Devam eden seyahat
7/24 yol kenarı kapağı
Avrupa dökümü kapağı
Seçtiğiniz bir SEAT satıcısına kurtarma
Ayrıca, her yıl çevrimiçi olarak sabit fiyat hizmeti (2-15 yaş SEAT *) rezervasyonu yaparak ücretsiz olarak yenileyebileceğiniz için kaçırmayın.

Yol Yardım Kapağınızı Uzatma

SEAT * ile Sabit Fiyat Servisiyle Seat Yol Yardım kapağınızı uzatabilirsiniz.

Online rezervasyon yapın ve 12 aylık ücretsiz SEAT Yol Yardımını alın. Yeni bir arabaya sahip olduğunuz tam Türkiye genelinde ve 245 tl değerinde.

KOLTUK HİZMETİNİZİ GENİŞLETME HAREKETLİLİK KAPAĞI

KOLTUK yetkili servisleri, atölyelerinde bir muayene hizmeti veren tüm araçlara bir yıllık bir Sürdürülebilirlik Uzatma sunabilir. Aracın kaydından sonra maksimum 10 yıl boyunca tüm Mobilite hizmetlerinden yararlanmak için, yalnızca markanın bakım talimatlarına uymanız ve planlanan veya önerilen onarımları yapmanız gerekir.

YASAL KALMAK

Yurtdışında araç kullanırken, bazı Avrupa ülkelerinde bir uyarı üçgeni ve yansıtıcı yelek ile seyahat etmenin zorunlu olduğunu unutmayın. Bir uyarı üçgeni, bir floresan güvenlik yeleği, bir ilk yardım çantası ve bir el feneri içeren eksiksiz bir güvenlik kiti ile tamamen hazır olduğunuzdan emin olun – şimdi yerel SEAT satıcınızdan alabilirsiniz.

Bazen, beklenmedik arızalar gibi öngörülemeyen durumlar, SEAT’ınızla ilgili yardıma ihtiyacınız olduğu anlamına gelebilir. SEAT Servis Mobilitesini bugün keşfedin.

Avantajları arasında şunlar bulunur: 7/24 araç ve yolcular için yol yardımı, seçtiğiniz bir SEAT satıcısına ileriye seyahat, Avrupa arıza ve kaza koruması, ev yardımı, hırsızlık ve kendinden kaynaklanan olaylar (delinme, yakıt bitmesi, yanlış yakıt doldurma, kayıp anahtarlar) ve hatta arabada kilitli anahtarlar) ARC Avrupa yerel sağlayıcıları tarafından sağlanmıştır.

Daha fazla bilgi için satıcınıza başvurun.

Sizi en kısa sürede tekrar yola çıkarmayı hedefliyoruz. SEAT cihazınızın onarımı iki saatten uzun sürerse, kendi aracınızla benzer veya eşdeğer bir kategoride olacak bir yedek araç sunulacaktır *. Değişiminiz ücretsiz kilometre ve tam kapsamlı sigorta içerir.

SEAT Servis Hareketliliği ile, sadece yanlış yakıt doldurmak, kendinizi arabanızdan kilitlemek veya hatta bir delinmek için yeterince şanssızsanız, sadece bir telefon görüşmesi yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Dahası, yardımınız yol kenarına kadar kapınıza kadar uzanır – arabanız evde çalışmazsa, size yardım gönderilmesini ayarlayacağız.

Seat oto çekiçi hizmetleri Seat oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir