Kategoriler
İzmir Seferihisar

Seferihisar Oto Çekici

Seferihisar Oto Çekici, % 100 müşterilerimize yardımımıza ihtiyaç duyduklarında yardımcı olmaya kendini adamış bağımsız olarak sahip olunan ve lisanslı bir çekme operatörleri ağıyla çalışır.

Seferihisar Oto Çekici şirketi yerel bir firmadır ve profesyonel çekme hizmetlerine ihtiyaç duyduklarında yerel sürücülere yardım etmeye kendini adamıştır.


Seferihisar Oto Çekici, tüm araç türleri için tüm yol kenarı sorunlarına birinci sınıf çözümler sağlamasıyla bilinir.


Müşterilerimize beklentilerini aşan hizmet sunmayı seçiyoruz! Ve bu standardı korumak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Tüm çekici operatörlerimizi tek tek seçeriz ve yalnızca sahada en iyilerle çalışırız. Tüm operatörlerimiz son derece eğitimli ve üstün hizmet sunmak için bunun zorunlu olduğunu düşündüğümüzden, çekici endüstrisinde yeni olan her şey hakkında sürekli bilgi sahibi oluyorlar.


Operatörlerimiz, en küçük motosiklet veya arabadan en ağır kamyon veya ekipmana kadar tüm otomobil marka ve modellerine çekme hizmetleri sağlamak üzere eğitilmiştir.


Operatörlerimizin kullandığı çekici ve ekipman filosu titizlikle korunmaktadır, bu nedenle, olağanüstü çekme hizmeti sunacağımız bir sonraki çağrıya her zaman hazır olduğumuzdan eminiz. Hızlı servis çağrısı aldığımız anda her zaman bir çekici göndeririz, böylece müşterilerimiz kesinlikle gerekenden daha uzun süre yardım beklemek zorunda kalmazlar.

Seferihisar Oto Çekici’de çekici hizmetlerimiz için uygun fiyatlar sunuyoruz. Bir çekici kamyonu göndermeden önce size memnuniyetle bir teklif vereceğiz.
Operatörlerimiz günün her saati çalışarak her çekiş için hızlı hizmet sunmamızı sağlıyor.


Seferihisar Oto Çekici, yılın 365 günü, haftada 7 gün, günde 24 saat çalışır!

Seferihisar bölgesinde Çekme Hizmetleri

Bölgede çeşitli 7/24 çekme hizmetleri sunuyoruz.
Arıza ve Kaza Çekme Hizmetleri
Şehir içi yollarda bozulan her türlü araç için hem uzun hem de kısa mesafe çekme hizmeti vermekteyiz.

Operatörlerimiz, motosikletleri, her boyuttaki arabaları, kamyonları, otobüsleri ve daha fazlasını çekme konusunda uzmandır. Aracınızı istediğiniz garaja çekmekten her zaman mutluluk duyarız.

Ayrıca kazalara karışmış ve devrilmiş veya ağaç veya bina gibi başka bir nesneye gömülmüş araçları da kurtarıyoruz.
Özel Araç Çekme


Her türlü aracı çekebilmemiz için gerekli tüm donanıma sahibiz. Bir yerden diğerine çekmeniz gereken klasik bir arabanız varsa, onu sizin için oraya getirebiliriz. Sürücülerimiz, programınıza uyduğunuzdan ve özel aracınızın hedefine çizik olmadan ulaştığından emin olacaklardır.


Ayrıca bir yerden başka bir yere taşınmanız gereken herhangi bir ekipman parçasını da çekeceğiz. İster bir siteden diğerine taşınan ağır bir inşaat veya tarım ekipmanına ihtiyacınız olsun, ister taşımanız gereken bir tekne, konteyner veya römorkunuz olsun, ihtiyacınız olduğu anda, ihtiyacınız olan yere, orada olmasını sağlayacağız.


Aracınızın gideceği yere güvenli bir şekilde teslim edileceğini garanti ederiz.
Çekme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz bir fiyat teklifi almak isterseniz, lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir