Kategoriler
İstanbul Şile

Şile Oto Çekici

Şile Oto Çekici, Şile bölgesinde araç canlısı ve uygun fiyatlı bir çekme şirketidir. Uzmanlarımız otomotiv endüstrisinde onlarca yıllık birleşik deneyime sahiptir ve her seferinde ilk seferinde doğru yapılan bir işi yapmak için son teknoloji ekipmanlardan oluşan bir filo kullanıyoruz.

AAA sözleşmeli ve hak ettiğiniz profesyonel yardımı sunmaya hazırız.Çekme, kurtarma ve yol yardımı hizmetlerinde uzmanız. “Araba insanı” olarak her şeyden önce aciliyet, özen ve aracınızın hak ettiği saygı duygusuyla nasıl çalışacağımızı biliyoruz.

İhtiyacınız olan yardımı sağlayamazsak, yakınlarda yardım edebilecek birini bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Uzman ekibimizin sizin için neler yapabileceğini görmek için bugün Şile Oto Çekici’yi arayın!

Şile Oto Çekici , aile tarafından işletilen bir aile şirketidir. Bu nedenle, komşularımızın hak ettiği kişiselleştirilmiş müşteri hizmetini sunmaya özel bir öncelik veriyoruz.

Uzmanlarımız sadece yüksek eğitimli, lisanslı ve sertifikalı değil – aynı zamanda yolda işler ters gittiğinde rahatlık ve huzur duygusu aşılamak isteyen iyi, nazik insanlar.

Araba Çekme

Kimse araba arızalarıyla uğraşmayı sevmez. Ancak, yakınınızda güvenilir bir araç çekme servisini aramak faydalı olabilir. Bir kaza geçirirseniz, arabanızda sorun yaşarsanız veya arabanızı hareket ettirmede güçlük çekerseniz, ihtiyacınız olan yardımı sağlayabiliriz

Çekme görevleri için tekerlekli kaldırma, düz kasa ve ağır hizmet çekici kamyonlarımız gibi çekici araçlarımız mevcuttur. Kapsamlı çekici filomuzla Ford, Honda, BMW, Mercedes ve daha fazlası gibi araçları çekebiliyoruz. Motosikletlerden,

arabalardan karavana kadar onları istediğiniz yere taşıyabiliriz.Çekme servis fiyatlarımız uygun. İçinde bulunabileceğiniz durumun rahatsızlığını anladığımız için, mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmek için çabalıyoruz. Verimlilik ve profesyonellikle hizmet vererek, karşılaşabileceğiniz yol kenarı sorunlarında size yardımcı olabiliriz. 

Şile Oto Çekici Motosiklet

Her tür araç zaman zaman bir takım sorunlar yaşayabilir, bu nedenle sadece otomobil veya kamyona değil, motosikletlere de çekme hizmeti veriyoruz. Kaliteli motosiklet çekişi ile kendimizi anında hazır hale getirebiliriz.

Motosikletiniz yolda bir sorun yaşadığında profesyonel teknisyenlerimizi arayın. Bulunduğunuz yere hızlı bir şekilde ulaşabilir ve size ihtiyacınız olan yardımı zamanında sağlayabiliriz. Uygun bağlamalarla donatılmış olarak, motosikletinizi doğru şekilde taşıyabilir ve sizi stressiz bırakabiliriz. 

Son teknoloji ekipman filomuz, Şile Oto Çekici ‘nin sizin için her zaman temiz ve hasarsız bir şekilde çalışabilmesini sağlar. Gündüz veya gece, yağmurda veya güneşte, her an ihtiyaç duyduğunuz önemli yardımı sağlamak için günde 24 saat, haftanın yedi günü beklemekteyiz.

Dürüst ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız olduğunda, bu çok basit: Şile Oto Çekici ‘yi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir